Jarek: Pomoc w wyborze właściwej intencji

Świadectwo składam bo obiecałem to Najświętszej Panience. Moi drodzy. Od ponad dwóch lat odmawiałem nowennę praktycznie wciąż w jednej intencji, dotyczącej mojej osoby, moich spraw osobistych. Wciąż prosiłem Maryję o spełnienie moich ukrytych pragnień, na których spełnienie wciąż czekam. I przyszedł czas kiedy skończyła się kolejna nowenna i zrodziło się pytanie "co dalej?" "jaką wybrać tym razem intencję?"
Read More

Aneta: Uzdrowienie

A to wszystko dzięki Matce Przenajświętszej. Piszę Wam o tym, by dać Wam świadectwo, żeby wszystkie swoje troski powierzać Matce Przenajświętszej, bo ona czuwa nad swoimi dziećmi i jak prawdziwa matka otacza nas opieką.
Read More

Kinga: modlitwa o dobrą pracę

Dzień dobry, pragnę podzielić się z Państwem bardzo miłym dla mnie zdarzeniem. Odmawiałam koleją Nowennę Pompejańską w moim życiu, tym razem w intencji znalezienia pracy. Jestem osobą wykształconą, kilka lat po studniach. Zawsze pracowałam ale nie było to stałe zatrudnienie i nie w swoim zawodzie. Przeczytaj Kinga: modlitwa o dobrą...
Read More

Stanisława: Prośba wysłuchana

Z początkiem czerwca br zaczęłam po raz drugi odmawiać Nowennę Pompejańską. Początkowo miałam ją odmawiać w innej intencji.
Read More

Temat: Moc Nowenny i otrzymane łaski z samego Nieba

NP odmawiam od jakiegoś czasu i choć nie robię tego doskonale to Matka nasza przekazuje moje intencje Swojemu Synowi. Otrzymałam i nadal otrzymuję wiele łask.
Read More

Bożena: Otrzymałam DUŻO ŁASK

KOCHANITo nie jest moje pierwsze świadectwo ,ale czuję się jak bym pisała pierwszy raz . Otrzymałam DUŻO ŁASK. Prosiłam o godną prace ( w poprzedniej nabawiłam się depresji ) udało się , praca spokojna dobrze płatna.

Zdrowie wròciło nadzieja na spłatę długòw i lepsze życie też . Dziś odmawiam następną za còrkę o łaski na maturze, poprzednia była za Dusze w czyśćcu.. Brakuje słòw ile cudòw się wydrzyło i wydarza cały czas. MATKO BOŻA POMPEJAŃSKA DZIĘKUJĘ. KOCHAM

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o