Gosia: Pomoc podczas ciąży

Witam Was wszystkich. Chciałabym sie podzielić tym wspaniałym świadectwem dotyczącym maleństwa ktore urodziło sie zaledwie kilka dni temu.

Zaszłam w ciąże i poczatku były bardzo spokojne, cała rodzina bardzo szczęśliwa, my rowniez i nie mogliśmy sie doczekac nowego członka rodziny! Zaczęłam odmawiać nowennę swoja pierwsza w zyciu za zdrowie moich dzieci. Zły nieustannie mi przeszkadzal abym zaprzestała w domawianiu ale ja ufałam jeszcze wiecej! Przy ostatnim usg wykazało ze z moja ciąża sa problemy i mam za duzo wód płodowych…pamietam moje przerażenie i zadawałam sobie pytanie czemu wszystko przebiegało idealnie a odkąd odmawiałam nowennę za zdrowie moich dzieci nastąpiły komplikacje. Wiedzialam ze zły ma swój plan ale ja sie nie poddawalam. Prosiłam nasza Matule o zdrowie dla mojego dzieciątka. Tak jak juz wczesniej wspomniałam urodziłam zdrowa dziewczynke i wiem kto wziął moje dzieciątko w opiekę!! Jestem wdzięczna za wszystko i ufam jeszcze bardziej! Nasza Matka jest najwspanialsza! Ufajcie!!!!!

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.

 

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
barbaraMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Te różne USG często przekłamują. Moja znajoma miała na początku ciąży diagnozę po USG: zespół Downa. Urodziła ślicznego zdrowego dzieciaczka 🙂

barbara
Gość
barbara

Zycze zdrowia dla dzidziusia .opieki Matki Bozej.

Pielgrzymuj z nami!

- poznaj niezwykłą historię

Sanktuarium 

w Pompejach!