Tomasz: Powrót do Kościoła

O Nowennie usłyszałem od koleżanki. Nie chodziłem od kilku do kościoła. Ale że ze sprawami materialnymi u nas średnio, postanowiłem pomodlić się o pomoc w spłacie kredytu na dom. Drugiego dnia modlitwy poszedłem do spowiedzi , o której niezbyt przychylnie się do tej pory wypowiadałem.
Read More

Nina: Małżeństwo mojego syna

.Dziękuję Matce Bożej,że tak się ułożyło
Read More

Małgorzata: modliłam się za syna uzależnionego od narkotyków

Mam na imię Małgorzata,od maja 2015 roku odmawiam Nowennę Pompejańską.Chciałabym napisać teraz o odmówionych intencjach o których jeszcze nie zdążyłam napisać.Muszę się poprawić i pisać na bieżąco.
Read More

Londzina: Syn zdrowieje- Schizofrenia pokonana

Alleluja PAN Jest WIELKI. Nowenna Pompejańska DZIAŁA :) Królowo Różańca Świętego dziękuję za wstawiennictwo - Syn zdrowieje- Schizofrenia pokonana. Nowennę Pompejańską, znalazłam w gazecie " Katolik ", oj była to długa to droga. Ale od początku. Gazetę wyjęłam z makulatury ( nie swojej ), bo nie miałam co czytać, ot...
Read More

Katarzyna: Szukam Boga codziennie

Szczęść Boże ! Chciałam się podzielić świadectwem o tym jak mnie Bóg uwolnił i uzdrowił z depresji. Jestem młodą kobietą i mialam problemy z depresją , zaburzeniami odżywiania , samo okaleczeniem i próbami samobójczymi przez mniej więcej 5 lat. Kiedy problemy się zaczeły odwrócziłam się od Boga i czułam jakbym była zdana na siebie.
Read More

Ola: Nowenna – drogowskazem

Zgodnie z obietnica daną Matce Boskiej Pompejańskiej zostawiam swoje świadectwo. Nowenną modlę się od 8 miesięcy, dzięki tej pięknej modlitwie przewartościowałam moje życie. Doznałam wielu łask i poczułam miłość naszego Pana.

Odmawiłam w intencji mojej rodziny – dzieci i męża. No i tu nastąpiły piękne zmiany. Nastoletni syn poprawił stopnie jest bardziej rozmowny, szczery i uśmiechnięty, mąż zaczął się modlić a córka moja (10lat), która od urodzenia zasypiała przy włączonym telewizorze i świetle z dnia na dzień pozbyła się nałogu, z którym nie wiedziałam już jak walczyć. Ja przestałam palić. Poprawiły się stosunki z moim serdecznym przyjacielem…..
Ostatnia nowenna była w intencji głębokiej łaski wiary dla męża oraz poprawienia relacji między nami, poprawa jest imponująca .
Wiem, ze nowenna jest nie do odparcia. W Bogu cała nadzieja i sens życia to także odkryłam dzięki nowenne.
CHWAŁA PANU !!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o