Joanna: Poszukiwanie kandydata na męża

Dziś 2.10.2016. skończyłam odmawianie kolejnej nowenny pompejańskiej. Odmawiałam ją w intencji znalezienia dobrego kandydata na męża dla mojej koleżanki mieszkające i pracującej w Irlandii.
Read More

Edyta: prośba o poprawe warunków pracy

Podczas zmawiania Nowenny wydarzylo sie tez wiele waznych zeczy w moim zyciu,za ktore bardzo dziekuje,nie spodziewalam sie ich,a sa bardzo wazne.
Read More

Ewelina: Kocham Cię Maryjo….

Nie traćcie nadziei ufajcie i wierzcie. Wszystko ma swój czas tak Maryja i Jezus wie co jest dla nas najlepsze
Read More

Joanna: Nieoczekiwana pomoc

Moją pierwszą nowennę odmówiłam 3 lata temu w intencji otrzymania jakiejkolwiek pracy. W ciągu 3 miesięcy dostałam ją, dość daleko od domu, ale była.
Read More

ANNA: PODZIĘKOWANIE ZA ŁASKĘ ZDROWIA

PRAGNĘ Z CAŁEGO SERCA PODZIĘKOWAĆ MATCE BOŻEJ ZA ŁASKĘ ZDROWIA .MODLIŁAM SIE NOWENNĄ PROSZĄC O ŁASKĘ DOBREGO WYNIKU REZONANSU GDYZ PODEJRZEWANO U MNIE STWARDNIENIE ROZSIANE.Przeczytaj ANNA: PODZIĘKOWANIE ZA ŁASKĘ ZDROWIA
Read More

Agnieszka: List – Niesamowita moc nowenny

Moi Drodzy! Ja ktora nigdy nie odmówiła różańca uzależniłam się od nowenny. Nie potrafię sobie wyobrazić życia bez tej pięknej modlitwy. Odmawiam ósmą nowennę i nie mam zamiaru poprzestać. Trzy moje intenche zostały wysłuchane , pozostałe niestety nie . Jednak nie zraża mnie to.

Uwielbiam obecność Maryji i czas kiedy odmawiam nowennę. Nie jest łatwo, dwójka małych dzieci z których jednemu sie buzia nie zamyka przez cały dzień. .. ale to nie problem. Zakładam słuchawki na uszy i oddaje się Maryji . Nowenna nauczyła mnie cierpliwości, zawierzenia i dała spokój ducha. Oczywiście na nowennę natknęłam się przez przypadek, jak większość z nas 😄 uwielbiam czytać świadectwa na tej stronie, dodają skrzydeł i jeszcze większej wiary w moc nowenny. Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny. Spróbujcie a zobaczycie cuda jakie działa. Serdecznie dziękuję za tę stronę, to z niej nauczyłam się jak się modlić. I proszę o modlitwę w mojej intencji, od dłuższego czasu nie potrafię rozwiązać ciężkiej dla mnie sytuacji w moim życiu . Królowo różańca świętego módl się za mną! Matko dziękuję, że jesteś;

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MariaDorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Pomodlę się za ciebie.

Maria
Gość
Maria

Pomódl się też nowenną do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Módl się też slowa Dolindo Ruotolo: «JEZU, ufam Tobie. Ty się tym ZAJMIJ»… Zamknij oczy, oddaj się w opiekę Jezusa i Maryi, a ta wiara zdziała cuda. Bóg widzi co jest teraz i co nadejdzie później, a nasze zawierzenie Mu się jest konieczne, by zrozumieć, że to, co się dzieje, ma w Nim swój sens. Cierpienie i trudności w naszych oczach są często szczęściem widzialnym oczyma Boga, bo On chce dla nas tylko dobra, ale po «swojemu». A kiedy nie ma już nic, nadziei, sił do walki, to wtedy zostaje nam… Czytaj więcej »