Urszula: Stał się prawdziwy Cud

Nie jesteśmy sami. Matka Najświętsza i Święty Michał Archanioł towarzyszą nam w drodze do Miłosiernego Ojca. W trakcie Nowenny zrozumiałam: to życie jest pięknym i cennym darem, ale po nim czeka nas o wiele Więcej!
Read More

Ewa: Mama mojego chłopaka wyzdrowiała

Podczas tej nowenny Mama mojego chłopaka wyzdrowiała - ocaliła zycie z choroby i wyszła ze szpitala , a druga prośba którą polecałam przy odmawianiu jeszcze trwa ale widzę , że pozytywnym kierunku zaczęło się iść ku dobremu i mam nadzieję , że Matka Boża będzie działac cuda po nowennie.
Read More

Lusi: Najszczęśliwsze zakończenie sprawy

Chciałabym podziękować za wysłuchanie mojej modlitwy w 47 dniu Nowenny. Sytuacja wydawała się bez możliwości pozytywnego zakończenia, a jednak z Bożą pomocą wszystko jest możliwe. Podczas wieczornego powrotu samochodem mieliśmy nieprzyjemne spotkanie z policją, mianowicie w wyniku ich wcześniejszego podążania za autem i zatrzymania nas ''podliczone zostały" absurdalne wykroczenia w wyniku, których "zaproponowali" utratę prawa jazdy.
Read More

Kasia: brat znalazł w sobie siłę, żeby ograniczyć picie alkoholu.

Przed nimi jeszcze długa droga, ale czy mogę wątpić, jeśli pomaga nam Matka Boża?
Read More

Ewa: Skutek niemal natychmiastowy

Jeszcze nie skończyłam odmawiać nawet pierwszej części, a już widziałam skutek. Zagrożenie minęło - wierzę, że bezpowrotnie.
Read More

Modlitwa o uzdrowienie w rózańcu i nowennie pompejańskiej

Audycja w temacie modlitwy o uzdrowienie w kontekście świętych wstawienników i nowenny pompejańskiej, także w odniesieniiu do Biblii. Audycja archiwalna z Radia Różaniec, gościem jest Marek Jaworowski.

Strona Radia: www.radio.rozaniec.info
Na facebooku: https://www.facebook.com/radiorozaniec/

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?