Ba-Ma: Moje nowenny pompejańskie – 23 odmówione

Witam Was serdecznie i dziękuję za tą stronę, na której zamieszczacie swoje świadectwa, które niejednokrotnie są wskazówkami, podporą dającą otuchę i rekolekcjami, a niekiedy nasuwają intencję do omodlenia.
Read More

Kamila: Zrozumiałam, że nie mogę sie odwrócić od Boga

Moje świadectwo może początkowo się wydać dziwne, gdyż pierwsze prośby nie zostały spełnione. W trakcie ciąży , dowiedziałam się o komplikacjach i od tamtej pory zaczełam prosić o zdrowie dla mojego dziecka.
Read More

Weronika: nowenna w intencji uratowania małżeństwa

Kochani, chciałam Wam napisać o cudach, które zdarzyły się w moim życiu podczas odmawiania Nowenny. Podkreslam, ze jeszcze jej nie skończyłam. Odmawiam część dziękczynną i skończę ją w następnym tygodniu. Postanowiłam odmawiać Nowennę w intencji uratowania mojego małżeństwa- aby mąż do mnie wrócił. Od kwietnia trwa nasz kryzys małżeński. Męża...
Read More

Justyna: wymodlone macierzyństwo

Jeden z ostatnich komentarzy: "Złożyłem w Panu całą nadzieję. On schylił się nade mną i wysłuchał mojego wołania". Wraz z mężem bardzo chcieliśmy zostać rodzicami. Długo czekaliśmy na upragnione Maleństwo. Po odmówieniu pierwszej nowenny (a zbliżało się święto Miłosierdzia) mogliśmy już podzielić się swoją radością z bliskimi. Zostaniemy rodzicami!! Oczekujemy naszego...
Read More

Agnieszka: najwspanialszy dar

chciałam wam opowiedzieć jak cudownie zostałam wysłuchana. Z mężem staraliśmy się o dziecko od ponad 6lat. Ciągłe wizyty u lekarza, drogie leczenie i żadnych efektów, po mojej ostatniej wizycie u ginekologa poczułam się już zupełnie skreślona, lekarz powiedział, że są marne szanse żeby mi się udało zajść w ciążę. Po...
Read More

Mąż: Wydarzyło się to przez moje grzechy przeciwko sakramentowi małżeńskiemu

Moja historia jest bardzo bolesna. Postaram się w skrócie opisać jak podziałała Nowenna Pompejańska na mnie.
W listopadzie mój związek małżeński przeżył totalne tsunami łącznie z trzęsieniem ziemi i wszystkim co temu towarzyszy.

Wydarzyło się to przez moje grzechy przeciwko sakramentowi małżeńskiemu. I wtedy to Duch Św. za wstawiennictwem Maryji pokierował żoną i natrafiła na Nowennę Pompejańską. Zaczęliśmy się razem modlić Nowenną o uratowanie naszego małżeństwa. Ja dalej brnąłem w kłamstwie! W tym czasie wydarzyło się dużo nieprzyjemnych rzeczy min. syn miał wypadek samochodowy, wiemy że to dzięki Matce Bożej wyszedł bez zadrapania, choć samochód został doszczętnie zniszczony.Kolejną nowennę zaczęliśmy odmawiać o uwolnienie jak również wybraliśmy się na mszę o.Daniela połączoną z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. Wtedy to Maryja skruszyła moje serce. Wydarzyło się tak wiele, że nie sposób wszystko opisać. Począwszy od szczerego mojego wyznania przed żoną do pojednania. Jednak największym cudem było przebaczenie mojej żony, za co nie wiem jak dziękować Maryji i Jezusowi za otrzymaną łaskę. Wczoraj rozpoczęliśmy kolejną Nowennę o uleczenie ran.
Teraz wiem, że kropla drąży skałę, tak samo nowenna zmienia człowieka. Wierzę też głęboko, że z Maryją uda się nam przetrwać ten bardzo trudny czas. Matko Najświętsza bądź z nami w każdy czas. Tobie się powierzam, całe swoje życie i życie mojej rodziny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Mąż: Wydarzyło się to przez moje grzechy przeciwko sakramentowi małżeńskiemu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Paweł Ł.
Gość

Piękne świadectwo. Widać jak Maryja działa cuda w Waszym życiu,Niech będzie jej Chwała za Wszystko co robi w naszym doczesnym życiu! Matko Najświętsza miej Nas w Swojej Matczynej Opiece przez wszystkie dni tutaj na ziemi..

