E.: Dziękuję Matko i proszę ratuj

Witam. To moje kolejne juz świadectwo i kolejne odnowione nowenny. Ostatnio skonczylam w intencji dusz cierpiących w Czyśćcu.  Chce podziękować za wszystkie otrzymane, dary, opiekę i laski. Za prace dla meza po wielu miesiącach poszukiwań.  Za pomoc i opiekę podczas porodu, którego tak bardzo się bałam. Za zdrową i sliczna drugą córkę, którą pierwsza pokochala calym sercem, jest wspanialym pomocnikiem i nie ma żadnych problemów z zazdrością czego tak bardzo się obawialismy.

Dziękuję za zbliżenie sie moich rodziców do Boga, za poprawę ich stanu zdrowia. Za moj wewnętrzny spokój i zabranie leków i obaw. Dziekuje za dar wiary, poczuvie boskiej opieki w szarej codziennosci i potrzebę bycia blisko Boga i Maryji, za naukę ufności i zawierzania wszystkiego Jezusowi, by On sie tym zajal.
O becnie kończę Nowennę w intencji  wszelkich łask potrzebnych dla naszego małżeństwa i rodziny. Mamy straszne problemy finansowe, a musimy zmienic mieszkanie. Jest to najtrudniejsza Nowenna do tej pory. Nowenny uratowały moje malzenstwo ze strasznego kryzysu  (zdrada), wydawało mi się że to pokonaliśmy ale od kiedy zaczęłam obecną Nowenne w meza jakby diabel wstapil. Brakuje mi juz sil na znoszenie jego wrednych komentarzy, wybuchów zlosci, milczenia, ignorowania, wypominania. Staram się przebaczac i powtarzać „Jezu Ty sie nim zajmij” ale gdy dzis w rocznicę  ślubu dostałam jedynie wybuch zlosci bez powodu, zastanawiam sie jak dlugo to jeszcze wytrzymam. Modle sie caly czas o jego nawrócenie i dar wiary.  Mąż walczy ciagle z Bogiem, calym swiatem, ze mna i swoimi uzależnieniami i zniewoleniami.

Maryjo, dziękuję Ci za mojego trudnego męża,  tylko miej mnie w opiece i dodawaj sil by wytrwac…

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

10 myśli na temat „E.: Dziękuję Matko i proszę ratuj

  1. Życzę Ci szczęścia, szybkiego szczęścia z okazji rocznicy ślubu. Jesteś dzielna i mocna. Bądź taka nadal. Niech Pan strzeże Ciebie i Twojej rodziny. Niech Wam pomaga Matka Boża Pompejańska. Modlę się za Was.

  2. Dziękuję za to że zauważyłam na fejsie nowennę poznańską i też zaczełam odmawiać , juz mam prawie koniec , ale będę odmawiać kolejne i dziękuję wszystkim za opisy to pomaga w wierze pozdrawiam wszystkich

  3. Trzymaj się, pomodle się za Ciebie. Mam podobnie. Czasem też brakuje mi sił i nadziei w to że będzie lepiej.

  4. Moze pomoze wam msza uzdrawiajaca ojca Daniela;msze mozna ogladnac na internecie i sa takie same rezultaty.Warto sprobowac.

  5. Rozumiem Cię bardzo dobrze, módl się za męża nieustannie różańcem i nie tylko. Jest” modlitwa o cud” warto ją odmawiać.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!