Agnieszka: O ZDROWIE DLA MAMY

Podczas odbierania wyników badań lekarz był zaskoczony, że jego przypuszczenia nie potwierdziły się. A ja wierzę, że to dzięki Matce Bożej, Królowej Różańca Świętego moja mama jest zdrowa, radosna i pełna energii. Ta modlitwa naprawdę ma wielką moc.
Przeczytaj całość

Danuta: nie wypuściłam różańca z rąk żadnego dnia

Przede wszystkich chciałąm bardzo podziękować za świadectwa, zawsze je czytam i są one dla mnie pociechą, dodają otuchy i sił.
Przeczytaj całość

Agada: Opieka Maryi

Odmawiałam Nowennę w pewnej bardzo ważnej intencji za moją siostrę. Na łaskę związaną z tą prośbą nadal czekam, ale wiem, że Maryja mnie wysłucha. Moje świadectwo jest związane natomiast z łaskami, które ja sama otrzymałam, a o które nie prosiłam. Po pierwsze – zbliżenie się do Boga, codzienna modlitwa, o...
Przeczytaj całość

Filip Mikołaj: Chwała i dzięki Królowej!

Moja dziewczyna zmówiła w mojej intencji Nowennę Pompejańską, gdyż byłem w nałogu masturbacji i nie mogłem z niego wyjść. Ostatni raz tym grzechem splamiłem się dzień przed tym, od kiedy ją zaczęła mówić.
Przeczytaj całość

Magdalena: dziś spłacam całość długu!

Odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji dużych kłopotów finansowych. Miałam do spłacenia duży dług, z którym trudno mi było sobie poradzić. Przeczytaj Magdalena: dziś spłacam całość długu!
Przeczytaj całość

List: Czuję, że to zaproszenie jest do głębszej relacji z Maryją Królową Różańca Świętego.

Szczęść Boże, długo od skończenia odmawiania nowenny pompejańskiej zwlekałam z świadectwem, bo nie stało się dokładnie tak jak chciałam.Nie rozumiałam tego, dlaczego 3 raz odmawiam nowenne i nie dostaję tego o co proszę. A jednak stało się. Modliłam się, zeby mąż dostał pracę w zawodzie i abyśmy mieli mieszkanie ze zgodą na psa ale w Monachium bo przez ostatni rok mieszkałam w Niemczech.

Mąż dostał pracę w Polsce, mieszkanie znaleźliśmy ze zgodą na psa w Polsce. Mieszkamy obok parafii Królowej Różańca Świętego. CZułam, że to jest moje świadectwo i Maryja pragnęła mieć nas blisko siebie. Moje modlitwy nie poszły na marne. Czuję, że to zaproszenie jest do głębszej relacji z Maryją Królową Różańca Świętego. Chwała za to Panu.
Urszula D.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "List: Czuję, że to zaproszenie jest do głębszej relacji z Maryją Królową Różańca Świętego."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Z każdej sytuacji jest wyjście,czasem inne lub w innym miejscu.Ja Panią rozumiem.Aktualnie mieszkam i pracuję w USA,kraju wolnym z nazwy,ale policym na wielu płaszczyznach.
Mój pies przebywa w Polsce u Znajomych na czas mojej nieobecności,ale tutaj spotkałam się z ogłoszeniami wynajmu dla osób bez zwierząt ,a czasem nawet dzieci.To wynika czasem z niechęci wynajmującego,a czasem z przepisów stanowych.Dużo obwarowań.Dotyczy to też wakacji,są resorty,gdzie rodzin z dziećmi się nie przyjmuje na przykład,ale mogą wybrać inne miejsce.

Zanosimy prośby w modlitwach,które nas trapią,a dobry Bóg działa wg planu i w swoim czasie. ☺

Gal
Gość

Dziekuje za to swiadectwo

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!