Barbara: Działanie Matki Boskiej i działanie złego ducha w trakcie odmawiania nowenny

Dziękuję Ci Maryjo za to, że przez cały okres nowenny byłaś przy mnie, wspierałaś mnie i pomagałaś mi w modlitwie i w życiu.
Read More

Michal: Moje pijanstwo a z nim zwiazane upodlenie, trwalo 20 lat

Witam. Chcialbym moc wyrazic wdziecznosc i podzielic sie swiadectem z kazdym kto zostal dotkniety choroba alkoholowa
Read More

Katarzyna: Sytuacja na pozór bez wyjścia

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się niespełna dwa lata temu. Wcześniej słyszałam sporo dobrych słów o jej działaniu ale nigdy nie mogłam się przemóc by potocznie mówiąc się za nią zabrać. Wszystko zmieniło się w momencie kiedy dobiegał koniec roku szkolnego i przyszło do wystawiania ocen. Strach, stres i pełno negatywnej energii zaczęło spływać do mojego życia. Mam siostrę bliźniaczkę i to z nią do końca liceum chodziłam razem do szkoły, kocham ją prawdziwą siostrzaną miłością i bardzo jesteśmy ze sobą zżyte.
Read More

Agnieszka: Narodziny córeczki i modlitwa o jej zdrowie

Witam wszystkich odmawiających Nowenne Pompejanska oraz wszystkich czytelników mojego świadectwa. Moje świadectwo sięga roku 2016, kiedy odmawialam Nowenna za szczęśliwe rozwiązanie ciąży i zdrowie coreczki. Moje największe szczęście przyszło na świat 1 marca 2016 r. Ciąża była zagrozona, ale poprzez nieustanna modlitwę nowenna wszystko zakończyło się szczęśliwie.
Read More

Anna: Szczęśliwe rozwiązanie

Szczęść Boże. Mam na imię Anna. Nowennę zaczęłam odmawiać we wrzesniu ubiegłego roku w intencji mojego dzieciątka aby sie prawdlowo rozwijalo i by bylo zdrowe<
Read More

Magdalena: Podziękowanie za otrzymane łaski

Tak jak obiecałam Maryi, składam swoje świadectwo. Odmówiłam już kilka nowenn pompejańskich w różnych intencjach. Moja pierwsza nowenna dotyczyła znalezienia dobrej i stałej pracy w zawodzie. Zostałam wysłuchana, dostałam pracę, chociaż praca była na niecały rok.

Prosząc o pracę i odmawiając nowennę obiecałam Matce Bożej, że w podziękowaniu pojadę do Częstochowy na Jasną Górę 15 sierpnia, co też uczyniłam. W intencji pracy modliłam się również nowenną 30 dniową do Św. Józefa.
Także kolejna nowenna w intencji poprawy ocen syna i potrzebnych dla niego łask, została wysłuchana. Oceny syna uległy poprawie, tak, że syn został wyczytany na wywiadówce jako uczeń z dobrymi wynikami w nauce.
Obecnie ponownie odmawiam nowennę pompejańską w intencji znalezienia pracy i wierzę, że Maryja również teraz nie odmówi mi pomocy. Dziękuje Maryjo za wszystkie otrzymane łaski. Zachęcam wszystkich do odmawiania tej pięknej modlitwy różańcowej. Dziękuję również wszystkim za składane świadectwa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o