Michael: Dziekuje ci Przenajświetsza Panienko…

Moi drodzy, Pragnę się podzielić z wami swiadectwem a jednocześnie historią człowieka zniewolonego przez pornografie, grzech samogwałtu.Przeczytaj Michael: Dziekuje ci Przenajświetsza Panienko…
Przeczytaj całość

Dominika: Ulga pomimo trudności

Odmówiłam na razie jedną nowennę pompejańską i mogę powiedzieć, że pozwala ona przejść bardzo ciężkie chwile - odmawianie jej pozwala przetrwać, jej owocem jest ulga w cierpieniu. Zauważyłam też, że w moim życiu pojawiają się radosne chwile, co z uwagi na trudną sytuację życiową, było intencją nowenny.
Przeczytaj całość

Anonim: Matka Boża pomaga nam w rozwiązaniu problemów

Jak trwoga to ręce do Boga!!! i tak też było ze mną. Ponownie zaczęłam chodzić do Kościoła w momencie kiedy ilość problemów przerosła mnie i moją rodzinę. Zawsze wierzyłam, doświadczałam również w przeszłości pomocy Matki Bożej. Ale był taki czas w moim życiu, że omijałam Kościół.
Przeczytaj całość

Ania: moje świadectwo

Jestem w trakcie części dziękczynnej nowenny i mam rzeczywiście już za co dziękować Maryi...Zaczęłam ją w bardzo złej formie psychicznej, desperacji, beznadziei, prawie rozpaczy...Przyczyną mojego stanu był rozpad związku z którym wiązałam duże nadzieje. Poczucie porażki i braku nadziei było tak silne, że z przestrachem myślałam jak pozbieram się po tym rozstaniu. Nauczona doświadczeniem miałam prawo podejrzewać, że będzie to co najmniej kilka bardzo bolesnych miesięcy. Pierwsze 2 tygodnie były rzeczywiście straszne, ból praktycznie odbierał mi zdolność logicznego rozumowania. Cały czas prosiłam Matkę Bożą i jej Syna o zmniejszenie cierpień, nadzieję na przyszłość i bardzo szybko Matka Boża tej pomocy mi udzieliła. Z dnia na dzień właściwie straszny ból ustąpił, pojawiło się zrozumienie, wybaczenie sobie i jemu...Doświadczam również innych łask za wstawiennictwem Maryi, to głównie rozwój duchowy, poczucie opieki i coraz większe zaufanie w Miłość Bożą.
Przeczytaj całość

Daria: Stan narzeczonego w przeciągu jednej nocy poprawił się

To był najpiękniejszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam.. Z każdym dniem było lepiej..
Przeczytaj całość

Justyna: List: zachorowałam na ‚nie wiadomo co’

Witam, mam za sobą już parę Nowenn Pompejańskich, obecną zaczęłam odmawiać w intencji zdrowia, gdyż w zeszłym roku zachorowałam na „nie wiadomo co” – dosłownie. Od zeszłego roku próbuję zdiagnozować moje dolegliwości bez skutku, mam za sobą 3 pobyty w szpitalu i masę różnych specjalistów. Mam problemy m. in. z poruszaniem się, będąc osoba zupełnie zdrową zachorowałam z dnia na dzień, nikt nie wie o co chodzi, a jestem osobą młodą, studiującą.

