Marcin: Zmiana pracy

Dzień dobry, chciałbym podzielić się świadectwem jaką łaskę otrzymałem podczas odmawiania nowenny pompejenskiei. Mam na imię Marcin i jestem w traktacie odmawiania drugiej nowenny ,pierwszą skończyłem odmawiać dwa miesiące temu, Modliłem się do Maryi o lepszą pracę, bo w tej co pracowałem było mi bardzo zle
Read More

Bogunia: Podziekowania Matce Pompejskiej

Dziekuję Ci matko,ze odkat modle sie nowennę doCiebie czuję Twoja opiekę ,pisalam juz swiadectwo o operacji corkii ,dziekuje,ze rehabilitacja przebiega dobrze,nawet lekarz jest zdziwiony ,ze sa takie postepy ito jest cud .Cudemjest dla mnie ,ze wnuk mniej choruje,: Odmawiamjuz 5 nowenne,bardzo mi pomaga w życiu ,czuje opieke Mateczki Pampejskiej ,a...
Read More

Adrian: Mam na imię Adrian, skończyłem 27 lat.

Pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za wszystkie otrzymane łaski. Zachęcam wszystkich do odmawiania różańca.
Read More

Agata: Mam cel

Witam !!!Odmawiam NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ ok 1,5roku.Zaczęłam dla mężą o ratunek na nałogi. Mąż odmawia również po długim czasie dopiero zaczął widzieć krzywdę jaką robi nałogami i coś zaczyna z tym robić.
Read More

Joanna: Udzielone łaski

Chciałam się podzielić łaskami otrzymanymi w trakcie trwania Nowenny. Może zacznę od początku. Nowenna była w intencji ślubu z mężczyzną z którym byłam w związku.
Read More

Monika: Po raz drugi zostałam wysłuchana

2 marca skończyłam odmawiać swoją drugą Nowennę. Prosiłam Matkę Bożę, aby pomogła mojemu narzeczonemu w znalezieniu pracy. W ostatnim tygodniu odmawiania Nowenny przypadkiem spotkałam w pracy dawnego znajomego, który opowiedział mi, że zwalniania się miejsce w jego dziale.

Przesłał cv mojego narzeczonego do swojego szefa i 3 marca umowa została podpisana. Dodam jeszcze, że mój narzeczony bezskutecznie wysyłał cv od prawie 6 miesięcy – bez skutku. Dziękuję Ci Matko Święta za to, że wysłuchałaś moich modlitw. Wczoraj rozpoczęłam kolejną Nowennę – wierzę, że i tym razem Maryja również mnie wysłucha i pomoże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o