Wdzięczna: nieczystość, miłość

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja Panna. Chciałabym przedstawić swoją drogę nawracania jaką przebywam, która nie zawsze jest łatwa, ale wierzę, że konieczna i jedyna, jaką warto podążać oraz opisać walkę z grzechem nieczystości. W swojej opowieści pragnę cofnąć się do czasu sprzed kilkunastu lat, może nawet wcześniej...
Read More

Hania: Matka Boża w 17 dni załatwiła niemożliwe

Kochani, jestem swiadkiem cudownych efektów „nowenny”. Pierwszy cud to że wogole siegnełam po różaniec. Ja , która od wielu lat sympatyzuję z protestantami, którzy jak wiecie wszelkie posrednictwa do Boga uważaja za zbędne, niebiblijne a nawet szkodliwe, i ja, jak już wszelkimi metodami dobijałam się do Boga bez skutku, chwyciłam...
Read More

Maria: byłam osobą wątpiącą, skłaniającą się ku ateizmowi

Prawdopodobnie zacznę kolejną nowennę, po skończeniu aktualnej
Read More

Wioletta: modlitwa o zdrowie

Nowenne Pompejańską odnalazlam przeglądajac strony internetowe było to w styczniu 2014 r i od tamtej pory odmawiam tą modlitwę cały czas z malutkimi przerwami.Czekałam az Mateńka natchnie mnie do napisania tego swiadectwa i dzisiaj poczułam, ze musze napisac jak Mateńka dba o mnie i o moją rodzine.Czułam ze musz modlic...
Read More

Lidia: Byc bliżej Maryi

Szcześć Boże postanowilam opowiedziec jak obiecalam Mateczce o tym iloma laskami mnie obdarowala.1 NP zaczelam odmawiac 1 pazdziernika 2014r. o nawrócenie meża .Po drodze bylo mnóstwo przeszkod , zle mysl,i sny, lęki pod koniec cz. blagalnej mój mąż poszedł do spowiedzi . przyjął ciało Pana Jezusa a najlepsze że jako pokute odmowł ze mna rózaniec pierwszy raz w zyciu cud po prostu. Gdy zaczęłam odmawiać cz.dziekczynną śnił mi mój mąż bardzo zly i bylam przerazona byl to sen bardzo realny .
Read More

Mąż: Wydarzyło się to przez moje grzechy przeciwko sakramentowi małżeńskiemu

Moja historia jest bardzo bolesna. Postaram się w skrócie opisać jak podziałała Nowenna Pompejańska na mnie.
W listopadzie mój związek małżeński przeżył totalne tsunami łącznie z trzęsieniem ziemi i wszystkim co temu towarzyszy.

Wydarzyło się to przez moje grzechy przeciwko sakramentowi małżeńskiemu. I wtedy to Duch Św. za wstawiennictwem Maryji pokierował żoną i natrafiła na Nowennę Pompejańską. Zaczęliśmy się razem modlić Nowenną o uratowanie naszego małżeństwa. Ja dalej brnąłem w kłamstwie! W tym czasie wydarzyło się dużo nieprzyjemnych rzeczy min. syn miał wypadek samochodowy, wiemy że to dzięki Matce Bożej wyszedł bez zadrapania, choć samochód został doszczętnie zniszczony.Kolejną nowennę zaczęliśmy odmawiać o uwolnienie jak również wybraliśmy się na mszę o.Daniela połączoną z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. Wtedy to Maryja skruszyła moje serce. Wydarzyło się tak wiele, że nie sposób wszystko opisać. Począwszy od szczerego mojego wyznania przed żoną do pojednania. Jednak największym cudem było przebaczenie mojej żony, za co nie wiem jak dziękować Maryji i Jezusowi za otrzymaną łaskę. Wczoraj rozpoczęliśmy kolejną Nowennę o uleczenie ran.
Teraz wiem, że kropla drąży skałę, tak samo nowenna zmienia człowieka. Wierzę też głęboko, że z Maryją uda się nam przetrwać ten bardzo trudny czas. Matko Najświętsza bądź z nami w każdy czas. Tobie się powierzam, całe swoje życie i życie mojej rodziny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
JolantaMonikaLeszekmążKrysia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Paweł Ł.
Gość

Piękne świadectwo. Widać jak Maryja działa cuda w Waszym życiu,Niech będzie jej Chwała za Wszystko co robi w naszym doczesnym życiu! Matko Najświętsza miej Nas w Swojej Matczynej Opiece przez wszystkie dni tutaj na ziemi..

