Katarzyna: Nowenna Pompejańska wysłuchana !!! Wspaniała modlitwa !!!!

Witam. Swoją pierwszą Nowennę Pompejańską skończyłam 27 października i nadszedł czas aby podzielić się z Wami swoim świadectwem. Mam nadzieję, że wyczerpująco i z oddaniem opiszę tę PRZYGODĘ. Przeczytaj Katarzyna: Nowenna Pompejańska wysłuchana !!! Wspaniała modlitwa !!!!
Read More

Darek: Kiedy już prawie straciłem nadzieję

Przez wiele lat prowadziłem działalność gospodarczą w jednym z krajów Unii Europejskiej.Po wejściu Polski do Unii Europejskiej wielu Polaków prowadziło tam działalności gospodarcze rządowi tego kraju się to nie podobało dlatego wytoczyli walkę i w ten sposób nagle Polskie firmy nie tylko moja otrzymały do zapłaty podwójne podatki i ubezpieczenia nie będę opisywał szczegółów bo to kilka teczek dokumentów i kilka lat w sądzie spędzonych wszyscy przegrywali sprawy sądowe i ja również bo była to sprawa polityczna byliśmy bezślini.
Read More

Mirek: już się cieszę, że wróciłem do nowenny

Chciałbym opowiedzieć o moim świadectwie,a właściwie o dwóch świadectwach.Z modlitwą pompejanską zetknąłem się po wysłuchaniu audycji radiowej w Radiu Maryja cztery lata temu. Tak bardzo mnie ona zaciekawiła, że postanowiłem ja odmówić. Nie miałem pojęcia , że odmawia się cały różaniec trzykrotnie.Przeczytaj Mirek: już się cieszę, że wróciłem do nowenny
Read More

Zofia: Nigdy wcześniej nie modliłam się na różańcu

Jesienią 2014r., u mojego syna wykryto rzadką chorobę genetyczną. Wiedziałam, ze tylko Bóg może sprawić, że ta choroba nie zacznie postępować. Zaczęłam czytać na forach internetowych opinie ludzi, którzy odmawiali Nowennę Pompejańską i zostali cudownie uzdrowieni przez Matkę Różańcową. Zawsze w trudnych chwilach życia mojej rodziny modliłam się właśnie do Matki Bożej, ale nigdy wcześniej na różańcu. Trzy razy zaczynałam odmawianie Nowenny Pompejańskiej z prośbą o zdrowie dla mojego syna. Było to dla mnie nie lada wyzwanie.
Read More

Magda: Nadzieja wbrew nadziei…

Zbierałam się bardzo długo by napisać swoje świadectwo. Nie jest łatwo pisać o doświadczeniu wiary i łaskach, które się otrzymuje. Nie raz spotkałam się z odrzuceniem moich "przeżyć" widząc w oczach innych:pewnie zwariowała. Maryja stała się dla mnie MATKĄ, której tak naprawdę nigdy nie miałam emocjonalnie. To ONA nauczyła mnie...
Read More

Alleluja!

Wesoły nam dzień dziś nastał
Którego z nas każdy żądał
Tego dnia Chrystus zmartwychwstał
Alleluja, alleluja!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Alleluja!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość

Jakiś rok temu odmówiłam nowennę po nieudanej pielgrzymce na Jasną Górę. Musiałam odejść po 3 dniach z własnej woli. Natychmiast kolejnego dnia po powrocie rozpoczęłam nowennę Pompejańską i prosiłam o łaskę szczęścia, uwolnienia z prześladującego mnie pasma niepowodzeń na każdym etapie mojego życia. Bez pracy, męża, przyjaciół itp…ale z Bogiem. Gdzieś w środku odmawiania tej nowenny TO JA dostałam propozycję pracy w teatrze … Sami rozumiecie, że to musiał być jakiś cud. Dziękuję Najświętsza Panienko.

mena
Gość

W TYM DNIU WSPANIAŁYM ŻYCZE DLA PROWADZĄCYCH TĄ STRONE OBFITOŚCI ŁASK BOŻYCH DO KOŃCA WASZYCH DNI NA ZIEMI A PO ZAKOŃCZONEJ PIELGRZYMCE TU NA ZIEMI WIECZNEJ RADOŚCI W NIEBIE.
ALLELUJA

Gosia
Gość

A ja dziękuję za tą stronę, jest to moja obowiązkowa lektura każdego dnia, napełnia mnie wiarą i nadzieją. Błogosławionych Świąt dla wszystkich ☺

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Tez dziekuje za te strone:):):):)

Dorota
Gość
Dorota

Ja też bardzo dziękuję.

Mari
Gość

I ja dołączam do życzeń i podziękowań za tę i wszystkie inicjatywy.
Niech dobro i pokój zawsze będą z Wami.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!