Iwona: Nieustająca pomoc

Obecnie odmawiam 7 nowennę o łaski dla mnie i mojej rodziny. Pozostawiam Maryji decyzję co do tego, co jest nam najbardziej potrzebne.
Read More

Monika: Świadectwo – prośba o powrót ukochanej osoby…

Potem kiedy Pan Bóg postawił na mojej drodze cudownego człowieka byłam pewna, że wszystko mi się poukłada, że nic nie dzieje się bez przyczyny i będę wreszcie szczęśliwa, ponieważ wszystko było na dobrej drodze i mieliśmy swoje plany i wiem, że bardzo mnie kochał i mu zależało bardzo, zawsze był przy mnie w tych trudnych chwilach i pomógł mi się pozbierać i zacząć żyć na nowo.
Read More

Justyna: Modlitwa za dusze w czyśćcu

Oczywiście mam sporo prywatnych intencji ALE dusze w czyśćcu nie mogą się modlić za siebie a bardzo potrzebują naszych modlitw!!
Read More

Misza: Byłam o krok od wypadku samochodowego

Jadąc do domu późnym po południem, odmawiałam Nowennę wiem, że może źle to zabrzmi, ale prowadząc samochód naprawdę skupiam się na modlitwie i bardzo uspokajam. Na przeciwległym pasie kobieta chciała skręcić w lewo, lecz czekała aż ja przejadę aby mogła wykonać manewr skrętu, zbliżyła się do osi jezdni wszystko było...
Read More

Joanna: Modlitwa za kogoś jest pięknym darem

Odmówiłam nowennę w intencji aby moja siostra ze swoim mężem tworzyli świętą rodzinę, ani przez chwile nie miałam wątpliwości co do tego. Już w pierwszy dzień modlitwy miałam potwierdzenie, że działa, bo moja siostra sięgnęła po Pismo Święte czego nie robi na co dzień, a nie wiedziała, że się za nią modlę. Moja siostra widząc mnie z różańcem sama się modliła, bo zaczęła czuć taką potrzebę.
Read More

Monika: ktoś zawsze przy mnie czuwa co daje mi naprawdę ogromną siłę

Nowennę pompejańską odmawiam niemal regularnie od wakacji 2015 roku. Będzie to moje drugi świadectwo składane w podzięce Matce Najświętszej. Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w bardzo trudnym dla mnie czasie, gdy zdiagnozowano u mnie nerwice natręctw i depresję. Dała mi ona dużo siły i nadzieję na lepsze jutro.

W ciągu ostatniego pół roku odmówiłam 4 nowenny. Kolejno w intencji: pomocy w walce o zdrowie psychiczne, o pomoc w walce o czystość, gdyż niestety z nią również pojawiły się spore problemy, w intencji zdania prawa jazdy a ostatnio skończyłam odmawiać nowennę w intencji osób które skrzywdziłam.
To dzięki nowennie zaczęłam wierzyć że mogę być jeszcze szczęśliwa pomimo moich problemów ze zdrowiem. Bywa różnie raz lepiej a raz gorzej. Jednak mam poczucie że ktoś zawsze przy mnie czuwa co daje mi naprawdę ogromną siłę. To dzięki Matce Najświętszej mam siłę do walki o czystość mimo że upadki zdarzały się nawet podczas odmawiania nowenny. Obecnie pozostaje w stanie łaski uświęcającej i mam nadzieję że pozostanie tak jak najdłużej. Jeśli chodzi o prawo jazdy to jestem w trakcji zdawania egzaminów . Moje dwa pierwsze egzaminy kosztowały mnie wiele nerwów co spowodowało nawrót objawów nerwicy do tego stopnia że musiałam wrócić do przyjmowania leków. Jednak bardzo mi zależało aby uzyskać upragniony dokument właśnie dlatego zaczęłam odmawiać w tej intencji nowennę. Dwa tygodnie temu już po zakończeniu nowenny miałam 3 podejście, które również zakończyło się wynikiem negatywnym .Jednak pomimo tego nie przeżywałam tego tak mocno jak poprzednio. Zrozumiałam że widocznie to jeszcze mój czas, że taka jest widocznie Wola Boża i że zdam kiedy przyjdzie na to czas :). Ostatnią Nowennę odmówiłam w intencji osób, które skrzywdziłam swoim zachowaniem co często niestety wiązało się z mija nerwicą. Ciężko mi ocenić jaki efekty przyniosła ta intencja ale mam przynajmniej nadzieję że kiedyś po prostu te osoby mi wybaczą…
Na koniec chciałbym zachęcić każdego do odmawiania tej niezwykłej Nowenny. Jest ona źródłem wielu łask. Z Bogiem wszystko jest możliwe!!! 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Monika: ktoś zawsze przy mnie czuwa co daje mi naprawdę ogromną siłę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bartek
Gość
Bartek

