barbara: Codziennie dziękuję

Czytając świadectwa zamieszczone na tej stronie dochodze do wniosku ze również jestem winna Matce Bozej świadectwo. Pierwszą Nowennę odmawialam dwa lata temu w intencji pogodzenia się mojego meża z córką ,z którą nie rozmawiał od dłuższego czasu.Bolało mnie tymbardziej że do kłótni również się przyczyniłam. Kiedy córka przyjeżdała do domu...
Przeczytaj całość

Rafal: Wysłuchany za każdym razem

Nie było łatwo, ale dzisiaj z perspektywy czasu wiem, że było warto. O wszystko co prosiłem otrzymałem, a najważniejszą dla mnie intencję (wymarzoną pracę, w którą traciłem już nadzieję) dopiero po dwóch latach!
Przeczytaj całość

Barbara: Dziękuję za nawracanie mojego męża

Matko Boska Pompejańska dziękuję ci za wysłuchane prośby otrzymane łaski . Nie ma potężniejszej broni jak różaniec i nigdy nie będzie. Dziękuję za nawracanie mojego męża. Wierzę że kiedyś mój mąż się nawròci dziękuję Ci już za to Matko.Dziękuję Ci Matko za czyste serce i myśli dla nas za uratowanie naszego mamałżeństwa za odsunięcie kochanki i osób które zagrażają naszemu małżeństwu za za łaski potrzebne dla nas i miłość mego męża do mnie i naszego dziecka za wszystkie łaski jakie otrzymała moja rodzina.
Przeczytaj całość

Natalia: Zaufanie i trwanie w modlitwie

Zachęcam wszystkich do odmówienia Nowenny Pompejańskiej. Odmówiłam dwie w intencji znalezienia dobrego męża. Jestem młoda, ale mimo wszystko bardzo doskwiera mi samotność i bardzo bym chciała wreszcie zacząć sobie układać życie. Ostatnią nowennę zakończyłam 8 września, ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać świadectwo. Pierwsza nowenna przyniosła mi wiele łask i radości.
Przeczytaj całość

Aleksandra: nie prosząc lecz dziękując

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Chcę się podzielić z Wami radością.Kiedy w roku poprzednim borykałam się z następstwami utraty pracy ,niemożnością jej znalezienia prosiłam Pana Naszego i Matkę Jego o pomoc .Trafiłam wtedy na stronę pompejańska.rosemaria.Na pewno kierował mną Duch Święty.Postanowiłam odmawiać nowennę pompejańską.Prosiłam o pracę .O zawsze Matka Boża...
Przeczytaj całość

G: List: Modliłam się o uwolnienie od niszczącej relacji

Skończyłam swoją pierwszą NP – nie była idealna. Ciągle coś mnie rozpraszało, czułam, że klapie, że cały czas wpędzana jestem w poczucie winy, że takiego „odmawiania” Matka Przenajświętsza nie wysłucha, cały czas coś próbowało mnie zniechęcić – ale nasza kochana Matka dała mi łaskę ukończenia NP.

Modliłam się o uwolnienie siebie i moich najbliższych od niszczącej relacji z pewnym człowiekiem i chcę wierzyć, że tak będzie. Wiem jednak, że jestem bardzo słaba i bardzo jeszcze zniewolona dlatego już jutro będę odmawiać kolejną NP bo wiem że to nie jest zwykła modlitwa ale mój sposób na życie, Ona uczy mnie wytrwałości i daje nadzieję po prostu pragnę tej więzi z Matką Bożą wiem że gdy się modlę jestem bliżej niej. Kochana Mamuniu uratuj mnie i moją rodzinę a zwłaszcza mojego synka miej w opiece. Nie dostałam jeszcze tego czego chciałam ale wierzę że dostanę co najlepsze w mojej sytuacji – bo kto może chcieć lepiej dla dziecka niż jego Matką a nasza Przenajświętrza Maryja jest najdoskonalszą z Mam, kocha nas bezgranicznie i chce dla nas jak najlepiej UFAJMY JEJ KOCHANI WĄTPIĄCY, CIERPIĄCY, SMUTNI, U KRESU WYTRZYMAŁOŚCI. Ona da nam tego czego naprawdę nam potrzeba a nie tego co nam się wydaje że potrzebujemy. 🙂

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "G: List: Modliłam się o uwolnienie od niszczącej relacji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Grzegorz
Gość
Grzegorz

Szczęść Boże,
Oprócz NP proponuje byś rozpoczęła odmawiać Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły oraz o 19stej Koronkę do Krwawych Łez Matki Bożej. Obok Nowenny nie do odparcia mają wielką moc wystawienniczą w naszych intencjach.
Z Panem Bogiem.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Dziękuję za Twoje wskazania modlitwy rozpoczęłam Nowennę do Matki Bożej rozwiązującej węzły 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Www. rozwiazwezly. pl

Kasia
Gość

Bardzo skuteczna modlitwa…

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Dziękuję 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!