Agnieszka: List – Niesamowita moc nowenny

Moi Drodzy! Ja ktora nigdy nie odmówiła różańca uzależniłam się od nowenny. Nie potrafię sobie wyobrazić życia bez tej pięknej modlitwy. Odmawiam ósmą nowennę i nie mam zamiaru poprzestać. Trzy moje intenche zostały wysłuchane , pozostałe niestety nie . Jednak nie zraża mnie to.

Uwielbiam obecność Maryji i czas kiedy odmawiam nowennę. Nie jest łatwo, dwójka małych dzieci z których jednemu sie buzia nie zamyka przez cały dzień. .. ale to nie problem. Zakładam słuchawki na uszy i oddaje się Maryji . Nowenna nauczyła mnie cierpliwości, zawierzenia i dała spokój ducha. Oczywiście na nowennę natknęłam się przez przypadek, jak większość z nas 😄 uwielbiam czytać świadectwa na tej stronie, dodają skrzydeł i jeszcze większej wiary w moc nowenny. Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny. Spróbujcie a zobaczycie cuda jakie działa. Serdecznie dziękuję za tę stronę, to z niej nauczyłam się jak się modlić. I proszę o modlitwę w mojej intencji, od dłuższego czasu nie potrafię rozwiązać ciężkiej dla mnie sytuacji w moim życiu . Królowo różańca świętego módl się za mną! Matko dziękuję, że jesteś;

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agnieszka: List – Niesamowita moc nowenny"

Powiadom o
avatar
Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za ciebie.

Maria
Gość
Pomódl się też nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Módl się też slowa Dolindo Ruotolo: «JEZU, ufam Tobie. Ty się tym ZAJMIJ»… Zamknij oczy, oddaj się w opiekę Jezusa i Maryi, a ta wiara zdziała cuda. Bóg widzi co jest teraz i co nadejdzie później, a nasze zawierzenie Mu się jest konieczne, by zrozumieć, że to, co się dzieje, ma w Nim swój sens. Cierpienie i trudności w naszych oczach są często szczęściem widzialnym oczyma Boga, bo On chce dla nas tylko dobra, ale po «swojemu». A kiedy nie ma już nic, nadziei, sił do walki, to wtedy zostaje nam… Czytaj więcej »

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij