Iwona: Wysłuchana prośba

Modlilam się nowenna pompejańską do Matki Przenajswietszej o prawidłowy przebieg ciąży mojej siostry i o szczęśliwe rozwiązanie. Moja modlitwa została wysluchana.

Dziękuję Maryji. Ta modlitwa sprawia cuda. Warto wierzyć w jej moc. Wierzę że każda modlitwa zostanie wysłuchana w swoim czasie. Jeszcze raz dziękuję Matce Bożej że wstawiła się za mną do Swojego Syna.

Zofia: Trudności

Szczęść Boże wszystkim! Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w grudniu. Spokój duszy, wyciszenie, jakie doznałam mogły pochodzić tylko od Pana Boga.Caly czas czuje obecność Matenki. W styczniu rozpoczęłam następna Nowennę, odmawiając 2 jednocześnie i pózniej 3 za dusze w czyściu cierpiące.Przysnili mi sie moi zmarli bliscy, byc może, moja modlitwa pozwolila Im sie oczyścić.Swiadectwo z pierwszej Nowenny ukazało sie 2 lutego. Ale muszę napisać , co wydarzyło sie pózniej...
Przeczytaj

Halina: Dziękuję Ci Mateńko za duże i małe cuda

Szczęść Boże moje świadectwa a będą dwa , gdyż dopiero teraz składam z dwóch odmówionych Nowenn Pompejańskich prosiłam Matuchnę Najświętszą o łaski dla mojej córki i jej chłopaka . Pierwsza intencja została wysłuchana co do drugiej wierzę i ufam że Maryja zaniesie moje intencje do swego Syna i zostanie wysłuchana .
Przeczytaj

Wiesław: Opieka Maryi i łaska pokoju

Powierzyłem wszystko Maryi i Jezusowi.Odkąd zacząłem N.P.otrzymałem więcej pokoju a także innych łask.Zrozumiałem żę to jest mój krzyż,który muszę nosić z pokorą i dziękować Panu Jezusowi.
Przeczytaj

Iwona: zdrowie

Chcę dać świadectwo, jak Matka Boża pomogła mi poprzez Nowennę Pompejańską, choć zdarzyło się to kilka lat temu. W pewnej chwili zaczęły boleć mnie stopy. Okazało się, że mam liczne zwyrodnienia w stawach i powinnam nosić buty ortopedyczne, których jednak nie chciałam. Ból się nasilał, bardzo trudno było mi chodzić.Przeczytaj...
Przeczytaj

Wymodlone małżeństwa

Nowennę pompejańską odmawiam nieprzerwanie od 20 sierpnia 2013 roku. Prosiłam w wielu intencjach, a szczególnie o nawrócenie córki, która mieszkała z narzeczonym bez zawarcia małżeństwa. Ślub córki odbył się 16.08.2014 roku. Dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej za wysłuchanie mojej prośby. Ponadto otrzymałam wiele łask, których się po prostu nie spodziewałam. Modlę się w dalszym ciągu i wiem, że jestem pod opieką Matki Bożej Pompejańskiej.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o