Anna: Modlitwa o ratowanie małżeństwa

wierzę, że te doświadczenia są częścią Bożego planu wobec mnie
Przeczytaj

Ada: Nie jestem pewna czy dobrze odmawiam różaniec

Nie jestem pewna czy dobrze odmawiam różaniec ponieważ chodzę jeszcze do szkoły więc dużo czasu spędzam na dojazdach.
Przeczytaj

Dajana: alkoholizm

Witam. Jako mała dziewczynka wielbiłam Boga nad życie. Był dla mnie wszystkich. Śpiewałam mu, rozmawiałam z nim, dziękowałam za każdy dzień. Nawet cała moja wędrówka ze szkoły była modlitwą, można powiedzieć ze nie odstępowałam go na krok. Później jako nastolatka zapomniałam o nim, przestałam chodzić do kościoła, nie uznawałam spowiedzi...
Przeczytaj

Agnieszka: On czuwa i z każdego zła potrafi uczynić dobro

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać po raz pierwszy po moim nawróceniu, spowiedzi w maju 2015. O jej początkach pisałam w świadectwie (nie cierpię tego słowa) ,,Maryja doprowadziła mnie do Jezusa''. Pokrótce: rok 2014, nieszczęśliwa młoda mężatka, kilka miesięcy po ślubie, mąż nie potrafił zdecydować się na dziecko (mimo zapewnień że chce je mieć zaraz po ślubie), awantury z mojej strony, myślę że i depresja. Któregoś razu po wybuchu byłam już tak załamana, że do głowy przyszła mi tylko jedna myśl: Matko pomóż, bo jak nie Ty to nikt ...
Przeczytaj

Ilona: Maryja – nasza matka

To będzie krótkie świadectwo. Na początku 2014 roku skończyłam nowennę w intencji wypełnienia się woli Bożej w moim życiu. W ten sposób oddałam swoje życie poprzez ramiona Maryi. Wtedy jeszcze tego tak nie widziałam, ale dziś jest to dla mnie klarowne i oczywiste.
Przeczytaj

Iwona: Opieka Matki Bożej

Jest to moje drugie świadectwo o Nowennie Pompejańskiej, którą odmawiam od 7 marca 2016r.- odmówiłam już ich 8. Tak jak piszą tutaj wszyscy nie sposób przestać odmawiać kolejnych i kolejnych nowenn. Siła różańca jest ogromna, wiadomo nie działa to na zasadzie, że modlisz się i po chwili otrzymujesz wszystko…to było by za proste i pozbawione sensu, pokory.

Generalnie moje modlitwy dotyczą mojej rodziny, zdrowia mamy i taty i opieki nad moim bratem, który kiedyś pomimo naszych próśb zadawał się z nieciekawym towarzystwem…Teraz jest już lepiej ale wiadomo, że przeszłość co jakiś czas daje o sobie znać i oni go przezywają i straszą. Biorę również poprawkę na to, że on też nie jest krystaliczny:( ale generalnie w modlitwach proszę o to aby ułożył sobie życie (zresztą aby dawni koledzy też) i nie robili sobie przykrości na wzajem. Jest poprawa ale ja cały czas panicznie boję się, że coś się stanie, że jemu coś się stanie, mamie, tacie, że ja zostanę sama z problemami- wiem, że tak nie powinnam ale nerwy dają o sobie znać, mimo że się leczę. Powiem jedno Nowenna Pompejańska potrafi zdziałać cuda, przynosi spokój wewnętrzny- trzeba tylko się zawierzyć Maryi, Jezusowi i ufać, że będzie dobrze bo oni nikogo proszącego nie zostawią w potrzebie,. Tak jak napisałam na początku trzeba na wszystko czasu ale łaski pojawiają się od najmniejszych do tych dużych!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
IwonaAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwala Panu!

Iwona
Gość
Iwona

Odmów tę modlitwę przez 9 dni z wiarą i pokorą… zobaczysz zmianę i cuda wokół Ciebie… Jezus jest silniejszy. Link:

–––
Skasowany link. Podanej modlitwy – egzorcyzmu prostego – NIE MOGĄ ODMAWIAĆ ŚWIECCY.