Beata: Mój partner jest niewierzący

Nie wiem co mam robić, cały czas mam mnóstwo wątpliwości czy powinnam nadal tu być. Obecnie myślę nad powrotem do Polski i rozpoczęciem życia od nowa.
Przeczytaj całość

Ela: łaska Ducha Świętego w nauce

Dzięki Ci Matko , dziś skończyłam drugą nowennę, ale jutro nie odpoczywam i zaczynam trzecią. Mam chęć dalej, mimo choroby, zmęczenia , zabiegania świątecznego- dam radę i wszystkim życzę cierpliwości w modlitwie i wiary w łaski Pani.
Przeczytaj całość

Teresa: kiedy zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejską, w mym sercu zagościła radość

Na wstępie dziękuje wszystkim tym którzy zostawili tu swoje świadectwa, są one piękne i bardzo budujące które mi również pomogły i pomagają dalej w trudnych chwilach.Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejską na początku 2013r. natrafiłam na nią przez przypadek w internecie, teraz odmawiam ją już po raz 4.Po skończeniu studiów myślałam że...
Przeczytaj całość

Patrycja: „Czasem słońce, czasem deszcz…” ważne, że Pan Bóg w naszym życiu jest

Mam 24 lata. Właściwie jestem już w trakcie swojej szóstej nowenny. Napisanie świadectwa odkładałam, ponieważ chciałam napisać je w momencie kiedy moja któraś konkretna intencja zostanie wysłuchana. Tak się jednak na razie do końca nie stało. Czytam świadectwa codziennie i trochę się od tego uzależniłam. Niejednokrotnie zdarzało się, że czułam...
Przeczytaj całość

Ilona: Nie ma rzeczy niemożliwych dla Boga

Pragnę podzielić się swoim świadectwem. Nigdy nie słyszałam o nowennie pompejańskiej do czasu kiedy moja sytuacja życiowa po ludzku była nie do przejścia i trwałam na niej przez 7 lat.
Przeczytaj całość

Alleluja!

Wesoły nam dzień dziś nastał
Którego z nas każdy żądał
Tego dnia Chrystus zmartwychwstał
Alleluja, alleluja!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Alleluja!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość

Jakiś rok temu odmówiłam nowennę po nieudanej pielgrzymce na Jasną Górę. Musiałam odejść po 3 dniach z własnej woli. Natychmiast kolejnego dnia po powrocie rozpoczęłam nowennę Pompejańską i prosiłam o łaskę szczęścia, uwolnienia z prześladującego mnie pasma niepowodzeń na każdym etapie mojego życia. Bez pracy, męża, przyjaciół itp…ale z Bogiem. Gdzieś w środku odmawiania tej nowenny TO JA dostałam propozycję pracy w teatrze … Sami rozumiecie, że to musiał być jakiś cud. Dziękuję Najświętsza Panienko.

mena
Gość

W TYM DNIU WSPANIAŁYM ŻYCZE DLA PROWADZĄCYCH TĄ STRONE OBFITOŚCI ŁASK BOŻYCH DO KOŃCA WASZYCH DNI NA ZIEMI A PO ZAKOŃCZONEJ PIELGRZYMCE TU NA ZIEMI WIECZNEJ RADOŚCI W NIEBIE.
ALLELUJA

Gosia
Gość

A ja dziękuję za tą stronę, jest to moja obowiązkowa lektura każdego dnia, napełnia mnie wiarą i nadzieją. Błogosławionych Świąt dla wszystkich ☺

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Tez dziekuje za te strone:):):):)

Dorota
Gość
Dorota

Ja też bardzo dziękuję.

Mari
Gość

I ja dołączam do życzeń i podziękowań za tę i wszystkie inicjatywy.
Niech dobro i pokój zawsze będą z Wami.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!