Igor: moje trzy nowenny

Pierwsza nowennę zacząłem w maju 2013 w bardzo ważnej i trudnej życiowej sprawie, druga intencja to prośba o wiarę i ufnośc dla mojej rodziny, trzecia którą kończę właśnie to prośba o łaskę zbawienia dla dusz z mojej rodziny.Oczywiście do odmaiania NP pchneła mnie bardzo przyziemska sprawa ale bardzo ważna i...
Przeczytaj całość

Magdalena: „Czymże jest dla Ciebie jedno dziecko małe”

Po utracie dwójki dzieci było we mnie wiele strachu o kolejne potomstwo. Jednak jeszcze większe było pragnienie, by dać życie nowemu człowiekowi, by móc przelać z siebie ten nadmiar miłości. Tuż przed zajściem w ciążę znajoma powiedziała mi o Nowennie Pompejańskiej. Różaniec nigdy nie był dla mnie łatwą modlitwą. Zresztą...
Przeczytaj całość

Jola: nowenna pompejańska jest ścieżką do Boga!

Do nowenny podchodziłam dwa razy, za pierwszym razem poszłam na łatwiznę i szybko poleglam. Moją intencją było dostać pracę, gdyż ciężki los miałam jeszcze jakiś czas temu. Za drugim razem poprosiłam Boga w modlitwie żeby pomógł mi wytrwać w nowennie i już po tygodniu odmawiania nowenny zaczęły dziać się cuda.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Ola: modlitwa o CUD

Pół roku temu znajomy powiedział mi o NP. Dość sceptycznie podeszłam do tematu. Znajomy zaczynał nowennę kilka razy ale nigdy nie udało mu się jej skończyć. Twierdził jednak, że mimo iż nie kończył NP to Matka Boska i tak wysłuchiwała jego prośby.
Przeczytaj całość

Ewelina: Wiele łask

Dziś zamierzam zacząć odmawiać drugą Nowennę Pompejańską. Zachęcam wszystkich do odmawianie tej Nowenny :)
Przeczytaj całość

Wspaniałe zadanie przed nami: V Wielka Księga Łask! Czy dołączysz?

Ani się obejrzeliśmy, a przekroczyliśmy 8000 świadectw nowenny pompejańskiej! Dokładnie 8258! Co to znaczy? – Ano że trzeba brać się za pracę nad już piątą (!) Wielką Księgą Łask! A co to takiego, ta Księga, ktoś spyta? 

Otóż KAŻDE świadectwo, które zostanie przysłane na tę stronę i do czasopisma „Królowa Różańca Świętego” jest widoczne nie tylko w internecie, ale jest drukowane i w postaci pięknie oprawionej księgi trafia do Sanktuarium w Pompejach jako nasze wspólne wotum dziękczynne! Do tej pory cztery takie księgi trafiły na ręce abp. Tommasa Cuputo w Pompejach, każda miała 1500 kolejnych świadectw z tej strony. Także ta księga ma trafić do Kościoła Pompejańskiego na naszej majowej pielgrzymce, przed Tron Matki Bożej Pompejańskiej.

Przewiń na dół by zobaczyć zdjęcia z poprzednich Ksiąg!

IV Wielka Księga Łask
Tak wyglądała IV Wielka Księga Łask

Co/ile potrzeba?

Żeby kolejna księga mogła powstać, musimy zebrać pewną kwotę. Jak wielką? – Policzmy:

  1. Koszt druku: ok. 250 zł
  2. Koszt oprawy: od 400 zł (podstawowa jakość) do nawet 1500 zł (oprawa skórzana + sztywne etui).
  3. Koszt składu i przygotowania graficznego: 0 zł (zrobię to sam, chyba, że chcesz dołączyć do tego zadania?).

Zakładamy więc cel: 1500 zł, a na ile uzbieramy, na tyle będzie.

Ponieważ „trochę” się nazbierało nowych świadectw, to w V Wielkiej Księdze Łask chcemy zmieścić 2000 świadectw. To znaczy, ze będzie ona liczyła aż ok. 1000 stron. W tym jedna ze stron tytułowych przeznaczona dla wymienienia nazwisk Darczyńców Księgi. Może więc i Ty zapiszesz swoje nazwisko pięknymi zgłoskami, jako jeden z nich?

Czy dołączysz? – Gorąco zachęcam!

Kiedy działamy razem, otwierają się nowe możliwości. Nie ma znaczenia, czy ofiarujesz 1 zł, czy 10 zł, czy jakąkolwiek inną kwotę: zostaniesz jednym z Darczyńców tego niezwykłego wotum dziękczynnego, wpisanym na pamiątkowej stronie –  tak jak na zdjęciach poniżej. Lista Darczyńców ułożona wg wielkości wpłat.

Jak dołączyć do Darczyńców?

Skorzystaj z formularza!

[totaldonations campaign=”V Wielka Księga Łask”]

Ile mamy czasu?

Niestety, niewiele. Musimy zdążyć z pracami w najbliższych 2 tygodniach.

…a jeśli zbierze się nadwyżka?

W poprzednich akcjach udało nam się zebrać niewielką nadwyżkę, która była przeznaczona na akcję „Nowenna pompejańską dla więźnia”. Tym razem nadwyżka  – jeśli będzie – zostanie w całości przeznaczona na utrzymanie Radia Różaniec i zamówienie nowych nagrań nabożeństw do niego. Każda nadwyżka jest spożytkowana w ramach naszej  fundacji Pomocnicy Królowej Różańca Świętego – nie ma wynagrodzeń ani zarobków.

Zwykle równocześnie przygotowujemy „uboższą” wersję, która jest w archiwum naszej Fundacji. Wcześniej zdarzyło się przygotować kilka dodatkowych Ksiąg, które trafiły do kilku miejsc w Polsce związanych z nowenną pompejańską.

Zobacz zdjęcia poprzednich Ksiąg!

Więcej informacji o poprzednich Księgach – zobacz tutaj!

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Wspaniałe zadanie przed nami: V Wielka Księga Łask! Czy dołączysz?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Mam jakis problem i robie tradycyjny przelew

Miroslaw Zawislan
Gość
Miroslaw Zawislan

nie wiem czy przelew przeszedl bo bylo „dalej” i bylo nieaktywne

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!