Aleksandra: Dziękuję Panie, że mnie obudziłeś

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Jestem po skończeniu mojej drugiej nowenny pompejańskiej i serdecznie zachęcam do odmawiania tej modlitwy. Jeszcze nie tak dawno byłam bardzo daleko od Boga, teoretycznie byłam katoliczką ale tylko w teorii, nie przejmowałam się w ogóle moim życiem duchowym, rzadko chodziłam do kościoła, spowiadałam się świętokradzko, nie modliłam się, byłam całkowicie uśpiona w duchowej walce.
Read More

Paulina: Cud nowego życia

Ile mi sił starczy będę rozszerzać cześć Twoją,o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałam nawiedziła mnie łaska Boża.... I przyszedł czas na mnie , abym mogła umieścić moje świadectwo już się nie mogłam doczekać aż w końcu Mateńka mnie wysłuchała. Przeczytaj Paulina: Cud nowego życia
Read More

Anna: Matka Boża czuwa nad nami

Jej wstawiennictwo jest ogromne a Nowenna Pompejańska to parasol ochronny jaki nad nami roztacza.
Read More

Magda: Jest bardzo trudno.

Różaniec to ważna cześć dnia
Read More

Małgorzata: Moja mama ma dobre wyniki. Modlitwa działa!!!!

To kolejne, drugie świadectwo, po pierwszym, które ukazało się 26 czerwca tego roku. Dziękuję Przenajświętszej Matce Bożej Różańcowej za łaskę, jaka na nas spłynęła.
Read More

A: List – Już nie boję się śmierci.

1 marca rozpoczęłam pierwszą swoją nowennę w intencji nawrócenia męża a 19 dni później po czytaniu świadectw, postanowiłam zacząć druga w intencji zdrowia fizycznego i psychicznego mojego dziecka. Do zakończenia pierwszej zostało mi jeszcze 9 dni.

Ludzie piszą że już w tym samym czasie otrzymują różne łaski, rozwiązania problemów. Ja znalazłam czas na 2 nowenny i jeszcze 2 inne modlitwy za męża np do św Moniki od nawrócenia mężów i Matki Bożej rozwiązującej węzły. czas zawsze można znaleźć np śpiąc krócej. Ja jak inni tez bardzo się wyciszyłam, inaczej spojrzałam na życie i już nie boję się śmierci. Wiem, że mam obok siebie Maryję i dlatego ja i moja rodzina jest bezpieczna. 2 dni temu w czasie odmawiania 5 tajemnicy radosnej, zatrzymałam się i wtedy uświadomiłam sobie że już teraz Maryja nie zostawi mojego męża samego, że już go nie wypuści tak jak szukała swojego Syna przez 3 dni. To dało mi ogromną siłę, mimo że nie mam jeszcze widocznych efektów, mąż wciąż wzbrania się przed pójściem do spowiedzi mając swoje teorie na temat spowiedzi. A ja jednak ufam, że wtedy, w tamtej chwili Maryja mocno i wyraźnie mi powiedziała, że Mąż mój już jest w jej ramionach za co bardzo Ci dziękuję Maryjo

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!