Leszek
Gość
Leszek

Gdyby nie modlitwa i pokora wobec Boga wszystko by runeło jak domek z kart. Modlitwa jeszcze raz modlitwa czyni cuda. Dobrze że Maryja tobą strząsneła jak kiedyś mną. Dalej zawierzaj Maryi i oddaj wszystko jej w ręce i walcz z pokusami bo zły tak łatwo nie odpuszcza. Dziękuję za świetne świadectwo. Niech Bóg będzie z wami.

mąż
Gość
mąż

Dziękuję Leszku za Twój wpis, to mnie tylko utwierdza, że jestem na dobrej drodze!

Siostra
Gość
Siostra

Piszę pod twoim świadectwem bo i problemy z którym przyszło mi się zmierzyć są podobne. Nie dawno dowiedziałam się że mój brat ma romans z koleżanką z pracy powiedział mi sam i tylko ja z rodziny o tym wiem. On pracuje bardzo daleko od damu przyjeżdża raz na miesiąc. Powiedział mi że żałuje ślubu i żonę zdradzal już dużo wczesniej, mają małe dziecko. Nie mogę sobie z tą wiadomością poradzić obiecałam zachować to dla siebie chciał się wygadać bo wie że źle robi ale co ja mam robić nie chcę krzywdy bratowej i ich dziecka ale też nie chcę aby… Czytaj więcej »

Leszek
Gość
Leszek

Do siostry. Nie czekaj tylko bierz różaniec do ręki i zacznij odmawiać Nowennę za brata i jego kochankę. Już teraz nie możesz poradzić sobie z tą myślą a zapewne będzie jeszcze ciężej. Dla Maryi nie ma rzeczy niemożliwych. Modlitwa i wytrwałość zmienia zagubionych ludzi. I jeszcze jedno prawda wyzwala i uwalnia. Niech Maryja i Jezus ma ciebie i brata małżeństwo w swojej opiece.

Hanka
Gość
Hanka

Prawda wyzwala. Daje spokój sumienia i przynosi Boże błogosławieństwo i przebaczenia. Jesteś tego najlepszym przykładem. Myślę, że Twoje świadectwo powinno być lekturą obowiązkową dla wszystkich, którzy uważają, że sakrament małżeństwa może być budowany na półprawdach, niedomówieniach albo wręcz kłamstwie. Brawo! Mam ogromy szacunek dla Ciebie i Twojej małżonki.

Dominik
Gość
Dominik

Chwala Panu Bogu i naszej Krolowej Rozanca Swietego 🙂

Kasia
Gość
Kasia
Krysia
Gość
Krysia

Do ,,siostry ,,Weż różaniec do ręki i zacznij odmawiać Nowennę Pompejańską albo Nowennę do św.Rity o scalenie małżeństwa .Zobaczysz wszystko się odmieni .To ze brat Ci opowiedział o sobie to jest pierwszy krok a Ty dokonaj reszty .

Monika
Gość
Monika

Czytalam swiadectwo Twojej zony.. Maryja dala Wan nowenzycie. Dziekujmy naszej Matce.

Jolanta
Gość
Jolanta

Monika tak myślisz? Modlę się cały czas, ale jest mi tak ciężko. Ciągle się zastanawiam czy dobrze robię dając mu szansę jak mi jeden ksiądz powiedział ,,żeby się odbudował”. To co mój mąż mi zrobił jest po ludzku niewytłumaczalne, jedną zdradę można sobie przetłumaczyć, że go ktoś uwiódł, chwila słabości itp. ale to to nie wiem… na początku myślałam, że jest chory na coś… Ból rozrywa mnie, nie wiem jak sobie z tym poradzić.