Zaufaj tylko i poczekaj..ja leczylem się 3 lata z nerwicy, która z dnia na dzień mnie zaatakowała..było źle i wtedy koleżanka wspomniała mi o nowennie, która akurat odmawiała w intencji taty..od ponad roku jestem bez leków, bez leków a objawy nerwicy są znikome i bardzo zadkie..wierzę że Ty też dasz radę pokonać tą paskudną chorobę.

Karolina
Gość
Karolina
Dokładnie Bartku podzielam twoje zdanie! Ja również miałam depresję.. Na początku chciałam iść do psychologa ale pewnego dnia gdy byłam w totalnym dołku szukałam pomocy w internecie aż sie natknęłam na tą piękną nowenne! I co? POMOGŁO moj stan nie był dobry kto miał depresję wie.. Było mi strasznie ciężko ale Bóg i Matka pomogli mi bardzo szybko! Już parę tyg Po odnowieniu czułam się jak nowo narodzona Bóg jest najlepszym lekarzem żadne leki nie są potrzebne!! Żadne! Bóg i Maryja najlepsi lekarze! Kochana życzę Ci wielu łask! Błogosławionego dnia! Z Bogiem!
Bartek
Gość
Bartek

Cieszmy się nowym, zdrowym życiem..ja obecnie odmawiam 2 raz nowenne, tym razem o miłość . Wierzę, że i tym razem wszystkie trudności i trudne sprawy się wyjaśnia i rozwiażą zgodnie z Wolą Bożą.

Ania
Gość

Ja na nerwicę natręctw cierpię od dziecka czyli ponad 20 lat. Gdyby nie modlitwa to bym oszalała.

Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za was.

Joasia
Gość
Joasia

Też jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej (drugiej). Staram się na bieżąco czytać zamieszczane świadectwa i dzięki Twojemu uświadomiłam sobie (wpisując w Google nazwę choroby), że chyba również cierpię na nerwicę natręctw :'( Serdecznie Cię pozdrawiam 🙂

mariusz
Gość
mariusz

Ja chciałbym rozpocząć . W ciągu ostatnich 6 miesięcy na skutek modlitw i nabożeństw o uwolnienie odczułem zmianę wiele dobra namacalny mistycyzm . Mam nadzieję że ten spokój się utrzyma i uda się ułożyć spokojne życie z dala od zgiełku i chorego pędu

Mania
Gość

Proszę o modlitwę za mojego syna, który również ma problemy z nerwicą. Odmówiłam nowennę w tej intencji, objawy zmniejszyły się, ale nie ustąpiły. Ja również będę modlić się dalej za wszystkich chorych na depresję i nerwicę.

Dorota
Gość
Dorota

Maniu pomodlę się za was. Proszę także o modlitwę za zdrowie chorych na schizofrenię. Dziękuję.

Karolina
Gość
Karolina

Dokładnie cieszmy się nowym życiem! Te nowe życie jest o niebo lepsze Bóg działa niesamowicie! 🙂 Życze powodzenia Bartku! Niech Bóg będzie z Tobą nigdy nie trać nadziei ! 🙂