M.: Moc różańca jest przeogromna

Moc różańca jest przeogromna, a Matka Boża wstawia się za Nami u swego Syna każdego dnia! Niedługo kończę moją trzecią Nowennę Pompejańską, a modlitwa różańcowa jest źródłem tak wielu łask Bożych w codziennym życiu, że chciałabym móc odmawiać ją już zawsze.Przeczytaj M.: Moc różańca jest przeogromna
Read More

Rafał: Ta modlitwa ma wielką moc.

A dlaczego dzisiaj piszę? Bo dziś już wiem, że Maryja wysłuchała mojej modlitwy.
Read More

Kasia: Podziękowanie :)

Chcę tym świadectwem z całego serca podziękować Mateńce za wyjednane łaski i jej nieustającą pomoc i opiekę.Jestem dwa dni po skończeniu mojej trzeciej nowenny. Zaczęłam tę nowennę w dniu, w którym będąc z córką u lekarza/jest w ciąży/ dowiedziałam się, że na tylnej ścianie macicy buduje się torbiel i że...
Read More

Ewa: To trudna modlitwa, ale nie wyobrażam sobie bez niej życia.

Teraz modlę się za duszę bliskiej mi osoby. Nie jest łatwo. Nasze relacje za jej życia nie były dobre.
Read More

Kinga: Nowenna w intencji szczęśliwego życia małżeńskiego rodziców

Jestem po 41 dniu mojej kolejnej Nowenny Pompejańskiej. Nie pamiętam niestety, która to już moja nowenna. Maryja z Pompejów za każdym razem wysłuchała moich próśb, m.in. pomogła mi zaliczyć wszystko w szkole, zrzucić zbędne kilogramy, czy też ustabilizować sytuację z moim chłopakiem.
Read More

A: Ze spokojem w sercu modliłam się na różańcu.

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się całkowicie przypadkiem, ale mam wrażenie że Bóg tak mnie pokierował, że zaczęlam się interesować tą modlitwą. I kiedy już wiedziałam na czym ona polegała, pomyślałam, że spróbuję się modlić Nowenną Pompejańską, choć na początku obawiałam się, że nie dam rady. Lecz każdego dnia trwałam w modlitwie i z każdym dniem ze spokojem w sercu modliłam się na różańcu.

Oczywiście były momenty gorsze kiedy wszystko przeszkadzało i jakby coś zakłócalo moja modlitwę, ale ufnie trwałam.. Moja intencja była dosyć rozbudowana, ale wiem, że Matka Boska postawiła na mojej drodze odpowiednie osoby-aby jeśli taka jest wola Boża-moja modlitwa przynosila owoce. Była to moja pierwsza nowenna, którą odnawialam. Ukończyłam ja w środe, tuż przed Świętami Wielkanocnymi. Maryja obdarzyła mnie wieloma łaskami: przede wszystkim głębiej przeżywam Msze Święta jako spotkanie z Panem Jezusem, staram się często korzystać z sakramentu Pokuty oraz moja modlitwa stała się inna, nabrała głębszego sensu. Jest jeszcze wiele intencji w których chce się jeszcze modlić Nowenną. I zamierzam rozpocząć kolejną . Warto odmawiać tą Nowenne- Maryja obdarza nas łaskami, które są nam niezbędne aby nasze życie stało się pełniejsze i pełne pokoju.
A.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?