Olga: Wszystko zmierzało do rozwodu

Moje dzieci przeżywały problemy małżeńskie. Wszystko zmierzało do rozwodu.Błagam Matkę o pogodzenie się i wybaczenie dla nich.Po odmowieniu Nowenny Pompejańskiej wszystko się zmieniło.Dziękuję kochana Matko.
Read More

Małgosia: modlitwa mieszała się z goszkimi łzami

Dziele się z Wami świadectwem uzdrowienia mej córki w stanie błogosławiionym . Diagnoza choczkina 1 stopnia, chemia w ciąży , byłam zalamana nie wiedziałam jak pomoc córce i tej istotce która się poczęła
Read More

Grażyna: Dziękuję za wysłanie moich modlitw

Witajcie, pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy odmawiają tę piękną nowenne. Odmówiłam juz 3 nowenny rozpoczęłam 4,ale jakoś trudno zebrać mi się do napisania świadect
Read More

Ewa: dziękuję Ci Mateńko, dziękuję moi Aniołowie

Witam, pozwólcie, że i ja podzielę się swoim świadectwem. Na początku tego roku dowiedziałam się, że noszę dzieciątko w swoim łonie a na wiosnę na USG połówkowym lekarz nam oznajmił, że jest wysokie ryzyko zespołu Downa. Nagle moje serce ogarnął wielki niepokój i strach. Proponowano mi zrobić amniopunkcję, która należy...
Read More

Janina: Pomoc w leczeniu

Dziękuje Matce Boskiej Pompejańskiej za uratowanie mi życia i uzdrowienie z ciężkiej choroby zapalenia jelita grubego ,której przyczyną była antybiotykoterapia i zakażenie groźną bakterią.Leczenie było długie i uciążliwe.Modliłam się do M.B.Pompejańskiej o łaskę zdrowia i zostałam wysłuchana .Jak na razie czuję się dobrze i nie ma nawrotu choroby .
Read More

E.E.A.: O dobrego męża

To była moja pierwsza nowenna pompejańska, którą odmówiłam pod koniec zeszłego roku. Kiedyś jeden z księży powiedział mi podczas spowiedzi, żebym modliła się o dobrego męża i od tamtej pory modliłam się w tej intencji różnymi modlitwami. Pod koniec roku wszędzie słyszałam o nowennie pompejańskiej, więc postanowiłam sprawdzić na czym to polega i jak ją odmawiać. Początkowo stwierdziłam, że nie dam rady odmawiać codziennie trzech części różańca. Odkładałam to na później, mówiłam sobie, że od jutra zacznę. Postanowiłam zmobilizować się i zacząć od poniedziałku. Udało się! Po kilku dniach sama nie mogłam uwierzyć, że odmawiam wszystkie trzy części.
Po połowie nowenny, czyli po tych 27 dniach zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Nagle miałam wielu kolegów koło siebie, z którymi rozmawiałam i nie wstydziłam się tak jak wcześniej, że powiem coś głupiego albo że nieodpowiednio się zachowam. Modliłam się dalej, ale przychodziły momenty, że nie mogłam się skupić, zostawiałam modlitwę na koniec dnia i ciężko było modlić się, gdy przychodziło zmęczenie. Miałam samozaparcie i nie poddawałam się. Zauważyłam, że miałam coraz lepszy kontakt z jednym z kolegów, który ciągle się na mnie patrzył i zaczął ze mną rozmawiać.
Kiedy skończyłam odmawiać nowennę nic wyjątkowego się nie wydarzyło, ale brakowało mi tej modlitwy. Postanowiłam odmawiać codziennie jedną tajemnicę różańca w tej samej intencji. Powoli zaczęłam dostrzegać, że ja sama się zmieniłam, inaczej patrzę na świat, na ludzi, na to co się dzieje. Zaczęłam patrzeć przez pryzmat drugiego człowieka, a nie najpierw na siebie. Za to jestem wdzięczna z całego serca Panu Bogu i Najświętszej Maryi, którzy dali mi te łaski.
Po niedługim czasie ten kolega często odzywał się do mnie i pisaliśmy ze sobą prawie codziennie. Chciałam go bliżej poznać, dowiedzieć się czegoś o nim, bo tak na prawdę do tej pory nic o nim nie wiedziałam. Okazało się, że wiele nas łączy. Dzięki temu odzyskałam nadzieję, że kogoś znajdę, że nie będę już sama i może to ten jedyny od Pan Boga. Nie chcę niczego przyśpieszać, dlatego cierpliwie patrzę na bieg wydarzeń. W chwili obecnej nie mamy tak dobrego kontaktu, ale mam nadzieję, że Pan Bóg ma w tym swój plan. Moje serce znowu zaczęło bić szybciej i ciągle o nim myślę. Jest wspaniałym człowiekiem, którego wcześniej nie zauważałam. Za każdym razem powtarzam w modlitwie, żeby działa się wola Pana Boga nie moja, bo tylko On wie, co jest dla nas najlepsze.
Odmawiam drugi raz nowennę pompejańską, ale tym razem o to bym ja była dobrą żoną. Obym wytrwała. Niech Was Pan Bóg błogosławi! Nie lękajcie się!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
MT Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
MT
Gość
MT

Życzę Ci tego kochana z całego serca! :). Pozdrawiam serdecznie.