Sylwia: Wymodlenie nawrócenia

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu tego roku, ponieważ miałam problem ze znalezieniem pracy w zawodzie. Sytuacja wydawała się być beznadziejna, żadnych perspektyw. Nowennę znalazłam w internecie i zaczęłam się modlić, nie było to łatwe ponieważ nigdy nie modliłam się na różańcu. Z czasem nauczyłam się głęboko rozważać tę modlitwę.
Read More

Jarek: świadectwo po modlitwie nowenną pompejańską

Przyjście na świat naszej córeczki przyniosło do nas i naszych dzieci radość i szczęście. Uczymy się żyć na nowo, w komunii z Jezusem i częstego korzystania z sakramentów Kościoła. Od września br. przystąpiłem do wspólnoty Żywego Różańca a kilka tygodni później moja żona.
Read More

Jan: Otrzymałem pomoc i siłę

Kolejny raz piszę świadectwo. Odmawiałem nowennę w intencji żony po trudnych chwilach niepodziewanej choroby , która ją zaatakowała , i wiemy oboje , że pomoc przyszła ! Ale chcę koniecznie napisać , że ilekroć odmawiam nowennę , lub nawet jeden różaniec ( systematycznie , codziennie !) , zawsze czuję jakby "na sobie" , choć to przenośnia , zbroję Maryi , jej płaszcz , który jakby mnie okrywa i daje siłę do walki ze złem tego świata ! Bogu niech będą dzięki i Matce Najświętszej za jej pomoc!
Read More

D: List – Po ludzku sprawa jest bez wyjścia.

Bałam się najgorszego. Po zakończonej Nowennie-ból ustąpił. To Prawdziwy CUD!
Read More

Małgorzata: mi to bardzo pomogło kiedy rozpacz odbierała mi wszelkie siły

Różaniec dodał mi sił! Dziękuję Najświętszej Maryi Panie za tą łaskę. Kiedy zaczęłam odmawiać różaniec byłam przerażona i zniechęcona, ale nie modliłam się za siebie.
Read More

A: Zobaczyłam jaką byłam grzesznicą i jakie miało to skutki

Odmawiając nowennę pompejańską ,odmawiałam ja za swoją dusze. Prosiłam Maryję aby uzdrowiła ją ,od złych duchów ,szatana i wszelkiego złego które chodzi po tym świecie. Jestem zwykła prostą osobą ,która zobaczyła jaka była ślepa. To co dzieje się koło mnie , przeraziło mnie, a ja byłam taka sama jak inni.Ślepa i Niewidoma na to co się dzieje wokół mnie.

Zobaczyłam jaką byłam grzesznicą i jakie miało to skutki. Bałam się ciemności bo czułam że coś tam jest niedobrego, strasznego w tej ciemności .Moje zasypianie było udręką ,bałam się drobnego hałasu jato mówią stawałam na baczność w strachu ,panicznego strachu. Gdy natrafiłam w internecie na Nowennę Pompejańską za sprawą ks. Glassa i to nie był przypadek dzięki tej Nowennie odnalazłam Maryję lub MATKA BOŻA mnie odnalazła w tym naszym zepsuciu ,bo cały czas czegoś szukałam . Teraz już wiem co to było to MOJA MATKA W NIEBIE ,JEJ SYN JEZUS CHRYSTUS I BÓG OJCIEC. I obiecałam MATCE BOŻEJ MOJEJ MATCE że będę bez ustanku odmawiać NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ aż starczy mi sił . 23 kwietnia w dzień MIŁOSIERDZIA BOŻEGO skończyłam NOWENNĘ ,a 24 zaczęłam następną za kapłanów w moim kościele .POZDRAWIAM was wszystkich odmawiających NOWENNĘ nie bójcie się zawierzyć MATCE PRZENAJŚWIĘTSZEJ ONA naprawdę wie co robi. Nowennę podarowałam mojej sąsiadce ,a wczoraj 23 kwietnia podarowałam Nowennę pewnemu Panu ,który ma problem ze swoją żoną . Proszę gorąco Matki aby pomogła mu , to prosty człowiek . Mówię o nowennie rodzinie ,znajomym . Dziękuje że byliście ze mną i mam nadzieję ze nadal będziecie . TO CO ROBICIE JEST WSPANIAŁE ROZPOWSZECHNIAJĄC NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ . BÓG ZAPŁAĆ.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "A: Zobaczyłam jaką byłam grzesznicą i jakie miało to skutki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Polecam Koronke do Krwawych lez Matki Bozej. Matka Boża powiedziała: „Odmawiajcie Koronkę
do Krwawych Łez! Rozpowszechniajcie ją! Zły duch musi
uchodzid z tego miejsca gdzie odmawiana jest ta Koronka ”.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?