G: List: Modliłam się o uwolnienie od niszczącej relacji

Skończyłam swoją pierwszą NP – nie była idealna. Ciągle coś mnie rozpraszało, czułam, że klapie, że cały czas wpędzana jestem w poczucie winy, że takiego „odmawiania” Matka Przenajświętsza nie wysłucha, cały czas coś próbowało mnie zniechęcić – ale nasza kochana Matka dała mi łaskę ukończenia NP.

Modliłam się o uwolnienie siebie i moich najbliższych od niszczącej relacji z pewnym człowiekiem i chcę wierzyć, że tak będzie. Wiem jednak, że jestem bardzo słaba i bardzo jeszcze zniewolona dlatego już jutro będę odmawiać kolejną NP bo wiem że to nie jest zwykła modlitwa ale mój sposób na życie, Ona uczy mnie wytrwałości i daje nadzieję po prostu pragnę tej więzi z Matką Bożą wiem że gdy się modlę jestem bliżej niej. Kochana Mamuniu uratuj mnie i moją rodzinę a zwłaszcza mojego synka miej w opiece. Nie dostałam jeszcze tego czego chciałam ale wierzę że dostanę co najlepsze w mojej sytuacji – bo kto może chcieć lepiej dla dziecka niż jego Matką a nasza Przenajświętrza Maryja jest najdoskonalszą z Mam, kocha nas bezgranicznie i chce dla nas jak najlepiej UFAJMY JEJ KOCHANI WĄTPIĄCY, CIERPIĄCY, SMUTNI, U KRESU WYTRZYMAŁOŚCI. Ona da nam tego czego naprawdę nam potrzeba a nie tego co nam się wydaje że potrzebujemy. 🙂

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "G: List: Modliłam się o uwolnienie od niszczącej relacji"

Powiadom o
avatar
Grzegorz
Gość
Grzegorz

Szczęść Boże,
Oprócz NP proponuje byś rozpoczęła odmawiać Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły oraz o 19stej Koronkę do Krwawych Łez Matki Bożej. Obok Nowenny nie do odparcia mają wielką moc wystawienniczą w naszych intencjach.
Z Panem Bogiem.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Dziękuję za Twoje wskazania modlitwy rozpoczęłam Nowennę do Matki Bożej rozwiązującej węzły 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Www. rozwiazwezly. pl

Kasia
Gość

Bardzo skuteczna modlitwa…

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Dziękuję 🙂

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij