Aleksandra: Matka Boża nas prowadzi

Z Nowenną Pompejańską spotkałam się po raz pierwszy około 1,5 roku temu. W pierwszym odruchu pomyślałam sobie, że nie będę w stanie odmawiać 3, a tymbardziej 4 części różańca każdego dnia. Tak też się stało, że zamknęłam stronę internetową i po prostu zapomniałam. Do nowenny wróciłam w grudniu ubiegłego roku,...
Read More

Magda: Nowenna odmieniła moje życie!

Postanowiłam się podzielić z Wami moimi przeżyciami podczas odmawiana nowenny. Zacznę od początku. O Nowennie dowiedziałam się w styczniu ubiegłego roku od mojej najlepszej przyjaciółki mamy, to ona mnie wprowadziła tłumacząc mi jak odmawiać różaniec. Zbierałam do tego się długo ponieważ moją nowennę zaczęłam odmawiać 24 grudnia. Miałam duże problemy...
Read More

Robert: Uwolnienie z podłego nałogu

Szczęść Boże. Na Nowennę pompejańską trafiłem można powiedzieć przypadkiem, choć wierzę że to sam Bóg mi ją podsunął, w marcu tego roku. Miałem może 5 prób odmawiania jej, które po zwykle 1 dniu odmawiania w danej intencji ,następnego dnia czułem, że to jednak nie to i przerywałem ją.Przeczytaj Robert: Uwolnienie...
Read More

Renata: Trzeba upaść na kolana żeby zrozumieć

Patrzę z perspektywy czasu że nie umiałam się modlić , nauczyła się dopiero modlić jak codziennie odmawiałam różaniec i Koronkę do Bożego.
Read More

Natalia: za sprawą nowenny przeżyłam wielkie rzeczy

[1] Nowennę zaczęłam odmawiać 2 stycznia 2014 r. Wcześniej czytałam w internecie o tej modlitwie, widziałam niesamowite świadectwa łask, jednakże gdy zapoznałam się ze sposobem odmawiania – 3 albo 4 części Różańca dziennie, nie nie przeszło mi nawet przez myśl, że kiedyś i ja będę ją odmawiać. Odmówienie 3 części...
Read More

Ania: Bliskość Boga

Odmawiam szóstą Nowennę. Już właściwie bez tej modlitwy nie umiem żyć. Jest moją nadzwyczajną relacją z Niebem. Pragnę sie z Wami podzielić doświadczeniami, bo wiem jak bardzo jest to potrzebne ludziom oczekującym łask, wypatrujących radykalnych zmian w swoim życiu.

