Ania: Pokochać różaniec

Moge tylko powiedziec, ze na pewno moja modlitwa zostala wysluchana zgodnie z wola Boza. Kolejna nowenne zakonczylam w polowie marca tego roku. Moja intencja byly sprawy zdrowotne i wydaje mi sie, ze jest lepiej, ale to Pan Bog wie kiedy i jak spelnic nasze prosby.
Read More

Iza: Uwolniona od grzechu…

O nowennie dowiedziałam się z portalu internetowego"' zapisani sobie" od męszczyzny ,którego nigdy niepoznałam.Długo się zastanawiałam zanim odmówiłam pierwsza nowenne.Ze względu na moje problemy związane z brakiem drugiej połówki spróbowałam.Modliłam się o dobrego męża dla mnie,wierze ze kiedyś moja prośba zostanie wysłuchana,nawet ostatnio poznałam kogoś wartego uwagi,naradzie jesteśmy przyjaciółmi.Przeczytaj Iza:...
Read More

Ewa: Uwierzcie w siłę Maryi Pompejańskiej!

Pragnę dołączyć do grona osób, które zawierzyły Matce Boskiej Pompejańskiej i odmawiały 54- dniową nowennę. Jak większość zwróciłam się do niej w sprawie bardzo trudnej do rozwiązania. Wiedziałam, że może mi pomóc tylko jakiś cud.Przeczytaj Ewa: Uwierzcie w siłę Maryi Pompejańskiej!
Read More

M : Nadal będę się modlić

Szczęść Boże. Moje świadectwo być może nie będzie pocieszające ale od pewnego czasu nosiłam się z zamiarem napisania.
Read More

Monika: Dziękuję za dotychczasowe łaski i opiekę…

Nowennę zaczęłam odmawiać w bardzo ciężkim dla mnie okresie życia. Przeszło dwa lata po rozstaniu z ukochanym nadal nie mogłam poradzić sobie z tym, co się wydarzyło... Modliłam się w intencji jego powrotu. Czy łaski tej kiedykolwiek doświadczę - nie wiem, ale mam taką nadzieję. Modlitwa jednak bardzo mi pomogła,...
Read More

K: Móc być bliżej z Maryją przez 54 dni!

Witam wszystkich odmawiających oraz tych którzy być może trafili tu z przypadku i zastanawiają się nad rozpoczęciem nowenny. Otóż to jedno z najwspanialszych wydarzeń móc być bliżej z Maryją przez 54 dni!

Odmawiam swoją drugą nowennę, pierwsza była w intencji by Maryja pomogła mi rozwiązać wiele problemów życiowych, poukładać wiele spraw (również bardzo trudnych). A drugą Jej ofiarowałam by jej za te łaski podziękować, więc nowenna mimo że formalnie jest podzielona na błagalną i dziękczynną to ja w sercu dziękuję Maryi za to że mnie prowadzi dzień po dniu przez wszystkie sytuacje życiowe, lęki, ciemności. Dla każdego kto to czyta jest to zachęta żeby rozpocząć nowennę bo ona im się ją częśćiej odmawia to jeszcze bardziej przyciąga. Przez nią rozpoczyna się życie sakramentami, pokuty i pojednania, Komunii Świętej, częstszych chwil spędzonych w Kościele. Po prostu dzieje się dużo dobrego. Maryi można powierzyć każdy swój wstyd, lęk, trudność (nawet największą), ona to wszystko rozświetli. Pomaga człowiekowi odpowiedzieć sobie na wiele pytań.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "K: Móc być bliżej z Maryją przez 54 dni!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
magdalena
Gość
magdalena

Pięknie to napisałaś 🙂