Adam: Wszystko jest możliwe z Matką Bożą

Nowenny Pompejańskie odmawiam nieprzerwanie od dnia 16 stycznia 2016 r. W tym czasie zmieniło się moje nastawienie do pewnych spraw i łatwiej jest znosić niepowodzenia. Prosiłem o kilka spraw i muszę powiedzieć, że część z nich została już wysłuchana.

Matka Boża wie lepiej czego ja potrzebuję i jak pokierować moimi sprawami. Wydawało się, że jestem w sytuacji bez wyjścia, a okazuje się, że w przyszłym tygodniu jedna z bardzo ważnych spraw powinna się całkowicie rozwiązać. W dalszym ciągu pozostanie jeszcze wiele kwestii do rozwiązania i ryzyko ogromnej porażki, ale jestem głęboko przekonany, że z pomocą Matki Bożej Pompejańskiej Królowej Różańca Świętego – którą w tym czasie odwiedziłem w jej Świątyni w Pompejach – wszystko zakończy się dobrze, a ja dzięki temu, że było bardzo ciężko zmienię swoje nastawienie i będę się starał postawić Boga na pierwszym miejscu w moim życiu. Mam ufność, że wszystkie sprawy zostaną rozwiązane zgodnie z wolą Bożą.
Gdyby nie te problemy i niepewność jutra, z pewnością nie rozpocząłbym tej wspaniałej modlitwy, o której już wcześniej słyszałem. Nowenny Pompejańskiej nie chcę nigdy zakończyć. Po skończeniu jednej, od razu zaczynam kolejną. Mam tak wiele intencji do ofiarowania i wymodlenia. Modlitwę tą można odmawiać w każdej sytuacji, można tak zorganizować dzień aby znaleźć czas na tą piękną modlitwę.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij