Grażyna: córka nie wierzyła w wyniki

dziekuje za nowennę ,która znalazłam przez przypadek szukając pomocy :moja corka nagle i ciężko zachorowala na chorobę kolagenozę swiat mi się zawalil ,ale nie traciłam wiary .Jeszcze w trakcie diagnozowania zaczelam odmawiać nowennę w jednym szpitalu dostalysmy wyrok tej choroby ,na drugi szpital musialysmy poczekać dość długo,i miedzy czasie zrobilysmy...
Przeczytaj całość

Ola: Ciche łaski

Kilka dni temu skończyłam odmawiać 3 NP w tej samej intencji ,pierwszej nie ukończyłam,ale chyba podczas pierwszej NP Matka Boża obdarzyła mnie łaskami ,które naprawdę były widoczne i dało sie je odczuć ,pomimo ze moja modlitwa była chaotyczna i wtedy wiele sie zmieniło na dobre. Na razie nie wymodlilam intencji w której odmawialam nowenny,jednak mam nadzieje ,ze kiedyś przyjdzie na to czas .
Przeczytaj całość

Maria: Królowa Różańca Świętego jest ratunkiem w bardzo trudnych sytuacjach.

Bez wahania zaczęłam się modlić. Nie sądziłam wówczas, że potrafię odmówić Ją aż cztery razy. Jednocześnie moje córki również odmawiały nowennę.
Przeczytaj całość

C: Odkryłam w tej nowennie niebywały spokój ducha!

Nie wiem czy to co teraz napisze da komus inne spojrzenie na nowenne pompejańska ale chce sie podzielic siła tej nowenny oraz nie bywałym spokojem ducha jakim odkryłam w trakcie jej odmawiania. Odmawiałam ja w intencji mojej mamusi zeby cisnienie krwi sie unormowało oraz była zdrowa...podczas odmawaiana zdrowie mojej mamusi...
Przeczytaj całość

Maria: Matczyna opieka i pomoc

Czytając jedno z dzisiejszych świadectw, uświadomiłam sobie, że ja również nie dotrzymałam obietnicy, którą składałam Maryi każdego dnia modlitwy - nie dałam swojego świadectwa. W ciągu ostatnich lat oddaliłam się od Boga, rzadko się modliłam, czasami unikałam niedzielnej mszy...
Przeczytaj całość

Kamila: List – Miałam piękny sen z Matką Boską

Mam 33 lata wspaniałego męża i synka. Wszystko układało się pomyślnie w naszym życiu , dopóki nie spadła na nas jak grom z jasnego nieba choroba- najgroźniejszy rak mózgu- glejak wielopostaciowy. Biopsja, operacja i wyrok. Nikłe szansę na przeżycie z tą chorobą.

Lekarze dawali nawet 3 miesiące. Robiłam wszystko co możliwe , aby go ratować. .. lekarze byli bardzo pesymistyczni. Pomyślałam, skoro na ziemi nic nie da się zrobić, to może trzeba szukać w niebie? Nic mi już nie pozostało. I szukałam modlitw, świętych, aż w końcu Pani w sklepie z dewocjonaliami poleciła mi nowennę pompejanska . Dziękuję jej za to z całego serca!!!!! Zaczęłam od razu. Odmowilam ich 8. Prawie wszystkie o uzdrowienie męża. Odmawialo ze mną wiele osób, z rodziny, znajomych, którym jestem za to dozgonnie wdzieczna. Teraz jestem w trakcie odmawiania 9 nowenny o wypełnienie woli Bożej. I kochani podczas odmawiania tych 8, działy się rzeczy przedziwne. Miałam piękny sen z Matką Boska (10 dzień 1 nowenny), która powiedziała do mnie : „Nie martw się, będę z Tobą szła i trzymała Cię za rękę „. Pomyślałam wtedy, skoro sama Mateczka jest ze mną wszystko będzie dobrze , cokolwiek się stanie. Zły duch nie raz mi przeszkadzał, zwłaszcza zawsze na koniec nowenny. Tluklam naczynia, perfumy, rozrywały mi się spodnie, raz zerwał mi się cudowny medalik, krzyżyk a kiedy na koniec chciałam iść do spowiedzi i komuni dostałam takiego zapalenia korzonkow, ze nie mogłam wstać z łóżka. Wracając do męża, ku zdziwieniu lekarzy wyniki były dobre, guz się zmniejszal. Nie będę opisywać szczegółów choroby, jest raz lepiej raz gorzej, ale mijają prawie trzy lata walki z nowotworem, a mój mąż jest wciąż z nami. Wiem, że ta łaskę wyprosila dla nas Mateczka Pompejanska. Dziękuję Jej z całego serca i do końca moich dni będę rozszerzać jej część. Otrzymałam ogrom innym łask: zakochałam się w różańcu, zakochałam się w Chrystusie i na nowo go odkryłam. Uświadomiłam sobie, ze ja dopiero teraz tak naprawdę uwierzylam, nawrocilam się na nowo. I to jest największy cud. Mojego męża ofiaruje Panu Bogu i całkowicie poddaje się jego woli . Przecież wszystko co uczyni jest dla naszego dobra. Póki co cieszę się z każdego wspólnego dnia i chwili i za wszystko dziękuję Panu. Dziękuję mu nawet za tego strasznego glejaka.
Mateczko Pompejanska dziękuję Ci za otrzymane łaski i wszystkim gorąco polecam ta modlitwę, ma ona ogromną moc! !!!! Szczęść Boże! !!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Kamila: List – Miałam piękny sen z Matką Boską"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
E.
Gość

