HANNA: Moje świadectwo

po roku od odmawiania pierwszej Nowenny o pracę otrzymałam ją teraz a jestem po 50-tce
Read More

maria: wypadek mojej córki

Pierwszą Nowennę Pompejańską odmówiłam chyba nie we właściwej intencji bo się nie spełniła , modliłam się pierwszy raz ale tak mocno i gorliwie , odawałam się modlitwie całym sercem , byłam wytrwała , silna mimo że Zły strasznie ze mną walczył , słabłam odmawiając Różaniec, zasypiałam , rozbijały mi się...
Read More

Marta: trzeba pamiętać że nowenna to modlitwa a nie magia

Pewnie ze chciałabym żeby po skończeniu nowenny Michał stanął przede mną z bukietem róż ale trzeba pamiętać że nowenna to modlitwa a nie magia. Tylko wytrwałość może doprowadzić nas prawdziwej miłości.
Read More

Justyna: Nowenna pompejańska lekarstwem na wszystko.

I proszę: Kochana Matko nasza daj mi tę ostatnią szansę, żebym zdążyła, a tu jeszcze święta i mnóstwo "roboty". Piszę maila do dziekanatu, do kiedy mam czas? I przychodzi odpowiedź do połowy lutego 2016 roku!!!!!!! 02.02.2016 kończę NP. W marcu obrona i w marcu przyślę Wam świadectwo!!
Read More

Iwona: List: Nie poddaję się, odmawiam nadal.

Jakby nagle coś spadało na mnie i blokowało modlitwę. Potworne zmęczenie, a nawet zapominanie kolejnych tajemnic, zapominanie co odmówiłam, i co rozważałam.
Read More

List: Czuję, że to zaproszenie jest do głębszej relacji z Maryją Królową Różańca Świętego.

Szczęść Boże, długo od skończenia odmawiania nowenny pompejańskiej zwlekałam z świadectwem, bo nie stało się dokładnie tak jak chciałam.Nie rozumiałam tego, dlaczego 3 raz odmawiam nowenne i nie dostaję tego o co proszę. A jednak stało się. Modliłam się, zeby mąż dostał pracę w zawodzie i abyśmy mieli mieszkanie ze zgodą na psa ale w Monachium bo przez ostatni rok mieszkałam w Niemczech.

Mąż dostał pracę w Polsce, mieszkanie znaleźliśmy ze zgodą na psa w Polsce. Mieszkamy obok parafii Królowej Różańca Świętego. CZułam, że to jest moje świadectwo i Maryja pragnęła mieć nas blisko siebie. Moje modlitwy nie poszły na marne. Czuję, że to zaproszenie jest do głębszej relacji z Maryją Królową Różańca Świętego. Chwała za to Panu.
Urszula D.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "List: Czuję, że to zaproszenie jest do głębszej relacji z Maryją Królową Różańca Świętego."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Z każdej sytuacji jest wyjście,czasem inne lub w innym miejscu.Ja Panią rozumiem.Aktualnie mieszkam i pracuję w USA,kraju wolnym z nazwy,ale policym na wielu płaszczyznach.
Mój pies przebywa w Polsce u Znajomych na czas mojej nieobecności,ale tutaj spotkałam się z ogłoszeniami wynajmu dla osób bez zwierząt ,a czasem nawet dzieci.To wynika czasem z niechęci wynajmującego,a czasem z przepisów stanowych.Dużo obwarowań.Dotyczy to też wakacji,są resorty,gdzie rodzin z dziećmi się nie przyjmuje na przykład,ale mogą wybrać inne miejsce.

Zanosimy prośby w modlitwach,które nas trapią,a dobry Bóg działa wg planu i w swoim czasie. ☺

Gal
Gość

Dziekuje za to swiadectwo

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?