Urszula: dzięki tej modlitwie dałam radę

Witam. Przede wszystkim Nowenna Pompejańska to Wielka Moc dla człowieka, który nie ma ratunku z nikąd. W wielkim cierpieniu i trudnościach dzięki tej modlitwie dałam rade. Uprosiłam już Nowenna Pompejańską wspaniałą prace a także cudowne uzdrowienie z choroby nieuleczalnej, gdzie lekarz powiedział, że nie jest możliwe uleczenie choroby,a tylko jej...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Morze łask

Kolejna nowenna była za brata który jest alkoholikiem i wpadł w cug alkoholowy, po nowennie może nie jest tak, że nie wypije piwa ale bardzo ale to bardzo się zmienił trwa to już ponad rok, poprawa ogromna, widzę duże zaangażowanie w swoją rodzinę.
Przeczytaj całość

N: To prawdziwa łaska od Maryi

Nowenne pompejańska odmawialam w czasie mojej pierwszej ciazy. Prosiłam Maryję o zdrowie dla mojego dziecka. Zaczęlam ją w 6 miesiacu.
Przeczytaj całość

Grzegorz: cud

Odmawialismy Nowenne Pompejanska pierwszy raz w Wielki Post zeszlego roku, po tym jak 2 dni przed koncem poprzedniej-zapomnielismy odmowic....Cud sie stal, bo modlilismy sie miedzy innymi o moja rente, aby zostala przedluzona...Zona wymawiala na stale, a ja myslalem, co ona gada, zeby choc na 2 lata!! I stal sie cud,...
Przeczytaj całość

Rafał: Wyzwolenie

Szczęść Boże, pragnę zaświadczyc tym świadectwem iż Matka Boska działa żywo poprzez nowenne którą odmawiałem przez 54 dni. Jestem zupełnie uwolniony od natarczywej chęci spożywania alkoholu (nie mam pojęcia czy był to nałóg czy nie - bałem się że tak). Maryjo, to Ty uratowałaś mi życie nie raz, dziękuję Ci za Twoją miłość do mnie, za Twoje łaski, Amen.
Przeczytaj całość

Lusyna: Odmawialiśmy Nowennę z mężem wielokrotnie

Z Nowenną Pompejańska spotkałam kilka lat temu. Odmawialiśmy ją z mężem wielokrotnie. W różnych intencjach. Była Nowenna w intencji zdrowia dzieci. Wówczas okazało się, że u naszej córki są podejrzenia poważnej choroby. Zaczęła się wędrówka po lekarzach i dzięki temu wykryto, że moje dzieci przechodzą mykoplazmę, bezobjawowe zapalenie płuc, zapalenie stawów i jeszcze kilka innych chorób. Na szczęście diagnozy nie potwierdziły najpoważniejszych podejrzeń u córki.

Była Nowenna i intencji startu dzieci w nowym przedszkolu i szkole – i pomimo wiele problemów, uważamy ten start za bardo udany.
Były Nowenny w wielu innych intencjach. Intencja jednej z Nowenn został spełniona już w dniu jej rozpoczęcia. Inna dopiero po roku. Gdzie wydawało się, że nic nie da się zrobić. I nagle działy się cuda. Często zachęcałam znajomych i rodzinę do odmawiania tej modlitwy opowiadając o nas i łaskach jakie otrzymujemy. Zawsze czuliśmy tak jak byśmy byli pod wyjątkową opieką.
Na razie nie spełniły się nasze Nowenny w intencji dobrej i stabilnej pracy dla męża. Mój mąż stracił pracę i przeszukując internet w poszukiwaniu pracy dla niego natknęłam się na wpisy o Nowennie. Mąż rozpoczął jej odmawianie. Składał wiele ofert. Niestety bez skutku, gdy już wydawało się, że coś będzie nic z tego nie wychodziło. W końcu znalazł pracę. Niestety nie na długo. Nie otrzymał również wynagrodzenia za swoją pracę.Potem były kolejne Nowenny w intencji pracy odmawiane przez mojego męża i przez ze mnie. Po drodze wiele problemów, wiele miesięcy bez pracy. W końcu po wielu kłopotach znalazł pracę. Przez półtora roku było stabilnie i dwa dni temu dostał wypowiedzenie ( zupełnie się tego nie spodziewając). Jego stanowisko było potrzebne dla kolegi jednego z dyrektorów. Na razie nie udało nam się wyprosić stabilnej pracy dla męża, ale Maryja wyprosiła dla nas wszystkie inne łaski o które prosiliśmy.
Lucyna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Lusyna: Odmawialiśmy Nowennę z mężem wielokrotnie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Lucyno doskonale cię rozumie co to za ból kiedy nie ma sie godziwej pracy, też wiele lat modlę się bez skutku. Odmówiłam już wszystko co sie dało, ale widać Pan Bóg chce inaczej. Jednak nie ustaje w modlitwie i nie daje za wygraną. Będę się modlić do śmierci, dobrze że chociaż tam nie są potrzebne pieniądze do życia. Życzę wam wytrwałości w modlitwie i Błogosławieństwa Bożego.

