Magdalena: List- Maryja daje nam wiecej łask niz ja prosimy

Chcialam napisac krotkie swiadectwo. Nowenne Pompejanska odmawiam od listopada 2016 roku. Maryja pomogla przetrwac najgorsze. Powiem tak, Maryja daje nam wiecej LASK niz ja prosimy, Ona wie lepiej co nam potrzeba. Choc mam ogromne problemy w odmawianiu Nowenny Pompejanskiej, zniechecenie, rozpacz, smutek, rozproszenie to nie poddaje sie i trwam na modlitwie.
Przeczytaj całość

Małgosia: powierzcie swoje sprawy Maryi

Odmawiam Nowennę od 10 miesięcy i od tego momentu zdażyło się w moim życiu wiele dobrego. Otrzymałam wiele łask, a moje prośby zostały wysłuchane. Wiem, że Matka Boża jest przy mnie każdego dnia. Odmawiajcie Nowennę Pompejską, powierzajcie swoje sprawy Maryi a się nie zawiedziecie.
Przeczytaj całość

Beata: NOWENNA POMPEJAŃSKA naprawdę działa

Z mężem tworzymy burzliwy związek.To pozostawiło ślad na naszych dzieciach.Jestem mamą 3 nastolatek.Najstarsza córka wpadła w anemię i depresję ,stany lękowe .Psycholog szkolny będący w stałym kontakcie z córką zlecił nam wizytę u psychiatry. Z anemią poradziliśmy sobie w 2 miesiące preparatami z żelazem ,dietą.Ogromny smutek przygnębienie ,depresja pozostawały .Sama...
Przeczytaj całość

Paulina: Wiara Nadzieja Milosc

Nie cały rok temu zostawił mnie maż po 10 latach małżeństwa. Pierwsze tygodnie to była moja rozpacz, negatywne emocje, życie w chaosie. Kiedy wracałam nieprzytomna z pracy do domu znalazłam różaniec wiszący tuż przy wejściu. Od razu pomyślałam że to dla mnie.Zaczęło się moje nawracanie. Spowiedź, Msze Święte, nowenna pompejańska.
Przeczytaj całość

Lena: Przyznaję że nadal nie wiem czy moja modlitwa wyglądała tak jak powinna

Właśnie skończyłam pierwszą Nowennę. Modliłam się o powrót mężczyzny, w którym się zakochałam. Do dziś nic się nie wydarzyło, a w zasadzie kontakt między nami urwał się w czasie odmawiania Nowenny. Początkowo miałam wiele wątpliwości dotyczących szczególnie rozważania tajemnic (nie wiedziałam czy dobrze to robię), wyrzucałam też sobie że modlę się np. w autobusie, czy w niedostatecznym skupieniu. Przyznaję że nadal nie wiem czy moja modlitwa wyglądała tak jak powinna. Przyznaję także, że czasem modlitwa była bardzo trudna, budziła ogromne emocje, a czasem pomagała je uspokoić.<
Przeczytaj całość

A: Adaś urodził się zdrowy!

Mam na imię Ania i piszę to świadectwo z pierwszej nowenny pompejańskiej.Staraliśmy się już z mężem o drugie dziecko ok roku i strasznie bałam się, że te starania potrwają bardzo długo (w przypadku pierwszego syna zajęło nam to prawie 5 lat).

Obiecałam Panu Bogu, że jeśli nie zajdę w ciążę do końca nowenny zgłosimy się do naprotechnologa. Tak też się stało. Dwa miesiące po pierwszej wizycie byłam w ciąży, którą pani doktor prowadziła do samego końca.Adaś urodził się zdrowy.Podczas odmawiania nowenny czułam pokój serca i opiekę Maryi.
Obecnie jestem w trakcie drugiej nowenny.
Bogu niech będą dzięki!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "A: Adaś urodził się zdrowy!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Radosne świadectwo. Bogu niech będą dzięki. Dużo błogosławieństwa Bożego dla całej rodziny 🙂

Dominik
Gość
Dominik

Chwala Panu Bogu i naszej Krolowej Rozanca Swietego 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!