Marcin: Jak po grudzie

Pierwsza nowenna, w niełatwej sprawie nawrócenia, już za mną. Zapewne zaowocuje po jakimś czasie, choć odniosłem wrażenie, że pierwsze, baaardzo słabiutkie oznaki zmiany już nastąpiły. Poza tym odmawianie czterech części Różańca w różnych sytuacjach i porach dnia przyniosło mi coś, co nazwałbym wewnętrznym uspokojeniem. Modlitwa przychodziła względnie łatwo, choć w...
Read More

Izabela: Nowenna Pompejańska już na dobre wpisała się w moje życie

Matka Boża czyni cuda. Ona nikogo nie opuści. Po "deszczu " przychodzi "słońce" naszej wiary i ufności w Boga Wszechmogącego w TróJcy Świętej Jedynego.
Read More

Jacek: Przebudzenie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Marii nasza Królowa i Matka. Na początku grudnia 2017r. dowiedziałem się mam nowotworów nosogardła z przerzucać do węzłów chłonnych szyi obustronnie . Byłem załamany . W tedy córka powiedział mnie i żonie o NP i tak wszyscy zaczęliśmy Ją odmawiać.
Read More

Iza: Świadectwo

Jestem w trakcie odmawiania mojej kolejnej Nowenny Pompejańskiej , która przebiega dość gwałtownie i dlatego prosiłabym o modlitwę . Jednocześnie chciałam dać świadectwo moich poprzednich Nowenn. 1 Nowenna dotyczyła abym znalazła pracę- pracy nie znalazłam ale zaszłam w ciąże , ale już na początku znalazłam się w szpitalu i o mało co nie poroniłam. Będąc w szpitalu obserwowałam jak kobiety cierpią tracąc dziecko, ale ja będąc w szpitalu miałam pokój w sercu i wiedziałam że dziecko będzie żyć. W dniu w którym kończyła się nowenna zrobiono usg dziecku i powiedziano, że serduszko bije. 2 Nowenna dotyczyła abyśmy znaleźli Mieszkanie, bo byłam w ciąży a skomplikowały się sprawy mieszkaniowe.
Read More

Kinga: Nowe życie

Swoją przygodę z nowenną pompejańską rozpoczęłam już około półtora roku temu, jednak to odmówione w ostatnim czasie dwie nowenny wniosły najwięcej pozytywnych zmian w życiu moim jak i mojej rodziny. Przede wszystkim rozmowy z Maryją pomogły mi w jednym z najgorszych momentów mojego życia, oprócz pomocy w przetrwaniu tego złego czasu otrzymałam dar spokoju, radości, którego tak bardzo mi wcześniej brakowało.
Read More

Bartek: List – dziękuję że piszecie swoje świadectwa

Kochani dziękuję że piszecie swoje świadectwa – są one dla innych wielką siłą do wytrwania na modlitwie, Dziękuję zwłaszcza tym, którzy dzielą się informacją o naprawieniu przez Maryję relacji z innymi ludźmi.

Ja obecnie w takiej intencji gorąco się modlę rytmem Nowenny. Cudowna modlitwa rożancowa zmienia moje serce i moje życie. Ja osobiście przekonałem się że bardzo ważne jest przebaczenie. Maryja mi to bardzo łagodnie i delikatnie wytłumaczyła i pomaga wybaczyć. Odmawiając Różaniec jesteśmy jej wychowankami, uczniami w jej szkole. Jaki to zaszczyt! Szkoła miłości pokory i posłuszeństwa

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Bartek: List – dziękuję że piszecie swoje świadectwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?