Ewa: w drugim dniu części błagalnej syn wstał rano spokojny

Pragnę podzielić się świadectwem uzdrowienia mojego syna z nerwicy lękowej. Mój syn po ukończeniu gimnazjum pod koniec wakacji zachorował na nerwicę lękową. Objawy były silne i przerażające. Panika, drętwienie mięśni, rozpacz w oczach, ścisk szczęki, lęk.

Myśleliśmy, że to obawa przed nową sytuacją (nowa szkoła, liceum). Nic nie pomagało. trudno było patrzeć na ból syna. Ja też przez to bardzo cierpiałam. Szukałam pomocy wszędzie, aż natknęłam się na Nowennę Pompejańską w Internecie.
Moją uwagę przykuło stwierdzenie, że to modlitwa nie do odparcia. Poczułam wtedy, że to będzie ratunek. Pomimo różnych obowiązków udało mi się odmówić całą Nowennę. I wiecie, stał się cud. w drugim dniu części błagalnej syn wstał rano spokojny, uśmiechnięty i powiedział: mamo nic mi już nie jest. Wszystko przeszło. Byłam tak szczęśliwa. Na moich oczach stał się CUD.
Matka Boża jest najcudowniejszą naszą Matką. Wysłuchała próśb innej matki i wstawiła się do swego Syna za moim synem.
Dzięki Ci Panie za Maryję.
Dzięki Ci Boże i Matko Najświętsza za ten cud uzdrowienia .
Ewa.

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
TatianaMagdalenaMBożenaLucyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Lucyna
Gość

Bogu niech będą dzięki.

Bożena
Gość
Bożena

Ja już ponad rok modlę się NP bez żadnego dnia przerwy w intencji uzdrowienia mojego męża z choroby niedowladów.Odmawiam również inne nowenny do św Rity Michała Archanioła Jana Pawła ,św Chabrela Ojca Pio Koronkę do Miłosierdzia Bożego do Krwawych Łez Matki Bożej i inne zamaweiasm mszę św w Pompejach i w kościele parafialnym. Choroba postępuje a ja ufam Bogu i wierze. Bardzo kocvhasm Boga i mimo że mąż jeszcze nie wyzdrowiał Maryjas opiekuje się nim i całą rodziną Jaś to odczuweam na każdym kroku.Ja nigdy nie przestanę się modlić iwierze zxe będzie dobrze.Prosilasm Maryję ok jakiś znak i śniło mi… Czytaj więcej »

M
Gość
M

Może odmów nowennę za dusze w czyścu cierpiace i ich poproś o wstawiennictwo. Ja w jednej intencji odmówiłam kilka nowenn i nie było efektu. Dopiero jak odmówiłam za dusze w czyścu cierpiace i ich poprosiłam o pomoc zostałam wysluchana.

Magdalena
Gość
Magdalena
Tatiana
Gość
Tatiana

Chwała Panu!