Jola: Spóźnione świadectwo.

Co sie zmieniło w moim życiu? Oddałam Jezusowi Miłosiernemu przyszłość mojej córki i mocno wierzę, że to co się jej przydarzyło było po coś.
Przeczytaj całość

Kasia: Zdrowie naszego maleństwa

Witam, pragne drugi raz podzielic sie laskami otrzymanymi za sprawa odmawiania nowenny. Pierwsze swiadecrwo dotyczylo cudu poczecia naszego dziecka (opublikowane 1 maja). Dzis Kubus juz jest z nami, ma miesiac, jest cudownym darem od Boga. Druga nowenne pompejanska odmowilam bedac w ciazy o laske zdrowia dla niego.Przeczytaj Kasia: Zdrowie naszego...
Przeczytaj całość

Kalina: Dzieje się Wola Boża

Witam Was Kochani Bracia i Siostry!!! Na wstępie chciałabym podziękować Wam za Wasze świadectwa i Naszą wirtualną Wspólnotę Kultu Naszej Kochanej Królowej Pompejańskiej. Moja przygoda z Nowenna zaczęła się 8 stycznia i trwa do dziś. Gdy zaczęłam ją odmawiać w mojej pewnej sprawie to moja starsza siostra chwyciła za różaniec...
Przeczytaj całość

Anna: Zdrowie, praca

Dzieją się prawdziwe cuda, jeśli tylko oddacie to wszystko Bogu i Maryi. Nie traktujcie jednak Nowenny jak maszynki do spełniania życzeń. Zaufajcie Bogu, złączcie się z Nim i módlcie z wiarą i pobożnością. Choć nieraz jest ciężko i myśli krążą gdzie indziej, nie rezygnujcie. Nie poddawajcie się. Przeczytałam gdzieś, że Bóg na nasze modlitwy ma zawsze 3 odpowiedzi:
Przeczytaj całość

Bożena: Córka zaczęła normalnie żyć

Witam wszystkich czcicieli Trójcy Przenajświętszej. Chcę się podzielić swoim przeżyciem, a zarazem podziękować Przenajświętszej Matusi. Piszę w skrócie. Otóż, córka moja, mimo walki o uratowanie małżeństwa, została zmuszona wyrazić zgodę na rozwód (nie z jej winy, bo "były mąż" odszedł do kochanki i już jest po ślubie cywilnym). Moje dziecko załamało się, zamknęło w sobie, cierpiało.
Przeczytaj całość

M: Udało się!

Moją pierwszą nowennę pompejańską odmówiłam w intencji znalezienia przeze mnie pracy. Z racji tego, iż jestem osobą nieśmiałą prosiłam Maryję abym znalazła taką pracę , w której będę pracowała z miłymi i życzliwymi mi ludźmi .

W trakcie jej odmawiania wysyłałam CV w różne miejsca. Niestety pozostawały one bez jakiegokolwiek odzewu zarówno podczas części błagalnej jak i dziękczynnej. Maryja nie zostawiła jednak mojej prośby i wysłuchała ją . Niecały miesiąc po zakończeniu nowenny, w przeddzień Zwiastowania NMP podpisałam umowę o pracę. Pomimo, że praca jest wymagająca i wiele muszę się w niej nauczyć wierzę że Maryja pomoże mi podołać wszystkim wymaganiom. Obecnie kończę część błagalną drugiej nowenny. Narazie moja prośba nie została wysłuchana lecz wierzę że nastąpi to w odpowiednim momencie. Wszystkich gorąco zachęcam do odmawiania tej pięknej modlitwy różańcowej. Nie pokładajmy nadziei wyłącznie we własnych siłach , czy też innych ludziach lecz w Maryi i Panu Bogu. Gdyby nie wiara w to że otrzymam łaskę pracy i tą drugą łaskę o którą obecnie się modlę nie widziałabym sensu własnego życia.
Wierzę głęboko, że niedługo złożę świadectwo z mojej drugiej nowenny:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!