Aneta: Proste świadectwo

O nowennie dowiedziałam sie z internetu gdzie na jednym z portali moja znajoma napisala,że odmawia nowenne w inntencji chorego taty.Ten wpis bardzo mnie zainteresował i postanowiłam dokładniej poczytac o nowennie pompejańskiej.

Zachęcona przedstawionymi świadectwami postanowiłam że i ja zacznę sie modlić.Pierwsza nowenne zaczęłam odmawiać w intencji mojej chorej mamy aby wszyszła z depresji.W tym czasie otrzymałam przede wszystkim większa siłe do tego by pomagać mamie i bardziej zrozumieć ta chorobę.I choć mama nadal zmaga sie z depresją to wierzę i ufam że moje prośby zostaną wysłuchane,tak jak zostały
wysłychane w drugiej nowennie w której modliłam o to aby założona przez męża nowa firma sie rozwineła.Juz w trakcie odmawiania nowenny widziałam otrzymane łaski i to że Cudowna Pani wysłuchała mojej prośby .Z dnia na dzien mąż ma coraz wiecej klientów. Dotychczasowi wracaja po usługi a także przybywaja nowi którzy są zadowoleni z wykonywanej przez męża pracu. Dziękuje Ci Maryja za to że wysłuchałas mojej modlitwy za wszystkie otrzymane łaski i blagam Cie miej mnie i moja rodzinę w opiece.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dominik Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dominik
Gość
Dominik

Chwala Panu Bogu i naszej Krolowej Rozanca Swietego.

Blogoslawienstwa Bozeg dla Pani rodziny i firmy 🙂

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

%d bloggers like this: