Kasia: A jednak nowenna nie do odparcia!!!

O nowennie pompejańskiej słyszałam już dość dawno,ale zawsze coś mnie zatrzymywało przed jej odmawianiem...a to zmęczenie,a to lenistwo,czasem wydawało mi się,ze nie dam rady i jej nie skończę,były tysiące powodów dla których ją odkładałam.
Read More

Maria: Nawrócenie syna

Nowennę Pompejańską odmawiam nieprzerwanie od grudnia 2013 i postanowieniem moim jest wytrwać w Jej odmawianiu do końca moich dni. Dziękuję Matce Bożej za wysłuchanie modlitwy o nawrócenie Syna , uwolnienie od towarzystwa kolegów mających zły wpływ na niego. Przeczytaj Maria: Nawrócenie syna
Read More

Monika: Znalezienie dobrej pracy

Odmówiłam trzy Nowenny, drugą w intencji znalezienia dobrej pracy. I tak się stało. Znalazłam ją ok. 3 miesiące po zakończeniu nowenny. Wiązało się to z wkroczeniem na całkiem dla mnie nowy grunt zawodowy, o którym nigdy wcześniej nie myślałam. Praca znalazła się jakby sama, poprzez innych ludzi. Przeczytaj Monika: Znalezienie...
Read More

Gosia: podziękowanie

Witam , chciałabym z głębi serca podziękować Matce Boskiej za ogrom otrzymanych łask i prosić o Jej dalszą opiekę i pomoc w życiu codziennym . Tym samym chciałabym złożyć świadectwo niezwykłej skuteczności nowenny pompejańskiej i prosić wszystkich , którzy to czytają aby nie zwątpili i wytrwale i z wiarą odmawiali...
Read More

Joanna: Moje świadectwo

Ufam Matce Boskiej, że moja prośba zostanie wysluchana jeśli tylko jest to zgodne z wolą Boga.
Read More

Asiula: Modlitwa o uzdrowienie dla mojej kochanej Mamy Marii

Pragnę się podzielić moim świadectwem po odmówieniu 4 nowenny pompejańskiej w intencji uzdrowienia z raka trzustki i powrotu do zdrowia dla kochanej Mamy. Kiedy u mojej mamy na początku roku zdiagnozowano chorobę nowotworową, cała rodzina przeżyła ogromny wstrząs.

Były to ciężkie chwile, mama przeszła szereg badań w różnych miastach. Od razu rozpoczęłam nowennę pompejańską, którą w dalszym ciągu odmawia też moja mama, siostra i tata. Dzięki nowennie pompejańskiej mama trafiła do właściwego specjalisty w Warszawie, który szybko skierował ją na operacje usunięcia nowotworu. Operacja trwała 3 godziny i były to najdłuższe godziny w moim życiu. Obecnie mama jest w trakcie chemioterapii, którą bardzo źle toleruje. Proszę Maryję, żeby pomogła Jej ją przetrwać. Co prawda cud jeszcze nie nastąpił, ale wierzę, że Maryja mnie wysłucha i wyprosi u swojego syna Jezusa Chrystusa, łaskę uzdrowienia dla mojej najukochańszej mamy. Wspólnie z mężem, siostrą i szwagrem zanosimy pod ołtarz Królowej Różańca Świętego w Pompejach prośbę o powrót do zdrowia dla mamy. Obiecałam Maryi, że nowenna pompejańska będzie obecna do końca mojego życia. Dziękuję Ci Matko Boża, że wspierasz moją rodzinę, jesteś przy mamie, w Tobie jedyna nadzieja.
Proszę osoby czytające moje świadectwo o jedną „Zdrowaś Maryjo” za moją najdroższą mamę Marię.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Asiula: Modlitwa o uzdrowienie dla mojej kochanej Mamy Marii"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Olga
Gość
Droga Asiu w 2015roku przeżywałam to samo co Ty, moja mama zachorowała tez na raka trzustki wiele sie modlilam Matka Przenajswietsza wiele nam pomogla, niestety moja mama przegrala walke z choroba, Bog tak chcial taka byla jego wola, ty tez musisz zrozumiec ze moze byc inaczej Bog nie zawsze spelnia nasze prosby. Trwaj ciagle w modlitwie i wierz ze Matka i Święci wstawia sie i uprosza Boga aby wyzdrowiala.Ciesz sie kazda chwila spedzona z nama. odmawialam nowenne moja mama nie wyzdrowiala, ale w moim zyciu wiele sie zmienilo wiele CUDÓW rzeczy niemożliwych doznalam. Jezeli bys chciala dowiedziec sie czegos o… Czytaj więcej »
Asiula
Gość
Asiula

Proszę o kontakt, najlepiej adres e-mail. Pozdrawiam serdecznie!

Olga
Gość

sssylwusia@wp.pl smialo pisz i pytaj o chorobe, wiem jak to jest przechodzilam to samo. Pozdrawiam

Olga
Gość

sssylwusia@wp.pl smialo pisz

barbara
Gość
barbara

Pomodle sie za twoja mame.

Ewelina
Gość
Ewelina

Będę się modlić za Twoją mama. U mojej w piątek zdiagnozowali raka jajnika… jestem pełna nadzieji, ze Matka Boska nas nie opuści i pomoże w tym wszystkim.

Asiula
Gość
Asiula

Bardzo dziękuję. Ja również odwdzięczę się modlitwą.

Ania
Gość

Chciałabym podziękować Matce Przenajświętszej za wsparcie,za pomoc i obecność,za cud który do tej pory otrzymała moja kochana Mamusia.
Moja Mama choruje na nowotwór trzustki. We wrześniu 2016roku została zoperowana ,w styczniu okazało się,ze jest przerzut na wątrobę. Od początku choroby modlę się do Matki Bożej,odmawiam Nowennę pompejańska wraz z siostrą prosząc o cud uzdrowienia naszej mamy. Wczoraj odczytano wyniki nowego tomografu i okazało sie,ze guz z wątroby zniknął,nie ma go. Dziękuję Matuchno kochana i proszę miej w opiece moją mamusie.
Ania

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?