Marcin: Zdrowie dla żony

Chociaż pojawiało się wiele kryzysów, rozproszeń cały czas trwam w modlitwie dzisiaj to już jest 39 dzień.
Read More

Katarzyna: Pomoc w nawróceniu syna i powrót do zdrowia…

Odmawiam nowenne po raz 3.Dwie pierwsze za syna,zeby sie wyprostował i żył uczciwie i skonczył szkołe.Matka Boza przesyła duzo łask bozych w zwiazku z nawroceniem syna,szkole skonczył i wyjechał do Anglii,ale słabo powodzi sie jemu ze znalezieniem pracy i utrzymaniem sie za granica.Kolejna 3 nowenne zaczelam w intencji swojego zdrowia...
Read More

Alina: myślałam, że nie dam rady

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki. Początkowo myślałam, że nie podołam modlitwie. W tym czasie moja mama miała wypadek i umierała w szpitalu. Wtedy właśnie zaczęłam ją odmawiać. Błagałam o powrót do zdrowia i do sprawności. Lekarze nie dawali nam żadnej nadziei. Ale mama z dnia na dzień była coraz silniejsza, nerki po dwóch tygodniach dializ...
Read More

L.: Cztery różańce

Był 2 stycznia 2008 roku kiedy mój mąż dostał dużego krwotoku z nosa.Poszedł do lekarza, wykonano badania krwi i powtarzano je jeszcze kilka razy w tym samym dniu.Skierowano go natychmiast do szpitala ponieważ z każdą chwilą jego stan się pogarszał.Tam usłyszeliśmy, że to białaczka.Wtedy świat nam się zawalił.Modliłam się całe noce i dnie.Pewnego dnia otrzymałam różaniec od osoby, która wróciła z Rzymu i jeszcze tego samego dnia od innej osoby z Jerozolimy.Pomyślałam wtedy, że to znak od Boga i Matki Najświętszej.
Read More

Anna: Dzięki Maryi wytrwałam

Dlatego po świątecznym odpoczynku i czując brak tej modlitwy od Nowego Roku tj. 01 stycznia rozpoczęłam następną nowennę, od pierwszej nowenny zawsze codziennie odmawiam cztery części Różańca Świętego, a intencji jest wiele chociażby zdrowie, rodzina czy sytuacja w naszym kraju. Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do tak pięknej modlitwy jaką jest Różaniec i Nowenna Pompejańska.
Read More

E.: Dziękuję Matko i proszę ratuj

Witam. To moje kolejne juz świadectwo i kolejne odnowione nowenny. Ostatnio skonczylam w intencji dusz cierpiących w Czyśćcu.  Chce podziękować za wszystkie otrzymane, dary, opiekę i laski. Za prace dla meza po wielu miesiącach poszukiwań.  Za pomoc i opiekę podczas porodu, którego tak bardzo się bałam. Za zdrową i sliczna drugą córkę, którą pierwsza pokochala calym sercem, jest wspanialym pomocnikiem i nie ma żadnych problemów z zazdrością czego tak bardzo się obawialismy.

Dziękuję za zbliżenie sie moich rodziców do Boga, za poprawę ich stanu zdrowia. Za moj wewnętrzny spokój i zabranie leków i obaw. Dziekuje za dar wiary, poczuvie boskiej opieki w szarej codziennosci i potrzebę bycia blisko Boga i Maryji, za naukę ufności i zawierzania wszystkiego Jezusowi, by On sie tym zajal.
O becnie kończę Nowennę w intencji  wszelkich łask potrzebnych dla naszego małżeństwa i rodziny. Mamy straszne problemy finansowe, a musimy zmienic mieszkanie. Jest to najtrudniejsza Nowenna do tej pory. Nowenny uratowały moje malzenstwo ze strasznego kryzysu  (zdrada), wydawało mi się że to pokonaliśmy ale od kiedy zaczęłam obecną Nowenne w meza jakby diabel wstapil. Brakuje mi juz sil na znoszenie jego wrednych komentarzy, wybuchów zlosci, milczenia, ignorowania, wypominania. Staram się przebaczac i powtarzać „Jezu Ty sie nim zajmij” ale gdy dzis w rocznicę  ślubu dostałam jedynie wybuch zlosci bez powodu, zastanawiam sie jak dlugo to jeszcze wytrzymam. Modle sie caly czas o jego nawrócenie i dar wiary.  Mąż walczy ciagle z Bogiem, calym swiatem, ze mna i swoimi uzależnieniami i zniewoleniami.

Maryjo, dziękuję Ci za mojego trudnego męża,  tylko miej mnie w opiece i dodawaj sil by wytrwac…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "E.: Dziękuję Matko i proszę ratuj"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Lidia Bednarz
Gość
Lidia Bednarz

ja maM TAKA SAMA SYTUACJE,UFAM MAQRYJI ZE MI POMOZE I WIEZE NIE TRAC WIARY BO NAM POMOZE

Kasia
Gość

Życzę Ci szczęścia, szybkiego szczęścia z okazji rocznicy ślubu. Jesteś dzielna i mocna. Bądź taka nadal. Niech Pan strzeże Ciebie i Twojej rodziny. Niech Wam pomaga Matka Boża Pompejańska. Modlę się za Was.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za was także

Anna
Gość

Kochana i ja obiecuję modlitwę. Ściskam Cię ciepło:) Niech Pan rozpromieni Swe oblicze nad Tobą.

Rozalia Biedrzycka
Gość

Dziękuję za to że zauważyłam na fejsie nowennę poznańską i też zaczełam odmawiać , juz mam prawie koniec , ale będę odmawiać kolejne i dziękuję wszystkim za opisy to pomaga w wierze pozdrawiam wszystkich

Rozalia Biedrzycka
Gość

Przeprasz za błąd , , popejańską”

M
Gość

Trzymaj się, pomodle się za Ciebie. Mam podobnie. Czasem też brakuje mi sił i nadziei w to że będzie lepiej.

Monika
Gość
Monika

Moze pomoze wam msza uzdrawiajaca ojca Daniela;msze mozna ogladnac na internecie i sa takie same rezultaty.Warto sprobowac.

weronika
Gość
weronika

Rozumiem Cię bardzo dobrze, módl się za męża nieustannie różańcem i nie tylko. Jest” modlitwa o cud” warto ją odmawiać.

E.
Gość

Dziękuję za wsparcie i modlitwę. Pomodle sie również.

Obrazki z nowenną pompejańską?