Magdalena: Uzdrowienie z torbieli śledziony

Chciałam złożyć świadectwo uzdrowienia z torbieli śledziony za wstawiennictwem Matki Bożej. Rok temu w październiku wykryto u mnie przypadkowo na USG 2 torbiele śledziony. Odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji uzdrowienia mnie z tych torbieli śledziony, bo bałam się, że jak się będą powiększać, to trzeba będzie usunąć całą śledzionę. W tym roku postanowiłam zrobić kontrolne USG, czy te torbiele się powiększają, czy stoją w miejscu.
Read More

K: Wyszliśmy bez obrażeń z wypadku

Do odmawiania nowenny namówiła mnie moja ciocia a potem przez przypadek natknęłam się na nia na fesbooka zainstalowałem aplikację i zaraz z nowym rokiem zaczęłam ja odmawiać to było moje postanowienie noworoczne . Długo się zbieralam do tego by zacząć ,obawiałam się ze w natłoku obowiązków nie będę miała czasu i nie podałam .Teraz wiem ze dla tego kto kto zacznie Maryja ma wsparcie nawet budziłam się sama rano przed budzikiem żeby zmówić jedna część . Po dwóch tygodniach odmawiania dziyeci zaczęły mi chorować tak ze ja ze stresu schudłam .
Read More

Magda; modlitwa o miłość

Zawsze bardzo pragnęłam, aby ktoś mnie pokochał.Ja zawsze miałam w sobie wiele miłości ,ale cierpiałam, bo nie miałam kogo nią obdarzyć.Długo modliłam się do Boga o ten dar.I w końcu jesienią zeszłego roku stał się cud. Przy okazji udziału w pewnej akcji charytatywnej spodkałam cudownego chłopaka.Przeczytaj Magda; modlitwa o miłość
Read More

Anna: Moje świadectwo – dla Ciebie Maryjo; ale też i dla mnie.

Moje świadectwo - dla Ciebie Maryjo; ale też i dla mnie. Długo, oj długo trwało, zanim zdecydowałam się je przedstawić. Jakoś tak trudno było mi się odważyć dać świadectwo, ale ciągle były w mojej głowie słowa, którymi się modliłam i co obiecywałam Tobie Maryjo.
Read More

Wiktoria: Prośba o miłość.

Ufam Maryi i w Jej ręce oddaję moją prośbę.
Read More

Asia: Modliłam się o nawrócenie bliskiej osoby

Szczęść Boże! Moją nowennę odmawiałam tym razem za osobę z bliskiej rodziny. Początkowo intencja była szersza: o uwolnienie z przekleństw i grzechów pokoleniowych dla całej rodziny, ale coś mi podpowiedziało żeby skupić się na tej jednej osobie. Niestety tej nowenny nie dokończyłam.

Odmawiałam dokładnie 32 dni, ale z powodu różnych sytuacji życiowych musiałam przerwać. Niemniej dostrzegłam łaski: Ta osoba wzięła udział we mszy świętej w Wielkanoc. Po roku nieuczęszczania do kościoła uważam to za sukces. Poza tym nasze relacje oraz relacje w rodzinie poprawiły się. Więcej rozmawiamy a choć sprzeczki się zdarzają często to kłótni jest mniej, a były częste odkąd pamiętam. Modliłam się za tę osobę także Nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły a teraz zamierzam odmawiać Koronkę do Najświętszych Ran Pana Jezusa. Bardzo mi zależy aby ta osoba powróciła do Kościoła i zadbała o swoje życie wieczne i bardzo pragnę jej pomóc przy nawróceniu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o