Leszek
Gość
Leszek

Gdyby nie modlitwa i pokora wobec Boga wszystko by runeło jak domek z kart. Modlitwa jeszcze raz modlitwa czyni cuda. Dobrze że Maryja tobą strząsneła jak kiedyś mną. Dalej zawierzaj Maryi i oddaj wszystko jej w ręce i walcz z pokusami bo zły tak łatwo nie odpuszcza. Dziękuję za świetne świadectwo. Niech Bóg będzie z wami.

mąż
Gość

Dziękuję Leszku za Twój wpis, to mnie tylko utwierdza, że jestem na dobrej drodze!

Siostra
Gość
Siostra
Piszę pod twoim świadectwem bo i problemy z którym przyszło mi się zmierzyć są podobne. Nie dawno dowiedziałam się że mój brat ma romans z koleżanką z pracy powiedział mi sam i tylko ja z rodziny o tym wiem. On pracuje bardzo daleko od damu przyjeżdża raz na miesiąc. Powiedział mi że żałuje ślubu i żonę zdradzal już dużo wczesniej, mają małe dziecko. Nie mogę sobie z tą wiadomością poradzić obiecałam zachować to dla siebie chciał się wygadać bo wie że źle robi ale co ja mam robić nie chcę krzywdy bratowej i ich dziecka ale też nie chcę aby… Czytaj więcej »
Leszek
Gość
Leszek

Do siostry. Nie czekaj tylko bierz różaniec do ręki i zacznij odmawiać Nowennę za brata i jego kochankę. Już teraz nie możesz poradzić sobie z tą myślą a zapewne będzie jeszcze ciężej. Dla Maryi nie ma rzeczy niemożliwych. Modlitwa i wytrwałość zmienia zagubionych ludzi. I jeszcze jedno prawda wyzwala i uwalnia. Niech Maryja i Jezus ma ciebie i brata małżeństwo w swojej opiece.

Hanka
Gość

Prawda wyzwala. Daje spokój sumienia i przynosi Boże błogosławieństwo i przebaczenia. Jesteś tego najlepszym przykładem. Myślę, że Twoje świadectwo powinno być lekturą obowiązkową dla wszystkich, którzy uważają, że sakrament małżeństwa może być budowany na półprawdach, niedomówieniach albo wręcz kłamstwie. Brawo! Mam ogromy szacunek dla Ciebie i Twojej małżonki.

Dominik
Gość
Dominik

Chwala Panu Bogu i naszej Krolowej Rozanca Swietego 🙂

Kasia
Gość
Krysia
Gość
Krysia

Do ,,siostry ,,Weż różaniec do ręki i zacznij odmawiać Nowennę Pompejańską albo Nowennę do św.Rity o scalenie małżeństwa .Zobaczysz wszystko się odmieni .To ze brat Ci opowiedział o sobie to jest pierwszy krok a Ty dokonaj reszty .

Monika
Gość
Monika

Czytalam swiadectwo Twojej zony.. Maryja dala Wan nowenzycie. Dziekujmy naszej Matce.

Jolanta
Gość
Jolanta

Monika tak myślisz? Modlę się cały czas, ale jest mi tak ciężko. Ciągle się zastanawiam czy dobrze robię dając mu szansę jak mi jeden ksiądz powiedział ,,żeby się odbudował”. To co mój mąż mi zrobił jest po ludzku niewytłumaczalne, jedną zdradę można sobie przetłumaczyć, że go ktoś uwiódł, chwila słabości itp. ale to to nie wiem… na początku myślałam, że jest chory na coś… Ból rozrywa mnie, nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Obrazki z nowenną pompejańską?