Anka: Wystarczyło poprosić

Kilka razy pisałam to świadectwo.Tym razem mam nadzieję że uda się. odmówiłam kilka "Pompejanek" w różnych intencjach. Nie zawsze to czego chciałam było po myśli Matki Bożej, ale nigdy nie zostawiła mnie z niczym. Kiedyś modliłam się o pracę. Znalazłam ją jeszcze w trakcie Nowenny, ale była to najgorsza robota jaką mogłam sobie wyobrazić.
Read More

Sylwia: Modlitwa o laske macierzynstwa

Niestety miesiac temu Pan Bog wezwal to dzieciatko do siebie... mimo, ze jest mi czasem smutno i ciezko pogodzic sie ze strata swojego dziecka, to dziekuje bardzo Matce Bozej za wstawiennictwo i za cud nowego zycia.
Read More

Marzena: Prosiłam Matkę Bożą własnie dzięki rozważaniom różańcowym abym była podobna do Niej: cicha i pokorna

Nowennnę do MBP chciałam odmawiac juz przed dwoma laty ale zawsze było coś, co mi przeszkadzało. Miałam jakies dziwne, wewnętrzne opory, których nie potrafię wytłumaczyć. Teraz wiem, że to było złe. Nowennę zaczęłam pod koniec pazdziernika i w połowie odmawiania części błagalnej wszystko zaczęło sie układac. Ciekawe jest to że nie ułozyło sie tak , jak ja myślałam, ale intencja się spełniła. Było trudno, nawet bardzo.
Read More

Alina Maria: Uzdrowienie z raka endometrium

Nowennę Pompejańską odmawiam prawie bez prezerwy, za rodzinę i innych, od 2010 roku. Wiele intencji zostało wysłuchanych. W 2013r byłam na Pielgrzymce w Pompejach...Przeczytaj Alina Maria: Uzdrowienie z raka endometrium
Read More

Joanna: Modlitwa za kogoś jest pięknym darem

Odmówiłam nowennę w intencji aby moja siostra ze swoim mężem tworzyli świętą rodzinę, ani przez chwile nie miałam wątpliwości co do tego. Już w pierwszy dzień modlitwy miałam potwierdzenie, że działa, bo moja siostra sięgnęła po Pismo Święte czego nie robi na co dzień, a nie wiedziała, że się za nią modlę. Moja siostra widząc mnie z różańcem sama się modliła, bo zaczęła czuć taką potrzebę.
Read More

Angelika: Otrzymałam wiele łask o które nawet nie prosiłam…

Pierwszą Nowennę zaczęłam odmawiać w lipcu zeszłego roku. Po ok. 20 dniach przerwałam. Kolejny raz zaczęłam początkiem listopada. Ostatni dzień Nowenny był również ostatnim dniem roku 2016. Mijały kolejne dni nowego roku i nic nie zapowiadało zmian.

Moja intencja była nazwijmy to bardzo trudna… Prosiłam o mieszkanie. W połowie stycznia otrzymałam telefon z informacją, która była początkiem zmian o które prosiłam Najświętszą Marię Pannę. Dzisiaj jest Dzień Miłosierdzia Bożego, a ja siedzę w swoim nowym mieszkaniu, a z zewnątrz dobiegają odgłosy Mszy Świętej prowadzonej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia…
Otrzymałam wiele łask o które nawet nie prosiłam… Kochana Mateczka pomaga mi nawet w zwykłych codziennych sprawach.
Kiedy miałam problemy ze zdrowiem, któregoś dnia obudziłam się ze słowami „ostropest plamisty”. Nie wiedziałam co to ma znaczyć. Przeczytałam informację dotyczącą tego zioła. W pierwszej chwili pomyślałam, że to chyba nie dotyczy mnie. Ostropest leczy wątrobę, a chora wątroba kojarzyła mi się raczej z nadużywaniem alkoholu. Nie pijam alkoholu więc szybko odrzuciłam tę informację. Moje samopoczucie było coraz gorsze… Nie miałam na nic siły. Myśl o ostropeście powróciła. Zgłębiłam temat… Zbytnio się nie rozpisując zamówiłam owe zioło. Jadłam dwie łyżeczki dziennie i po dwóch tygodniach stwierdziłam, że zaczynam się czuć lepiej… Minął miesiąc – jest dobrze, ale myślę że ostropest na stałe zagości w mojej kuchni. Podobnie było również z kozieradką… Jest wiele rzeczy o których mogłabym pisać…
Teraz odmawiam Nowennę trzeci raz i wierzę,.. I każdemu radzę zrobić to samo:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SandraM.Maria Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Proszę 🙂 Nawet porady zdrowotne można tu znaleźć 🙂

M.
Gość
M.

:)))

Sandra
Gość
Sandra

Wspaniała historia !! Pozdrawiam