Dag: Stała praca i nowe życie

Pragnę z całego serca podziekowac Najświetszej Panience za otrzymane łaski. Moje zycie bylo bardzo skomplikowane głòwine z powodu toksycznego małżeństwa w ktorym tkwilam od wielu lat. Bylam kurą domowa bez pracy na utrzymaniu nie do końca zrównowazonego psychicznie męża ktòry z tygodnia na tydzień traktował mnie coraz grzej.
Read More

Małgorzata: Mój syn wraca do życia

Widzę jak pojawia się uśmiech na jego twarzy, od kilku miesięcy nie bierze narkotyków, od kilku tygodni nie pije alkoholu , a na szyi nosi medalik.
Read More

Anna: Zakończenie niedobrej relacji

Moją drugą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji mojej relacji z pewnym chłopakiem. Mimo że, jak mi się zdawało, wysyłał mi sygnały, że chce ode mnie czegoś więcej, dość szybko się z tego wycofywał.
Read More

Iwona: Wdzięczna za pomoc

Szczęść Boże.Odmówiłam już kilkanaście nowenn. I chcę się podzielic doświadczeniem ze Matka Boża prędzej czy pózniej wysłuchuje naszych modlitw.Dla mnie dla mojej rodziny i przyjaciół wyprosiła tak dużo łask (intencje wiadome Matce Bożej).czym odmieniła moje życie życie mojej rodziny .Cuda zdarzają się naprawdę.Dziękuje Królowo Różańca Świętego.
Read More

Joanna Maria: Narodziny zdrowego dziecka

Szczęść Boże, trochę czau minęło od narodzin mojej pociechy, aa czas który mi wypełnia to małe życie jest tak zajmujący, że dopiero teraz znalazłam czas. Mój list kieruję do wszystkich matek, których ciąża jest zagrożona i pełna obaw. Koniec listopada 2015 rokiem to czas kiedy dowiedzialam się, że jestem w...
Read More

Wspaniałe zadanie przed nami: V Wielka Księga Łask! Czy dołączysz?

Ani się obejrzeliśmy, a przekroczyliśmy 8000 świadectw nowenny pompejańskiej! Dokładnie 8258! Co to znaczy? – Ano że trzeba brać się za pracę nad już piątą (!) Wielką Księgą Łask! A co to takiego, ta Księga, ktoś spyta? 

Otóż KAŻDE świadectwo, które zostanie przysłane na tę stronę i do czasopisma „Królowa Różańca Świętego” jest widoczne nie tylko w internecie, ale jest drukowane i w postaci pięknie oprawionej księgi trafia do Sanktuarium w Pompejach jako nasze wspólne wotum dziękczynne! Do tej pory cztery takie księgi trafiły na ręce abp. Tommasa Cuputo w Pompejach, każda miała 1500 kolejnych świadectw z tej strony. Także ta księga ma trafić do Kościoła Pompejańskiego na naszej majowej pielgrzymce, przed Tron Matki Bożej Pompejańskiej.

Przewiń na dół by zobaczyć zdjęcia z poprzednich Ksiąg!

IV Wielka Księga Łask
Tak wyglądała IV Wielka Księga Łask

Co/ile potrzeba?

Żeby kolejna księga mogła powstać, musimy zebrać pewną kwotę. Jak wielką? – Policzmy:

  1. Koszt druku: ok. 250 zł
  2. Koszt oprawy: od 400 zł (podstawowa jakość) do nawet 1500 zł (oprawa skórzana + sztywne etui).
  3. Koszt składu i przygotowania graficznego: 0 zł (zrobię to sam, chyba, że chcesz dołączyć do tego zadania?).

Zakładamy więc cel: 1500 zł, a na ile uzbieramy, na tyle będzie.

Ponieważ „trochę” się nazbierało nowych świadectw, to w V Wielkiej Księdze Łask chcemy zmieścić 2000 świadectw. To znaczy, ze będzie ona liczyła aż ok. 1000 stron. W tym jedna ze stron tytułowych przeznaczona dla wymienienia nazwisk Darczyńców Księgi. Może więc i Ty zapiszesz swoje nazwisko pięknymi zgłoskami, jako jeden z nich?

Czy dołączysz? – Gorąco zachęcam!

Kiedy działamy razem, otwierają się nowe możliwości. Nie ma znaczenia, czy ofiarujesz 1 zł, czy 10 zł, czy jakąkolwiek inną kwotę: zostaniesz jednym z Darczyńców tego niezwykłego wotum dziękczynnego, wpisanym na pamiątkowej stronie –  tak jak na zdjęciach poniżej. Lista Darczyńców ułożona wg wielkości wpłat.

Jak dołączyć do Darczyńców?

Skorzystaj z formularza!

[totaldonations campaign=”V Wielka Księga Łask”]

Ile mamy czasu?

Niestety, niewiele. Musimy zdążyć z pracami w najbliższych 2 tygodniach.

…a jeśli zbierze się nadwyżka?

W poprzednich akcjach udało nam się zebrać niewielką nadwyżkę, która była przeznaczona na akcję „Nowenna pompejańską dla więźnia”. Tym razem nadwyżka  – jeśli będzie – zostanie w całości przeznaczona na utrzymanie Radia Różaniec i zamówienie nowych nagrań nabożeństw do niego. Każda nadwyżka jest spożytkowana w ramach naszej  fundacji Pomocnicy Królowej Różańca Świętego – nie ma wynagrodzeń ani zarobków.

Zwykle równocześnie przygotowujemy „uboższą” wersję, która jest w archiwum naszej Fundacji. Wcześniej zdarzyło się przygotować kilka dodatkowych Ksiąg, które trafiły do kilku miejsc w Polsce związanych z nowenną pompejańską.

Zobacz zdjęcia poprzednich Ksiąg!

Więcej informacji o poprzednich Księgach – zobacz tutaj!

 

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Marek (adm.)Miroslaw ZawislanTeresa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Mam jakis problem i robie tradycyjny przelew

Miroslaw Zawislan
Gość
Miroslaw Zawislan

nie wiem czy przelew przeszedl bo bylo „dalej” i bylo nieaktywne