Rozpoczęcie Nowenny przyszło mi z trudem, kilka razy zaczynałam i przerywałam, jednak po pewnym czasie podjęłam kolejną próbę i zaczęłam się modlić. Pojawiło się wyciszenie i poczucie spokoju. Aktualnie jestem w części dziękczynnej, ale już chciałabym napisać co Nowenna zdziałała: przede wszystkim spokój w sercu i wiarę, podczas poprzednich Nowenn nie odczuwałam tego aż tak wyraźnie, choć i tak często zdarza mi się pomylić podczas modlitwy lub rozkojarzyć. Zaczęłam się też chętniej modlić innymi modlitwami, m. in Koronką do Bożego Miłosierdzia i Łez Matki Bożej i okazuje się, że da się na to wszystko znaleźć czas 🙂 Jednak największym owocem tej Nowenny jest to, że dzisiaj na Jasnej Górze oddałam siebie i wszystko co mam Matce Bożej w Akcie zawierzenia. Nie wyglądało to tak uroczyście jakbym chciała, bo natłok pielgrzymów, nie sprzyja atmosferze wyciszenia, ogromna kolejka do Sakramentu Spowiedzi, prócz tego nie jestem z Częstochowy więc cały czas gdzieś z tyłu głowy było poczucie, że muszę zdążyć na pociąg i ze względu na to zaraz po Mszy Świętej z Zawierzeniem musiałam uciekać, choć cały program spotkania trwał dłużej. Mimo to bardzo się cieszę, że wyjazd i Zawierzenie doszły do skutku. Wcześniej miałam wiele sceptyzmu co do takiego całkowitego oddania Niepokalanemu Sercu Maryi, ale gdy zobaczyłam dziś ilu ludzi tam przyjeżdża się Zawierzyć to zrobiło mi się za siebie wstyd… Pragnę tutaj podzielić się tym z Wami i zachęcić, abyście trwali w modlitwie i oddawali się Matce Bożej, Ona jest najlepszą Matką 🙂 Z Panem Bogiem!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Justyna: List: zachorowałam na ‚nie wiadomo co’"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
M.
Gość

Witaj,
ja z uwagi na to, że mam malutkie dziecko nie mogę pojechać na Jasną Górę by dokonać zawierzenia. :(((((. Strasznie nad tym ubolewam. Pytałam spowiednika czy mogę dokonać aktu np. w domu, powiedział, że tak, bo chodzi przecież o sam akt woli. Tak zrobiłam oprócz siebie, zawierzyłam też dwie inne osoby, mi najbliższe.

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Witam do Aktu Zawierzenia Maryi polecam 33dniowe ćwiczenia duchowe według traktatu o Doskonałym Nabożeństwie do Maryi według św Ludwika de Monfort naprawdę warto:) obok NP polecam Triduum modlitewne- telegram do św Józefa odmawiane rano, w południe i na wieczór:)

M.
Gość

Jakiś miesiąc temu zakupiłam „Traktat…”. Jestem w trakcie jego lektury. Dziękuję za polecenie innych modlitw.

M.
Gość

Witaj, niedawno zakupiłam „Traktat.. ” i jestem już w trakcie lektury. Dziękuję za polecenie mi pozostałych modlitw.

Monika
Gość
Monika

Justyno może masz boleriozę? Po przeczytaniu Twojego świadectwa to nasuneło mi się na myśl bo wiele słyszałam o takich przypadkach że lekarze nie wiedzieli co to za choroba a okazuje sie, że to bolerioza. Choroba powoduje m.in problemy z poruszaniem się bo atakuje stawy. Poczytaj o tym, pozdrawiam i z Bogiem!

Someone
Gość
Someone

Przepraszam za moje pytanie. Ale czy nie miałaś robionego zęba kanałowo? Bo u mnie problemy ze zdrowiem zaczęły sie od momentu leczenia zęba kanałowo.

Kasia
Gość

Sprawdź boreliozę, najlepiej badaniem KKI, bo w zwykłych badaniach często nic nie wychodzi.

J.
Gość
Witaj, również mam dla Ciebie podpowiedź medyczną, sprawdź reumatologa (badanie na przeciwciała ANA, a potem całą masę innych, choć pewnie robiłaś) i proponuję zrobić też badania na nietolerancję glutenu pod kątem celiakii. U mnie ten gluten to było brakujące ogniwo, 3 lata cierpiałam, problemy dotyczyły również układu ruchu i kilku innych układów, robiłam mnóstwo badań i cały czas się modliłam o cud. Modliłam się również nowenną pompejańską i wszystkimi innymi modlitwami jakie byłam w stanie odmawiać, łącznie ze szturmem do nieba przez Msze Święte, wyjazdy rekolekcyjne, przemianę życia. Udało się znaleźć nietolerancję na gluten, dzięki Bogu jest już ze mną… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!