Jola: Modlitwa o Dar Macierzyństwa

Ufajcie, Zawierzcie Wszystko Matce Bożej!
Przeczytaj całość

Ewa: chciałabym przestrzeć Was i pokazać swój błąd

Jakiś czas temu zmówiłam dwie nowenny Pompejańskie. Chciałabym dac świadectwo iż zostały wysłuchane. Jedną mówiłam w sprawie poprawy mojej sytuacji związanej z pracą, samopoczuciem, dalszymi losami w życiu. Dostałam prace najwyżej płatną jaką do tej pory miałam, mój były chłopak znów starał się o odbudowanie straconej relacji, moj ogolny stan samopoczucia poprawił się.
Przeczytaj całość

Arkadi: Modlilem sie o znalezieniu dobrej wiernej zony

Na wstepie chcialbym przeprosic za moje bledy ortograficzne zapewne ktore bede pisal.O Nowennie Pomelanskiej natknolem sie kiedeys w poszukiwaniu dobrej zony ale pomyslalem sobie ze jest za dluga i odpuscilem sobie.Ponownie znalazlem ja w internecie po nie udanej znajomosci z internetowa kolezanka.
Przeczytaj całość

Emilka: łaski w nowennie

Dzięki tej nowennie – wytrwałej modlitwie różańcowej – Pan Bóg za wstawiennictwem Maryi przywraca mi życie! Zanim zaczęłam się modlić, byłam na skraju załamania nerwowego, czułam, że grozi mi głęboka depresja. Kilka tygodni wcześniej byłam w takim stanie, że nie wierzyłam już w to, aby cokolwiek, nawet ta modlitwa, mogło...
Przeczytaj całość

Grażyna: Prośba o uratowanie małżeństwa.

Maryjo- dzięki. To moja druga Nowenna Pompejańska.Czuję tę moc.Czuję,że coś się wydarzyło. Coś co dla mnie do tej pory było prawie niemożliwe.
Przeczytaj całość

Modlitwa o cud poczęcia

Witam, odmówiłam do tej pory 3 nowenny pompejskie. Modlę sie o cud uzdrowienia naszego małżeństwa z niepłodności. Od 5 lat staramy sie dzieciątko, a od ponad dwóch lat leczymy sie w klinice. Kiedy usłyszeliśmy od lekarza ze wyniki są na tyle zle ze tylko in vitro moze nam pomoc pomyslałam sobie w duchu ze przecież to nie moze tak byc.

Bóg nas kocha i wymodlimy sobie to dzieciątko. Tylko trzeba mocno wierzyć. Wypłakałam w rozpaczy morze łez i pewnego dnia szukając modlitw w internecie pierwszy raz przeczytałam o nowennie pompejskiej i tak wlasnie zaczęła sie moja przygoda z nowenna. Przeciez nikt inny tak nie wysłucha jak ta która jest Najukochańsza Matka. Prośba o dar macierzyństwa jeszcze nie została wysłuchana ale otrzymuje wiele innych łask. Podczas pierwszej nowenny udało mi sie znaleźć wymarzona prace po ponad 1,5 roku poszukiwań. Cudowne jest tez to że Pan Bóg uzdrowił moich rodziców z choroby alkoholowej. Od tamtej pory minęło juz 2 lata . A teraz kolejny dotyk Boga w naszym życiu. Nasze wyniki badań znacznie sie poprawiły. U mnie jest juz bardzo dobrze dzis po wizycie są 3 dojrzewajace pecherzyki…to dla nas kolejna nadzieja a meza wyniki moze nie sa jeszcze najlepsze ale cały czas idzie wszystko w dobra stronę. wierzymy mocno w to ze niebawem uda nam sie zajść w ciąże. Za wszystkie łaski ktore przez wstawiennictwo Matenki otrzymujemy chcemy każdego dnia dziękować. Bardzo proszę Was o modlitwę w naszej intencji aby pod moim sercem zaczęło bić malutkie serduszko naszego dziecka- nowe życie. Chwała Panu !!!!!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!