Alicja: Nowenna w intencji małżeństwa

Chcialabym podzielic sie laska jaka mnie spotkala. Odmowilam pierwsza w zyciu nowenne pompejanska w czasie kiedy moje malzenstwo wisialo na wlosku. Tutaj chcialabym podziekowac Matce Boskiej ze mnie nie opuscila a wrecz zaprowadzila do Jezusa przez swoja nowenne.
Przeczytaj całość

Anna: Uzdrowienie ze zranienia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Chciałabym podziękować Maryi za wstawiennictwo i uzdrowienie ze zranienia. Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji znalezienia pracy gdyż wiem, że w firmie nie otrzymam kolejnej umowy dla tego moją reakcją na sytuację była ucieczka do Matki Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Dwa razy odmawiałam nowennę

Wszystko o co prosiłam zostało wysłuchane.Dla mnie to były rzeczy ważne i po ludzku nie do rozwiązania. A Mateczka z Pompei porządkuje wszystko pomalutku, konsekwentnie i w tak cudowny sposób, że nie mam watpliwości czyjemu wstawiennictwu to zawdzieczam. Wypełnia mnie uczucie wdzięczności i oszołomienia.
Przeczytaj całość

Michał: Uzdrowienie

Szczęść Boże. To moje pierwsze i, mam nadzieję, nie ostatnie świadectwo. Niedawno ukończyłam, po kilku nieudanych próbach, moją pierwszą Nowennę Pompejańską.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Sytuacja na pozór bez wyjścia

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się niespełna dwa lata temu. Wcześniej słyszałam sporo dobrych słów o jej działaniu ale nigdy nie mogłam się przemóc by potocznie mówiąc się za nią zabrać. Wszystko zmieniło się w momencie kiedy dobiegał koniec roku szkolnego i przyszło do wystawiania ocen. Strach, stres i pełno negatywnej energii zaczęło spływać do mojego życia. Mam siostrę bliźniaczkę i to z nią do końca liceum chodziłam razem do szkoły, kocham ją prawdziwą siostrzaną miłością i bardzo jesteśmy ze sobą zżyte.
Przeczytaj całość

Nareszcie!

Po ponadrocznej pracy, ukazała się fundamentalna pozycja książkowa, bliska sercu każdego, kto ma w sercu sanktuarium w Pompejach, Matkę Bożą Pompejańską i bł. Bartola Longa!

Książka ta była inspiracją dla Jana Pawła II. Pisząc List o różańcu do tej książki się odwoływał i ją cytował. Nie innego różańcowego świętego przywołuje w Rosarium Virginis Mariae, jak właśnie bł. Bartola Longa, jej autora! Na rozpoczęcie Roku Różańca prosił, aby przywieźć do Watykanu obraz Matki Bożej Pompejańskiej, a na jego zakończenie, 7 października 2003 roku, osobiście udał się do sanktuarium w Pompejach. Tak, z „Historii Sanktuarium w Pompejach” wyrasta „List o różańcu”, którego piętnastą rocznicę mamy w tym roku!

Ta spora książka jest zapisem pierwszych cudów Matki Bożej Pompejańskiej. Znasz historię uzdrowienia Fortunatiny Agrelli? – Wiedz, że to nie był pierwszy cud „pompejański”!

Chcesz poznać historię obrazu Matki Bożej Pompejańskiej i początki misji różańcowej w Pompejach? – Masz ku temu świetną okazję, bo opisuje je pierwszy świadek tych wydarzeń.

Nie znasz jeszcze całej historii nowenny pompejańskiej i nie wiesz, skąd się ona wzięła? Książka ta Ci to wyjaśni.

Dużo by pisać… 424 strony (duży format!) tego wspaniałego dowodu różańcowych łask w Pompejach nie pozostawią nikogo obojętnym. Autor, Bartolo Longo, nazwał tę książkę „Boską epopeją”. I taka jest ta książka – natchniona, porywająca, inspirująca do wielkich dzieł!

Pięknie wydana, w oprawie miękkiej i twardej – zobacz tutaj!

 

Zobacz w ksiegarni internetowej!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!