Jadwiga: Doznałam nawrócenia, którego zawsze bardzo pragnęłam

Witam serdecznie, Chciałabym podzielić się z wszystkimi swoim listem, świadectwem. Byłam w 6 miesiącu ciąży, kiedy depresja po raz kolejny zaprowadziła mnie w dalekie doliny rozpaczy. Nieuzasadniony lęk i strach przenikały moje ciało, a w moim życiu nie pozostało nic oprócz odcieni szarości i wszechobecnej pustki. Nie chciałam przyjmowac leków...
Przeczytaj całość

Małgorzata: skuteczność modlitwy jaką jest Nowenna Pompejańska.

rzez cały ten okres polecam tę sprawę Jezusowi i Maryi; sąsiedzi z góry zmienili swoje postępowanie i nie są już tak hałaśliwi, dzięki Bogu ! Jednak moja konstrukcja psycho-fizyczna doznała bolesnych ran.
Przeczytaj całość

Monika: W poszukiwaniu pracy i miłości

Witam Was wszystkich i dziękuje wszystkim Tym którzy składają tu swoje świadectwa, są one dla mnie w chwili zwątpienia, bo takie chwile zdarzają się w moim życiu, budujące i pomocne. Może dzisiaj moje świadectwo pomoże komuś, jest to kolejne które składam. Bardzo długo szukałam pracy w swoim zawodzie, wielu placówkach pracowałam na zastępstwo. Poszukałam wtedy w internecie modlitwy która by mi pomogła w znalezieniu stałego miejsca pracy w moim zawodzie.
Przeczytaj całość

Marta: Moja droga z Maryją

Moje zycie sie bardzo zmienilo i jego jedyny sens to dobrze przygotowac siebie i rodzine na spotkanie z Maryja i Jezusem w niebie..(jak sie uda jeszcze inne osoby to tym lepiej;-)
Przeczytaj całość

Paula: zło atakuje , zwłaszcza gdy odmawiam część dziękczynną

Szczęść Boże. Jakiś czas temu skończyłam swoją pierwszą w życiu nowennę. Nie bardzo wiem jak w kilku zdaniach streścić to wszystko co się wydarzyło więc będzie to świadectwo trochę dłuższe niż inne.
Przeczytaj całość

V Wielka Księga Łask – już u introligatora

Kochani,

dziś odebraliśmy V Wielką Księgę Łask z naszymi świadectwami z drukarni. Ponieważ czas nas nagli, od razu zawieźliśmy ją do introligatora.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą nic o tym, czym jest Wielka Księga Łask:

Etap I. Zbiórka

Etap II. Skład i produkcja

Księg liczy ona aż 768 stron i ma 1500 świadectw (numery od 6001-7500). Już w maju trafi jako wotum dziękczynne do Sanktuarium w Pompejach. .

Oto zdjęcia nie oprawionej jeszcze księgi:

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!