Bożena
Gość
Bożena

Modliła się o pracę 5 lat, odmówiła w tej intencji 4 NP, jak również mnóstwo innych modlitw, ogólnie odmawiam 22 NP było już tak fatalnie i w momencie dodatkowej nowienny do Matki Bożej Rozwiązując Węzły w ostatnim dniu po 5 a nawet 6 latach dostałam taką pracę, że nieustannie dziękuję Bogu.

Ania
Gość

Modle się o dobrą pracę około 10 lat, odmówiłam wszystkie już modlitwy, po kilka razy nowennę pompejańską, nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, koronki, litanie, nowenny do wszystkich świętych. Skutek jest marny, dostaje zawsze kiepską prace za marne grosze na krótki okres czasu. Dla mnie nie ma modlitwy skutecznej, widać pan Bóg chce żebym była bezrobotna do końca życia.

Bożena
Gość
Bożena
Aniu, wcale nie miałam pracy, samotnie wychowuje syna juz pełnoletnie, wpadłam w takie długi, miałam pętle na szyję i podobne myśli do Twoich, zajmowałam pokój z prawie dorosłym synem wyobrażasz sobie?wokół matkę nienawidzić mnie i brata który znęcanie się nade mną psychicznie i fizycznie, po miesiącu dostania tej pracy zrobiłam tyle,że spłacają długi a mój brat w nowy rok mnie pobił i wyrzucił z domu, zostałam bezdomna z reklamówka w ręku, ale Matka Boża nie zostawiła, kolejna łaska NP, mieszkam w domu z ogrodem, stać mnie na utrzymanie siebie i syna w tamtym domu,i tak naprawdę zostaje mnie tyle, ze… Czytaj więcej »
Małgorzata
Gość
Małgorzata

Bożenko, piękne świadectwo tylko proszę pisz bardziej zrozumiale, bo trudno się to czyta.

Bożena
Gość
Bożena

Przepraszam ale mam do użytku starego smartphona i nie do końca dobrze pisze się na nim, nie jestem nowoczesna:-) i trudno przestawić się na małe rzeczy:-)

Grzegorz
Gość
Grzegorz
Kochane nie zapominajcie bezgranicznie ufać Bogu i naszej Mateńce. U Pana Boga i Maryi nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. To co po ludzku nam wydaje się nie spełnione u Pana Boga już jest zrealizowane na jego Boży plan wobec nas. Nasza Niebieska Mateńka i Nasz Stwórca Bóg-Ojciec na nasze modlitw zawsze ma jedną z trzech odpowiedzi 1-spełnią nasze modlitwy w takim kształcie, jak je przedstawiamy, 2-spełnią nasze modlitwy ale czas, w którym je składamy wyprzedza czas,gdy nas obdarzą łaskami, o które Ich prosimy 3-Mają dla nas lepszy plan i obdarzą nas łaskami o wiele większymi niż prosiliśmy. Moi kochani… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!