K: Pamiętam jak dostałam łaskę spokoju

Pora i na mnie aby złożyć świadectwo.Z nowenną spotkałam się ok 2-3 lata temu,ciężko było odmawiać kilka razy dziennie różaniec,myśli krążyły gdzie indziej i zawsze myślałam,że moja modlitwa nie jest miła Bogu…

Pamiętam jak dostałam łaskę spokoju,dziwiłam się sama sobie,że nie przeklinam na innych kierowców a bardzo często to robiłam.Wiem,że również osoby z rodziny czy mojego otoczenia odmawiały za mnie tą piękną modlitwę i za to również jestem ogromnie im wdzięczna…Bóg mnie wysłuchał,Bóg jest dobry i miłosierny,kiedy żałujemy z całego serca On nam błogosławi…Jestem w ciąży,upragnionej i oczekiwanej 12 lat! Wiele przeszłam,wizyty u lekarzy,badania,sugerowanie in vitro…nawet poczyniłam ku temu pewne kroki,jednak zawsze coś stawało na przeszkodzie.Wiedziałam,że Bóg nie chce abym szła tą drogą.Odpuściłam.Zrezygnowałam też ze stresującej pracy,wszystko się ułożyło tak jak Bóg chciał a ja tego się nie spodziewałam.Teraz kiedy czuję moje maleństwo jak rośnie w moim brzuszku to jestem przeogromnie szczęśliwa i mimo różnych myśli,trzeba ufać Bogu i wierzyć,że wszystko będzie dobrze,nie zadręczać się bo tylko zły na tym żeruje…ufać i zawierzać się Bogu i Maryji.Ona jest najlepszą Matką i wiem,że również nade mną czuwa.Ciąża przebiega prawidłowo choć mam już swoje lata i wiem,że wszystko będzie dobrze.Z Bogiem i Maryją nie zginiemy.Chwała Bogu i Maryji.

Obrazki z nowenną pompejańską?

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
ElamagdaMarianeska Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
neska
Gość
neska

Gratuluję pani z całego serca! Wiek to nie klopot jesli pani dobrze się czuje. Ostatnio moja koleżanka urodziła drugie dziecko w wieku 40 lat i jest mega szczęśliwa. Az się chce wchodzić na te stronę dla takich świadectw jak pani :). Życzę zdrowia i szczęśliwego rozwiązania. Chłopiec czy dziewczynka?

magda
Gość
magda

Dziękuję za ciepłe słowa. Będzie chłopczyk-Maciuś

Maria
Gość
Maria

Ja również jestem szczęśliwa, że przeczytałam to świadectwo, bo modlę się o dar potomstwa dla bliskiej mi osoby. Może i dla mnie Maryja uprosi u Boga łaskę iż zostanę wysłuchana.

magda
Gość
magda

Na pewno,Maryja wszystkich wysłucha,czasem trzeba tylko trochę poczekać…Bóg wie kiedy jest dla nas najlepszy czas.

Ela
Gość
Ela

Proszę nie patrzeć na wiek,ja w wieku 45 lat urodziłam 4 dziecko jestem zdrowa szczęśliwa mój syn takze ma już 22 lata.dzieci były już odchowane na swoim a ja urodziłam im brata i nie żałuje tego…