Marek: Nawrócenie na łożu śmierci

Moja matka chrzestna, która otworzyła mi drogę do Jezusa nie chciała pomomo moich próśb pojednać się z Bogiem. Stwierdzono u niej nowotwór. Choroba przebiegała bardzo szybko a ona nadal z daleka od Jezusa. W szpitalu stan pogarszał się z dnia na dzień.
Read More

Aldona: Wiara moją pomocą i nadzieją!!!

Witam...Po raz kolejny pragnę złożyć świadectwo. Obecnie odmawiam już którąś nowennę z kolei...nie wiem którą, bo się pogubiłam. Jak kończę jedną to rozpoczynam drugą, bo wiem, że bez Matki Bożej - Mojej Mamy - nie dałabym sobie rady z niczym...
Read More

Anna: Łaska małżeństwa i macierzyństwa

Już trzykrotnie odmawiałam Nowennę Pompejańską i chciałabym podzielić się świadectwem tego jakie cuda uczynił Bóg poprzez tę modlitwę w moim życiu. Pierwszą Nowennę odmawiałam w intencji swojej i swojego narzeczonego. Bardzo chcieliśmy zawrzeć sakrament małżeństwa, ale na naszej drodze pojawiało się wiele przeszkód.
Read More

L.: Maryja prostuje moje życie

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać dwa i pół roku temu.Byłam wtedy z mężem w separacji. Nasz rodzina się rozpadła. Mąż uciekł przed problemami w depresję.Nasze dzieci przeżywały trudny okres i nie radziły sobie z tą sytuacją, naszymi kłótniami i okropną atmosferą w rodzinie. Starsza córka nienawidziła ojca i nie szanowała go. Młodsze dziecko uciekło w samotność i internet, a mąż uciekł do szpitala przed życiem.
Read More

Iwona: Maryja otacza opieką moją rodzinę

Witam, odmówiłam 10 nowenn i codziennie dziękuję Matce Najświętszej za jej opiekę nad moją rodziną, za pomoc w trudnych sprawach i codziennych drobnych kłopotach. Matka Boża otacza tarczą moją rodzinę, unormowała naszą trudną sytuację finansową, pomagała córce w nauce co zaowocowało pięknym świadectwem z wysokimi wynikami.
Read More

M: Udało się!

Moją pierwszą nowennę pompejańską odmówiłam w intencji znalezienia przeze mnie pracy. Z racji tego, iż jestem osobą nieśmiałą prosiłam Maryję abym znalazła taką pracę , w której będę pracowała z miłymi i życzliwymi mi ludźmi .

W trakcie jej odmawiania wysyłałam CV w różne miejsca. Niestety pozostawały one bez jakiegokolwiek odzewu zarówno podczas części błagalnej jak i dziękczynnej. Maryja nie zostawiła jednak mojej prośby i wysłuchała ją . Niecały miesiąc po zakończeniu nowenny, w przeddzień Zwiastowania NMP podpisałam umowę o pracę. Pomimo, że praca jest wymagająca i wiele muszę się w niej nauczyć wierzę że Maryja pomoże mi podołać wszystkim wymaganiom. Obecnie kończę część błagalną drugiej nowenny. Narazie moja prośba nie została wysłuchana lecz wierzę że nastąpi to w odpowiednim momencie. Wszystkich gorąco zachęcam do odmawiania tej pięknej modlitwy różańcowej. Nie pokładajmy nadziei wyłącznie we własnych siłach , czy też innych ludziach lecz w Maryi i Panu Bogu. Gdyby nie wiara w to że otrzymam łaskę pracy i tą drugą łaskę o którą obecnie się modlę nie widziałabym sensu własnego życia.
Wierzę głęboko, że niedługo złożę świadectwo z mojej drugiej nowenny:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?