W pierwszej Nowennie prosiłam Matkę Bożą o uzdrowienie bliskiej mi osoby z homoseksualizmu. Zostałam wysłuchana, co wprawiło mnie w nieopisaną radość. A teraz cieszę się i dziekuję Maryi, gdy widzę całkowitą zmianę w życiu tej kobiety. Zamiast partnerki ma partnera, którego kocha. Kolejną Nowennę odmawiałam w intencji polskiej emigrantki, by Maryja pomogła jej znaleźć pracę i mieszkanie za granicą. Zostałam wysłuchana. Chwała Ci Matko Ukochana! W kolejnych Nowennach modliłam się za chorych ludzi: kolegę, który ma łuszczyce i depresję, koleżankę cierpiącą na oponiaka i kolejną koleżankę, walczącą z nowotworem. Na łaski wciąż czekam, ale mam taką wielką nadzieję, że Maryja pomoże tym kochanym osobom. Jedna z nich ostatnio zadzwoniła , mówiąc że czuje sie o wiele lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Nowenną modliłam się też za dusze czyśćcowe. Gdy kończyłam modlitwę – odrywałam kartke w kalendarzu, na której również byla modlitwa za dusze czyśćcowe. Dla mnie to był znak podziękowania, ale też sygnal, że takich modlitw nigdy dość, bo czekają na nie setki dusz. Ale sensem Nowenny Pompejańskiej dla mnie jest nie tylko intencja. To cudowne zbliżenie do Maryi i całej Rodziny Świętej. Moje osobiste. To ogromna przyjemność rozmowy, podziekowania, oddawania chwały, osobistego, głebokiego kontaktu z Jezusem i Jego Cudowną Matką. Ja nie potrafiłam modlić się w miejscu na klęcząco, więc wymyśliłam tzw. ” różaniec wędrowny”. Codziennie wędruję z różańcem, przemierzam około 2 – 3 kilometrów , odmawiając Nowennę, do tego jeszcze Koronkę i własną modlitwę do Maryi za kapłanów. Wszystko to zmienia również całe moje życie, bo Maryja otwiera mi oczy na moje sprawy. Po pierwsze – rzuciłam palenie, przestałam przeklinać, zdając sobie sprawe z ogromu zła, jakie niosą złe słowa, zaczęłam sama odzywać się do ludzi, którzy nie odzywali się do mnie, zdałam sobie sprawę z mocy modlitwy codziennej, często się spowiadam, by być w stanie łaski uświęcającej, częściej uczestniczę w mszach świętych, znalazłam czas na codzienne czytanie biblii i literatury religijnej, słucham rekolekcji, dbam o dobry kontakt z innymi ludżmi, staram się nie śpieszyć i umiejętnie rozładowywać nerwowe sytuacje. Autentycznie jestem spokojniejsza i więcej się uśmiecham. Trudne sprawy powierzam Bogu. Nowenna bardzo zbliżyła mnie również do Pana Jezusa. Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny i pracy nad sobą. Maryja słucha naszych próśb, a jednocześnie nas samych zmienia w taki sposób, byśmy byli godni pomocy z nieba. Kochani Bracia i Siostry, polecam Nowennę jako lekarstwo na wszystkie trudne, życiowe sprawy…. i życzę wytrwałości, cierpliwości i pokory. Chwała Panu Jezusowi i ukochanej Matce Jego – Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Ania: Bliskość Boga"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
M.
Gość

Jeny, to chyba jedno z najpiękniejszych świadectw jakie kiedykolwiek przeczytałam. Musisz być bardzo mądrą i piękną kobietą. Bardzo bym chciała móc przejść taką przemianę jak Ty.

Tynek
Gość

Piękne!!

ADAM US
Gość
ADAM US

Wspaniałe, świadectwo, czyta się go z fascynacją. Od razu wchodzi do człowieka. Życzę każdemu takich łask i pracy nad sobą.

Monika
Gość
Monika

Przepiękne, bardzo pokrzepiające świadectwo, znalazłam w nim dokładnie to,co nowenna którą odmawiałam za syna zmieniła we mnie samej. Jest dokładnie tak,ogrom łask spływa na tego,kto się tą piękną modlitwą modli! życzę Ci opieki Matki Bożej w całym życiu !

Krzysiek
Gość
Krzysiek

Piękne świadectwo! Dziękuję. 🙂 Odmówiłem już sporo nowenn i mam wrażenie, że nie zostałem wysłuchany, ale odczuwam łaski w życiu codziennym. Najwyraźniej potrzeba czasu na spełnienie moich intencji.

Sabina
Gość
Sabina

Bardzo ładne świadectwo dodaje otuchy i siły do odmawiania tak pięknej modlitwy ,która daje poczucie bezpieczeństwa i hartu Ducha .Z Naszą kochaną matką która zawsze jest przy nas każdego dnia i o każdej porze.

Ana
Gość
Aniu, dziekuje Ci 🙂 odwalisal kawal dobrej roboty tym swiadectwem..tez sie modle, ja odwowilam pewnie 3 razy tyle nowenn co Ty i chwilowo przestalam ale jutro zaczynam nastepna..pewnie to bedzie za pokoj na swiecie.. Z jedna roznica, ze ja nie spowiadam sie (zwiazek niesakramentalny), pewnie dlatego nie czuje chyba tak gleboko jak Ty ale tak jak Ty napislas kiedys tez pomodlilam sie za dziewczyne, ktora od 10 lat mieszkala z kolezanka..ja pracuje z jej matka. Matka oczywiscie ubolewala nad tym faktem, odmowilam Nowenne do milosierdzia Bozego, dzisiaj mieszka juz w innym mieszkaniu i z chlopakiem. Nie moge powiedziec, ze to… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?