Iza: Dziecko pod opieką Maryi

Szczęść Boże! Pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu, chociaż słyszałam o niej już wcześniej. Prosiłam Maryję, aby pomogła mi naprawić moje małżeństwo i życie mojej rodziny. Było mi trudno. Brakowało czasu i sił, dlatego musialam zaczynać modlitwę od nowa. Podczas pierwszych tygodni otrzymalam wiele łask od Najświętszej Panienki. Mój mąż zaczął się ze mną modlić. Stalam się bardziej cierpliwa i spokojna. W styczniu zaszłam w 3 ciążę.
Read More

Nika: Cuda dokonują się, gdy człowiek wielbi Boga

Jestem w trakcie odmawiania piątej Nowenny Pompejańskiej i pragnę podzielić się z Wami moją radością z faktu odkrycia tak szczególnego daru, jaką jest modlitwa
Read More

Alicja: modlitwa o miłość

Mam 16 lat. W wakacje poznałam chłopaka, którego bardzo pokochałam. Wiem, ze może się to wydawać śmieszne z racji na mój wiek, ale jak na możliwości dotychczas poznane to miłość, którą go kocham jest bezkonkurencyjna. Chłopak zostawił mnie pół roku temu. Od tego czasu miał już dwie dziewczyny. Nie odzywał...
Read More

Ewelina: świadectwo 3 nowenn

Chciałabym złożyć świadectwo z odmawiania 3 nowenn. Pierwszą odmawiałam w intencji śmiertelnie chorego ojca. Prosiłam o nawrócenie, dobrą śmierć i życie wieczne. Mimo że nie odmawiałam nowenny codziennie, Matka Boża wysłuchała mnie. Mój ojciec mimo że żył bardzo daleko od Boga i był alkoholikiem zgodził się na wizytę księdza, wydaje...
Read More

świadectwo Anny

Z całą mocą potwierdzam skuteczność odmawiania nowenny Pompejańskiej.Byłam załamana sytuacją mojego syna, który wyjechał z żoną za granicę.Miało być wszystko dobrze, a problemy zaczęły się lawinowo piętrzyć.Oboje byli zdesperowani i skłonni do powrotu. Zaczęłam odmawiać rozpaczliwie właśnie Nowennę Pompejańską. W 16 dniu odmawiania otrzymałam wiadomość, że to co do tej...
Read More

Ewa: w drugim dniu części błagalnej syn wstał rano spokojny

Pragnę podzielić się świadectwem uzdrowienia mojego syna z nerwicy lękowej. Mój syn po ukończeniu gimnazjum pod koniec wakacji zachorował na nerwicę lękową. Objawy były silne i przerażające. Panika, drętwienie mięśni, rozpacz w oczach, ścisk szczęki, lęk.

Myśleliśmy, że to obawa przed nową sytuacją (nowa szkoła, liceum). Nic nie pomagało. trudno było patrzeć na ból syna. Ja też przez to bardzo cierpiałam. Szukałam pomocy wszędzie, aż natknęłam się na Nowennę Pompejańską w Internecie.
Moją uwagę przykuło stwierdzenie, że to modlitwa nie do odparcia. Poczułam wtedy, że to będzie ratunek. Pomimo różnych obowiązków udało mi się odmówić całą Nowennę. I wiecie, stał się cud. w drugim dniu części błagalnej syn wstał rano spokojny, uśmiechnięty i powiedział: mamo nic mi już nie jest. Wszystko przeszło. Byłam tak szczęśliwa. Na moich oczach stał się CUD.
Matka Boża jest najcudowniejszą naszą Matką. Wysłuchała próśb innej matki i wstawiła się do swego Syna za moim synem.
Dzięki Ci Panie za Maryję.
Dzięki Ci Boże i Matko Najświętsza za ten cud uzdrowienia .
Ewa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Ewa: w drugim dniu części błagalnej syn wstał rano spokojny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lucyna
Gość

Bogu niech będą dzięki.

Bożena
Gość
Bożena
Ja już ponad rok modlę się NP bez żadnego dnia przerwy w intencji uzdrowienia mojego męża z choroby niedowladów.Odmawiam również inne nowenny do św Rity Michała Archanioła Jana Pawła ,św Chabrela Ojca Pio Koronkę do Miłosierdzia Bożego do Krwawych Łez Matki Bożej i inne zamaweiasm mszę św w Pompejach i w kościele parafialnym. Choroba postępuje a ja ufam Bogu i wierze. Bardzo kocvhasm Boga i mimo że mąż jeszcze nie wyzdrowiał Maryjas opiekuje się nim i całą rodziną Jaś to odczuweam na każdym kroku.Ja nigdy nie przestanę się modlić iwierze zxe będzie dobrze.Prosilasm Maryję ok jakiś znak i śniło mi… Czytaj więcej »
M
Gość

Może odmów nowennę za dusze w czyścu cierpiace i ich poproś o wstawiennictwo. Ja w jednej intencji odmówiłam kilka nowenn i nie było efektu. Dopiero jak odmówiłam za dusze w czyścu cierpiace i ich poprosiłam o pomoc zostałam wysluchana.

Magdalena
Gość
Magdalena
Tatiana
Gość
Tatiana

Chwała Panu!