Justyna: Jestem wdzięczna Matce Bożej, że mnie strzeże

Jestem wdzięczna Matce Bożej, że mnie strzeże i daje siłę na kolejne dni.Kocham Cię Maryjo i dziękuje za wszystko!!!
Read More

Natalia: uzdrowienie córki z padaczki

Z dnia na dzień napady same ustały. Nowennę zakończyłam, a po padaczce nie ma śladu. Gdy ostatnio oglądałam filmy z córką, nagrywane na prośbę lekarza (pomocne w diagnozie), nie mogłam wyjść z podziwu. Wszystko ustało... Napady zostały tylko na filmikach!
Read More

Andrzej: Możliwe, że to wszystko musiało się wydarzyć

Postanowiłem napisać świadectwo, choć póki co, to o co proszę nie dokonało się. To może od początku. Na początku roku poznałem cudowną kobietę, ciepłą, uczuciową, wrażliwą, taki chodzący Anioł. Wszystko rozwijało się wręcz pięknie, mimo wielu przeszkód. Raz odległość, a dzieli nas blisko 300 km, dwa na początku znajomości dowiedziałem się , że walczy z nowotworem od kilku lat. Nagle latem rozstaliśmy się. Jak to w życiu bywa, okazało się, że w głowie ma jeszcze innego mężczyznę.
Read More

Bogusia: Otrzymane łaski

Od dłuższego czasu mój mąż rzadziej sięga po alkohol, mało tego, mimo, że zawsze był wierzący i praktykujący, teraz częściej sięga po różaniec , więcej się modli, teraz w czasie adwentu codziennie razem chodzimy na roraty. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, czego Najświętsza Maryja dokonała.
Read More

Agnieszka Pytlak: Moje nawrócenie

Czasem bywa ciężko ale teraz jest ta łaska i wraz z nią wielka nadzieja.
Read More

Modlitwa o cud poczęcia

Witam, odmówiłam do tej pory 3 nowenny pompejskie. Modlę sie o cud uzdrowienia naszego małżeństwa z niepłodności. Od 5 lat staramy sie dzieciątko, a od ponad dwóch lat leczymy sie w klinice. Kiedy usłyszeliśmy od lekarza ze wyniki są na tyle zle ze tylko in vitro moze nam pomoc pomyslałam sobie w duchu ze przecież to nie moze tak byc.

Bóg nas kocha i wymodlimy sobie to dzieciątko. Tylko trzeba mocno wierzyć. Wypłakałam w rozpaczy morze łez i pewnego dnia szukając modlitw w internecie pierwszy raz przeczytałam o nowennie pompejskiej i tak wlasnie zaczęła sie moja przygoda z nowenna. Przeciez nikt inny tak nie wysłucha jak ta która jest Najukochańsza Matka. Prośba o dar macierzyństwa jeszcze nie została wysłuchana ale otrzymuje wiele innych łask. Podczas pierwszej nowenny udało mi sie znaleźć wymarzona prace po ponad 1,5 roku poszukiwań. Cudowne jest tez to że Pan Bóg uzdrowił moich rodziców z choroby alkoholowej. Od tamtej pory minęło juz 2 lata . A teraz kolejny dotyk Boga w naszym życiu. Nasze wyniki badań znacznie sie poprawiły. U mnie jest juz bardzo dobrze dzis po wizycie są 3 dojrzewajace pecherzyki…to dla nas kolejna nadzieja a meza wyniki moze nie sa jeszcze najlepsze ale cały czas idzie wszystko w dobra stronę. wierzymy mocno w to ze niebawem uda nam sie zajść w ciąże. Za wszystkie łaski ktore przez wstawiennictwo Matenki otrzymujemy chcemy każdego dnia dziękować. Bardzo proszę Was o modlitwę w naszej intencji aby pod moim sercem zaczęło bić malutkie serduszko naszego dziecka- nowe życie. Chwała Panu !!!!!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o