Maria Jolanta: Pieniądze – i w tej kwestii Matka Boża pomogła

Módlcie się módlcie się to jest modlitwa która działa cuda i polecajcie wątpiącym ,chorym, samotnym.....Ta modlitwa zostanie ze mną do końca.....
Przeczytaj całość

Izabela: odmawiając czułam, że zły chce mojej rezygnacji

Podczas odmawiania nie raz dopadło mnie zwątpienie w słuszność mojej intencji, nie raz czułam, że "coś" odciąga mnie siłą, abym jej nie odmówiła.
Przeczytaj całość

Asia: Dobry mąż

Witam wszystkich :) Postanowiłam w końcu podzielić się swoim doświadczeniem z Nowenną, chociaż ona jeszcze nie do końca się spełniła. Jakiś czas temu zaręczyłam się z chłopakiem i.. czułam się przerażona myślą, że już "muszę" wybrać tą osobę z którą spędzę całe życie, zaczęłam dostrzegać w nim tyle wad i chyba tak naprawdę podświadomie prowadzić do zerwania. Nie zerwaliśmy, w pewnym momencie po prostu wzięłam różaniec i zaczęłam odmawiać swoją pierwszą Nowennę.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Dziękuję za rodzinę

Chcę podziekowac Królowej Różańca za to, jak moje zycie zmienilo sie odkąd poznalam tę formę modlitwy. Pierwszą moją nowennę odmowilam ponad trzy lata temu. Uprosilam nią potrzebne zmiany w moim zyciu i dobrego meża. Nowenna uporzadkowala ponadto moje myśli, pomogla w wewnetrznym zdyscyplinowaniu. Kolejna moja nowenna dotyczyla prosby o poczęcie dziecka. Odmawialam ja tuż przed ślubem zawierzając Maryi nasze małżeństwo.
Przeczytaj całość

Anna: Wymodlony poród

To była moja trzecia Nowenna. Maryja nigdy mnie nie zawiodła, tak też było i tym razem. Prosiłam Matkę Bożą o dobry, szczęśliwy poród oraz zdrowego maluszka. Poród, pomimo tego, że pierwszy w moim życiu, był szybki, akcja przebiegała bardzo sprawnie. Ból zdecydowanie był mniej intensywny niż się spodziewałam. Moją Dziewczynkę...
Przeczytaj całość

Adam: Wszystko jest możliwe z Matką Bożą

Nowenny Pompejańskie odmawiam nieprzerwanie od dnia 16 stycznia 2016 r. W tym czasie zmieniło się moje nastawienie do pewnych spraw i łatwiej jest znosić niepowodzenia. Prosiłem o kilka spraw i muszę powiedzieć, że część z nich została już wysłuchana.

Matka Boża wie lepiej czego ja potrzebuję i jak pokierować moimi sprawami. Wydawało się, że jestem w sytuacji bez wyjścia, a okazuje się, że w przyszłym tygodniu jedna z bardzo ważnych spraw powinna się całkowicie rozwiązać. W dalszym ciągu pozostanie jeszcze wiele kwestii do rozwiązania i ryzyko ogromnej porażki, ale jestem głęboko przekonany, że z pomocą Matki Bożej Pompejańskiej Królowej Różańca Świętego – którą w tym czasie odwiedziłem w jej Świątyni w Pompejach – wszystko zakończy się dobrze, a ja dzięki temu, że było bardzo ciężko zmienię swoje nastawienie i będę się starał postawić Boga na pierwszym miejscu w moim życiu. Mam ufność, że wszystkie sprawy zostaną rozwiązane zgodnie z wolą Bożą.
Gdyby nie te problemy i niepewność jutra, z pewnością nie rozpocząłbym tej wspaniałej modlitwy, o której już wcześniej słyszałem. Nowenny Pompejańskiej nie chcę nigdy zakończyć. Po skończeniu jednej, od razu zaczynam kolejną. Mam tak wiele intencji do ofiarowania i wymodlenia. Modlitwę tą można odmawiać w każdej sytuacji, można tak zorganizować dzień aby znaleźć czas na tą piękną modlitwę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!