L: Modlitwa za kochankę.

To dzięki tej Nowennie każdego dnia się wzmacniałem, to Maryja mnie sprawdzała albo przygotowywała na taką walkę z szatanem.
Read More

Beata: Otrzymałam tysiąckroć więcej

Tyle bym mogła tutaj napisać, świadcząc o wszystkich łaskach otrzymanych dzięki wstawiennictwu Matki Bożej Pompejańskiej! Moja przygoda z nowenną zaczęła się „przypadkowo” w październiku 2012 roku. Od tego czasu nie ma dnia, bym nie odmawiała tej modlitwy. Teraz widzę, że Maryja wiedziała, kiedy obdarować mnie łaską tej nowenny, bo był to czas, kiedy...
Read More

Ewa: Jezus trzyma mnie za rękę i nigdy nie zdradzi

Chciałam podzielić się swoją wysluchana Nowenną Pompejańską . Odmówiłam 4 Nowenny Pompejańskie . Trzy pierwsze nie zostały wysłuchane . Wszystkie trzy były odnawiane o uratowanie mojego małżeństwa które rozpadło się po 27 latach . Poświęciłam 2 lata na rożne modlitwy i 3 Nowenny Pompejańskie ale widocznie taka jest wola Bożą...
Read More

Basia: Praca po studiach

Skończyłam studia w tym roku, zaczęłam szukać pracy ale niestety bezowocnie. Słyszałam już kiedyś o nowennie pompejańskiej, bałam się że nie dam rady, że to za ciężkie wyzwanie, że któregoś dnia zapomnę ale Matka Boska z Pompejów bardzo mi pomogła. Nowennę zaczełam z myślą że tylko Maryja może mi pomóc, byłam załamana że nikt mnie nie chce, że nadal jestem na utrzymaniu rodziców, że nigdy nie znajdę wymarzonej pracy.
Read More

Anonim: Wymarzone studia

Witam serdecznie. Chciałem złożyć świadectwo. Odmówiłem swoją trzecią nowennę w życiu w intencji dostania się na wymarzone studia. Jestem osobą, która nie dostała się za pierwszym razem i miała rok przerwy. Poprawiałem maturę. Dosłownie w ostatniej chwili intencja spełniła się do końca, bowiem dostałem się na swój kierunek na Uniwersytecie Medycznym
Read More

Nareszcie!

Po ponadrocznej pracy, ukazała się fundamentalna pozycja książkowa, bliska sercu każdego, kto ma w sercu sanktuarium w Pompejach, Matkę Bożą Pompejańską i bł. Bartola Longa!

Książka ta była inspiracją dla Jana Pawła II. Pisząc List o różańcu do tej książki się odwoływał i ją cytował. Nie innego różańcowego świętego przywołuje w Rosarium Virginis Mariae, jak właśnie bł. Bartola Longa, jej autora! Na rozpoczęcie Roku Różańca prosił, aby przywieźć do Watykanu obraz Matki Bożej Pompejańskiej, a na jego zakończenie, 7 października 2003 roku, osobiście udał się do sanktuarium w Pompejach. Tak, z „Historii Sanktuarium w Pompejach” wyrasta „List o różańcu”, którego piętnastą rocznicę mamy w tym roku!

Ta spora książka jest zapisem pierwszych cudów Matki Bożej Pompejańskiej. Znasz historię uzdrowienia Fortunatiny Agrelli? – Wiedz, że to nie był pierwszy cud „pompejański”!

Chcesz poznać historię obrazu Matki Bożej Pompejańskiej i początki misji różańcowej w Pompejach? – Masz ku temu świetną okazję, bo opisuje je pierwszy świadek tych wydarzeń.

Nie znasz jeszcze całej historii nowenny pompejańskiej i nie wiesz, skąd się ona wzięła? Książka ta Ci to wyjaśni.

Dużo by pisać… 424 strony (duży format!) tego wspaniałego dowodu różańcowych łask w Pompejach nie pozostawią nikogo obojętnym. Autor, Bartolo Longo, nazwał tę książkę „Boską epopeją”. I taka jest ta książka – natchniona, porywająca, inspirująca do wielkich dzieł!

Pięknie wydana, w oprawie miękkiej i twardej – zobacz tutaj!

 

Zobacz w ksiegarni internetowej!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o