Beata: Nawracanie męża

odlę się nieustannie w różnych intencjach, na co dzień mam wiele znaków pomocy Matki Bożej, wiem że jestem bardzo bliska jej sercu,
Read More

Elżbieta: Radośc z ukończenia Nowenny Pompejańskiej

Rozpiera mnie radość i duma, bo szczęśliwie zakończyłam modlitwę pompejańską. Wytrwałam w postanowieniu, dałam radę. Odmawiałam modlitwę przez 54 dni z Radiem Różaniec o 21.30. Początek był trudny. Czasami zawodził mnie internet, zrywało połączenie, albo zanikał głos, albo ktoś lub coś próbowało mi przeszkadzać. Pojawiały się tez pokusy, np. w...
Read More

Emilia: To było olśnienie!

W czasie modlitwy, po wielu dniach "przyszło" do mnie pocieszenie- "jeśli moja córka wyzdrowieje z choroby kolan (rzepki) - to tylko dzięki mojej litości nad Wami." I już wiedziałam, że będzie dobrze. Do dziś córka czasem czuje kolana, ale generalnie może ćwiczyć w szkole ( a rok była zwolniona w wf), biega, chodzi i idzie ku dobremu. Więcej- przeżyła rekolekcje ewangelizacyjne, które chyba odmieniły jej życie, ją samą.
Read More

Anna: Ratowanie małżeństwa i rodziny po Bożemu!

Chciałam zaświadczyć o cudach Matki Bożej Pompejańskiej podczas trwania wielu spraw sądowych w naszym małżeństwie i rodzinie, w tym o rozwód (o który wniosłam w związku przemocowym, zdana na siebie w opiece nad dzieckiem i wobec niewierności współmałżonka).Przeczytaj Anna: Ratowanie małżeństwa i rodziny po Bożemu!
Read More

Olga: Nowennę odmawiałam wtedy, kiedy moje małe dzieciątko spało

Przez ostatnie lata nie otwierała się żadna perspektywa posiadania własnego mieszkania czy domu, a po odmówieniu Nowenny wszystko rozwiązało się nagle.
Read More

Uwaga: zmiana programu w Radiu Różaniec!

Moi drodzy, od jutra (23 kwietnia 2017) progam Radia Różaniec ulegnie zmianom. Niektóre audycje różańcowe zostaną przesunięte i pojawią się nowości. Zobacz, co się zmieni.

Oto nowości:

– zmienione godziny różańców od rana do popołudnia,
– nowe Godzinki do św. Michała Archanioła (realizacja dla RR),
– wróciły poranne Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny (realizacja dla RR),
– nowe nagrania Drogi krzyżowej i Koronki do Bożego Miłosierdzia,
– weekendowe audycje różańcowe o 20.30,
– lektura pompejańska,
– parę nowych piosenek w radiu.

Zobacz nowy program Radia Różaniec TUTAJ.

Różaniec na żywo o 20.30 (od poniedziałku do piątku) pozostaje bez zmian.

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o