Ania: małżeństwo, otrzymane łaski

Przez ten czas dzialo sie wiele dziwnych rzeczy.Ale ogrom lask jaki na mnie spadl jest duzy.Wreszcie odzyskalam spokoj.
Read More

Barbara: To prawdziwy dar

Modliłam się podczas dwóch NP o dar potomstwa dla syna i synowej pomimo iż lekarze specjaliści nie dawali im szansy na dziecko i w marcu 2017 urodził się zdrowy, mały Jaś ! To prawdziwy dar niebios otrzymany od Matki Najświętszej - Królowej Różańca Świętego...  Chwała Panu ! Ta modlitwa naprawdę działa.
Read More

Ala: Podziękowania

chciałabym podziękować Matce Boskiej za wszystkie otrzymane łaski.Mimo,iż jeszcze moja intencja się nie spełniła,otrzymałam inne łaski o które nie prosiłam.
Read More

Justyna: Śmierć bez bólu

Modliłam się o zdrowie dla koleżanki która miała zdiagnozowanego rak. Po mojej modlitwie koleżanka dowiedziała się po badaniach, że jest zdrowa i nie ma śladu po raku. Badanie wykazało tylko zapalenie migdałów.
Read More

Sławek: Odkrywamy radość na nowo

Chciałbym podziękować Matce Bożej za wysłuchanie moich modlitw. Odmówiłem dwie nowenny pompejańskie. Na nowennę natknąłem się w Internecie – znalazłem film na YouTube ze świadectwem dotyczącym małżeństwa. W pierwszej nowennie prosiłem Maryję, aby żona przestała brać tabletki antykoncepcyjne. Przeczytaj Sławek: Odkrywamy radość na nowo
Read More

Karolina: Maryja wyprosila poczecie dziecka dla kolezanki

Witajcie to już 4 moja nowenna pompejanska tym razem prosiłam Maryję Pompejanska o dar drugiego dziecka dla kolezanki

Dzisiaj zakończyłam nowenne a moja koleżanka jest w 2 ciąży od tygodnia,musi się bardzo oszczedzac bo ciąża jest zagrozona ale bardzo Ci dziękuję Maryjo,że kolejny raz wstawiasz się do Boga w naszych prosbach. Pozdrawiam Was,nie traccie nadzieji cuda się dzieja☺

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Karolina: Maryja wyprosila poczecie dziecka dla kolezanki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
nika
Gość

Odmawiam 9 Nowennę i wierzę Matce Boskiej, że wyprosi łaskę (o którą się modlę) u Pana naszego Jezusa Chrystusa.
Wielka jest łaska Boża i pomoc jakiej dotychczas doznałam. Chwała Panu!

Magda
Gość

Karolino, proszę o modlitwę za mnie. Ja też bardzo bym chciała 2 dziecka, mam problem ginekologiczny i mimo,że od kilku m-cy nieprzerwanie odmawiam NP w tej samej intencji, nic się nie zmienia. Brak efektów.

Mama
Gość

Karolino prosze o modlitwe za mojego dziewiecioletniego syna. O cud uzdrowienia ze skaz skory. Ma popekane naczynka i liczne znamiona. . Ja odmowilam trzy nowenny i nic. Zamawialam msze i nacieralam go winkiem gidelskim i dalej nic. Kto moze niech wesprze mnie w modlitwie.

Danuta
Gość
Danuta

pomodlę się za twojego syna