Poczytaj proszę o Colo Vada, Coral Club, Laminine, „Prawda o raku”, „Rak nie jest chorobą”, dieta sokowa  Ewy Dąbrowskiej.  Z Bogiem. 

Łucja
Gość
Łucja
Wiem co czujesz. Tylko całkowite oddanie siebie i bliskich Bogu umożliwia Mu działanie i uzdrowienie. Wierz tylko. Ja rozchorowałam się na nowotwora w wakacje 2015 roku. Tak szybko się rozwijał, że medycyna konwencjonalna nie potrafiła mi pomóc. Pogodziłam się, że nadszedł mój czas odejścia z tego świata. Zawierzyłam się Bogu z całego serca. Powiedziałam niech się dzieje wola Twoja. Ból jaki mnie nachodził oddawałam w koronce do miłosierdzia Bożego za konających grzeszników. Modliłam się więcej i szczerze, adorowałam Jezusa w Najświętszym Sakramencie i dziękowałam Mu za wszystko,za chorobę też, bo przyczyniła się do obudzenia we mnie żywej wiary. Przylgnęłam do… Czytaj więcej »
Ufna
Gość

Łucjo bardzo Ci dziękuję za to świadectwo. Napisz to świadectwo aby jak najwięcej osób je mogło przeczytać bo wlewa ogromną nadzieję.

Łucja
Gość
Łucja

cd.po słowie mówiąc

Łucja
Gość
Łucja

Nie wiem co się dzieje. Dwa razy nie wydrukowało słów modlitwy Jezu Ty się tym zajmij.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Jestem z gliwic i jezdze na te msze:-)jutro bedzie!!

żona
Gość

Piękne świadectwo, ja walczę o męża 1,5 roku, bo on mieszka z kochanką i rozwodzi się ze mną. Zawierzylam Bogu i wiem, ze ode mnie nic nie zależy. Trudne to dla mnie bardzo, szczególnie gdy patrzę na moje dzieci, nigdy nie chciałam dla nich takiego losu, wiele się w moim życiu zmieniło na lepsze, bo Bóg jest teraz na pierwszym miejscu. Dziękuję Królowej za wszystkie łaski. Proszę o modlitwę i proszę Pana naszego o łaski dla modlących się w intencji mojego małżeństwa, z Bogiem☺.

Maciej
Gość
Maciej

Tyle emocji, że tylko dziękuję bądź zawsze wierną ☺

Małgosia
Gość
Małgosia

Kamilo i Łucjo, piękne świadectwa, dziękuję z serca. Niech Pan Jezus Miłosierny będzie zawsze z Wami, prowadzi, uczy i kocha. A ON kocha bezgranicznie i wiernie.

Małgosia
Gość
Małgosia

Dziękuję również Maryi, naszej obrończyni i pośredniczce za wszystkie łaski jakie dla Was wyprosiła. Maryjo, Królowo Polski módl się za nami. Maryjo Pompejańska, dziękujemy Ci.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!