Bożena: owoce modlitwy was zaskoczą

Szczęść Boże, jestem w trakcie odmawiania 9 Nowenny Pompejańskiej od 1 listopada 2014 r kończę jedną i zaczynam drugą, na dzień dzisiejszy 14.07.2015 otrzymałam łaskę dotyczącą egzaminów i dostania się do dobrej szkoły dla syna, pomimo tylko tej jednej wyproszonej łaski te duchowe łaski są nie do uwierzenia, spokój serca,...
Przeczytaj całość

Karolina: zakończyłam pozytywnie sprawy sądowe

Nie wydaje mi sie zeby to byl przypadek uwazam ponadto że to zasługa Matki Bożej Rozancowej. Będę się modlić caly czas ponieważ jestem przekonana że Różaniec czyni cuda.
Przeczytaj całość

Kasia: Postanowiłam odmawiać codziennie nowennę pompejańską

Najpierw za namowa koleżanki dalam na msze za łaske nawrócenia tych którzy robili wszystko żeby mi utrudnić zycie. A potem dorastałam do decyzji żeby jednak oddac to wszystko w rece Maryji
Przeczytaj całość

Waldemar: Zło nowenną pompejańską zwyciężaj, teraz i na wieki

Szczęść Boże dla każdego czciciela Najświętszej Panny. Jako grzesznik świadom wielu własnych ułomności oraz wspólnych problemów rodzinnych podjąłem piątą, kolejną już nowennę w intencji uwolnienia z węzłów zła dla mnie oraz rodziny. Upadam w grzechu, ale modlitwa ta jest ukojeniem w walce ze złem.
Przeczytaj całość

Ewelina: Różaniec … Bo z Nim wszystko się udaje!

Szczęść Boże. Witam. Jest to moje kolejne świadectwo na tej stronie. Prosiłam Matkę Bożą o zdanie egzaminu z przedmiotu, który był moją piętą achillesową.
Przeczytaj całość

Dominika: List – czuję się… jakbym odzyskała tę chęć do życia

Kiedyś modliłam się praktycznie cały czas, chodziłam na różaniec, regularnie do spowiedzi, byłam bardzo blisko z Kościołem, z Bogiem czy z Maryją. Co ciekawe, wręcz czułam ich obecność przy mnie, szczęście i spokój towarzyszyły mi codziennie.

Ale odkąd usłyszałam parę przykrych uwag na swój temat, na temat mojego wzrostu, wyglądu, zaczęłam przejmować się opinią innych, co (wraz z problemami rodzinnymi) doprowadziło mnie do kilkuletniej depresji. W wieku szesnastu lat byłam chodzącym wrakiem człowieka, przestałam się modlić, przestałam praktycznie wierzyć, chodziłam do psychologa, często kuliłam się w kącie i ryczałam, ile tylko mogłam. Kiedyś nie pomyślałabym o samobójstwie, ale doprowadziło to do tego, że wręcz zakończenie mojego życia wydawało mi się ulgą. Spotkałam pewnego dnia ciotkę, która nie mogąc znieść mojego stanu, poleciła mi odmówić różaniec, bo jej zawsze pomagał. Ja nie wierzyłam. Już nie. Mimo, że przez tyle lat to ta modlitwa była mi najbardziej bliska.
Po jakimś czasie powiedziałam sobie, że i tak nie mam już nic do stracenia, po co się tak zapierać. Miałam cichą nadzieję, że choć trochę mi ulży.
Od tego czasu czuję się… jakbym odzyskała tę chęć do życia. W końcu. Czuję, że zbliżyłam się ponownie do Kościoła, że uwielbiam tę wspólnotę.
Zauważyłam też, że zmienił się mój stosunek do ludzi, że otworzyłam się na nich, a oni coraz częściej obdarzają mnie ciepłymi uśmiechami.
Niedawno rozpoczęłam nowennę pompejańską i mimo, że intencja jak na razie nie została wysłuchana, to wierzę, że w końcu Bóg zlituje się nad tą małą duszyczką i ześle na mnie cud. Jednak dzięki niej widzę poprawę w innych sprawach. Wierzę, że Maryja i święci wspomogą mnie w dalszej wędrówce, bo – jak mam nadzieję – jeszcze długa droga przede mną.
Proszę o modlitwę w mojej intencji, ja również wspomagam wszystkich swoją. 😉

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dominika: List – czuję się… jakbym odzyskała tę chęć do życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Z Maryja na pewno wszystko sie uda. Ona poprowadzi Cie do Jezusa, ktory jest najwieksza Miloscia. Tak bylo tez ze mna. Nowenne odmawiam z krotkimi przerwami i wszystko sie zmienilo, a przede wszyskim ja sama. Ale to zasluga Jezusa i Maryi. Wiec pomimo trudnosci w zyciu modl sie, bo ktoz jak nie Bog wszystko moze uczynic. A Bog czyni tylko dobro, ale musimy pojsc za Nim. Obejrzyj Dotyk Boga, rekolekcje ojca Witko, czy Marcina Zielinskiego!!!
Pamietaj, tylko Bog moze pomoc, wiec krocz za Nim.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!