Anna: Uzdrowienie mojej córeczki

Witam wszystkich. 2.02.2018 roku zaczęłam modlitwę do Matki Bożej w intencji uzdrowienia mojej córki . Zachorowała rok wcześniej i spędziła dwa miesiące w szpitalu. Potem przyjmowała silne leki, których skutki uboczne nie były przyjemne.
Read More

Edka: Zdrowie syna

Szczęść Boże, Nowennę odmówiłam pierwszy raz kilka lat temu o nawrócenie męża, zawarcie ślubu kościelnego. Po bardzo wyboistej drodze naszych przeżyć Maryja zaprowadziła mnie i mojego męża przed ołtarz. Wciąż walczę o jego nawrócenie.
Read More

Jolanta: Syn i mąż

Dziś postanowiłam złożyć swoje świadectwo skuteczności modlitwy Nowenną Pompejańską. Moje pierwsze zetknięcie się z tą piękną, wyciszającą, podbudowującą modlitwą miało miejsce trzy lata temu. Na wiosnę 2012 roku ważyły się losy dalszej edukacji mojego syna. Od lat mieliśmy z nim problemy. Był i nadal jest uparty i robiący wszystko na...
Read More

Agata: Nowenna o pokój i pojednanie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Moja kolejną nowennę odmówiłam w intencji pokoju i pojednania mojej mamy z bratową.Matka Boża mnie wysłuchała pomału sytuacja zmienia się na lepsze dziewczyny zaczynają odzywać się do siebie.Chwała Panu!
Read More

Kasia: Rozpoznanie uczucia

Witam! W październiku rozpoczęłam odmawiam moją pierwszą nowennę pompejańską . Nie raz o niej czytałam , ale zawsze stwierdzałam ,że nie dam rady odmówić trzech różańców w ciągu dnia . To nie dla mnie . A jednak w październiku podjęłam decyzję o rozpoczęciu nowenny w intencji , abym ja z moim ukochanym wzięliśmy ślub . 54 dni minęły mi szybko , czasem bywało ciężko , ale poczułam ,że uwielbiam odmawiać różaniec .
Read More

J: Moja nowenna została wysluchana w 36.dniu!!!.

Moja nowenna została wysluchana w 36.dniu!!!. Na teście ciążowym zobaczyłam upragnione 2 kreski. Bez pomocy Matki Bożej się nie udawało przez pół roku.

Bogu niech będą dzięki!!! Moja mama też zaczęła odmawiać nowennę jak jej o niej opowiedziałam.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "J: Moja nowenna została wysluchana w 36.dniu!!!."

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Pati
Gość

To wspaniała nowina czytając takie świadectwa cieplej się na sercu robi, pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.

Justyna
Gość
Justyna

Dziekujemy. Z Panem Bogiem i wszystkiego dobrego

Monika
Gość
Monika

Ja również modlę się w tej intencji. Sprawa jest bardzo skomplikowana, myślałam że jak zacznę się modlić to będzie lepiej, a jest jeszcze gorzej. Cieszę się Waszym szczęściem.

Justyna
Gość
Justyna

Moniko, mamy wspolna Matke, ktora wszystko rozumie. Sercem ogrania kazdego z nas. Matka zobaczyc dobro w nas umie. Ona jest z nami w kazdy czas. Wierze ze ostatecznie wszystko bedzie dobrze. Pomodle sie w Twojej intencji.

Joanna
Gość
Joanna

Zamierzam sie modlic za kolezanke o dar macierzynstwa gdzie wykluczono taka mozliwosc,ma 40.

Justyna
Gość
Justyna

Joanna, ja mam 34. Tez nie bylo latwo ale Matenka sie o nas tak bardzo troszczy ze musi byc dobrze jak Ona sie wstawi w tej intencji u Milosiernego Boga.

Bożena
Gość
Bożena

Wspaniała wiadomość,niech Matka Przenajświętsza ma w opiece, Ciebie i Twoje dzieciątko jeszcze nienarodzone .

Justyna
Gość
Justyna

Z całego serca Bóg zapłać:)

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?