V Wielka Księga Łask – już u introligatora

Kochani,

dziś odebraliśmy V Wielką Księgę Łask z naszymi świadectwami z drukarni. Ponieważ czas nas nagli, od razu zawieźliśmy ją do introligatora.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą nic o tym, czym jest Wielka Księga Łask:

Etap I. Zbiórka

Etap II. Skład i produkcja

Księg liczy ona aż 768 stron i ma 1500 świadectw (numery od 6001-7500). Już w maju trafi jako wotum dziękczynne do Sanktuarium w Pompejach. .

Oto zdjęcia nie oprawionej jeszcze księgi:

Bogusława: Prośba o uwolnienie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od znajomych, z którymi śpiewam w chórze kościelnym. Początkowo odmawianie takiej nowenny wydawało mi się niewykonalne. Dopiero gdy zauważyłam problemy mojego syna postanowiłam prosić Matkę Najświętszą o pomoc. W czasie podróży do Licheńskiego Sanktuarium wraz z mężem postanowiliśmy odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji naszego syna....
Przeczytaj

R: Nowa droga

Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny która odmienia nasze życie. Chwała najświętszej panience.
Przeczytaj

Monika: Podziekowanie za łaski

Moją pierwszą NP zaczęłam odmawiać w kwietniu ubiegłego roku. Modliłam się za córkę żeby znalazła prawdziwą miłość w swoim życiu.Była wtedy z chłopakiem ale widziałam że bardzo przez niego cierpi. W ostatnim dniu cz. dziękczynnej zerwali z sobą.
Przeczytaj

Tomasz: Nerwica prawie wyleczona! Tata wraz z ciocia wracają do zdrowia po nowotworach.

Chwała Maryi, Chwała Jezusowi! Na początku chciałem wam powiedzieć, że było ciężko dotrzeć do końca nowenny, ale Bóg nie dał mi się poddać i dałem rade.
Przeczytaj

Dawid: Dojrzałość miłości

Zaczynając od początku, idąc do do pierwszej klasy liceum zapragnąłem zmienić coś w życiu i poznać jakąś dziewczynę. Wiadomo, nowa szkoła nowe znajomości. Mimo iż jestem osobą towarzyską to jakoś do tego czasu nie miałem dziewczyny, poprostu nigdy nie poczułem tego czegoś, a w brew sobie nie potrafiłbym. Modliłem się więc do Boga o pomoc w zawarciu znajomości. I tak po niedługim czasie postawił przede mną pewną dziewczynę, która jak się później okazało była tą brakującą wartością w moim życiu.
Przeczytaj

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o