Krzysztof: Łaska zdrowia

Moja modlitwa została wysłuchana.
Przeczytaj całość

J: To dopiero 7 dzień a już widać Boskie Działanie!!!!

Wierzę,że Bóg przez wstawiennictwo Matki da wszystko co bedzie zgodne z Jego Wolą!!!
Przeczytaj całość

Justyna: Wsparcie w najtrudniejszych chwilach małżeństwa

Witam Was, chciałam sie podzielić z Wami moim świadectwem. Nowennę pompejańską odmówiłam juz 4 razy i za każdym razem Pan Bóg wysłuchał moich próśb po swojemu. Pierwsza nowenna była odmówiona za moje małżeństwo, ponieważ mąż mnie zostawił i odszedł do innej kobiety.
Przeczytaj całość

Danuta: Spokój wewnetrzny

Teraz staram sobie tak organizować czas abym tyle nie myślała o nim, dalej boli mnie, ale powtarzam sobie muszę dać radę, a z pomocą Twoja Matko Bożo udaje mi się, chociaż nie ma dnia abym nie myślała o nim.
Przeczytaj całość

Magdalena: co jest pokusą, a co własciwym wyborem

Po ogromnym zranieniu jakie zadal mi moj (juz teraz byly) chlopak dlugo nie moglam dojsc do siebie.
Przeczytaj całość

Malgorzata: O zdrowie dla Mojego Męża

To była moja Pierwsza Nowenna Pompejańska , a dowiedziałam się o niej przypadkiem od znajomej koleżki weszła na świadectwo , które złożył mąż mojej koleżanki za uzdrowienie ich syna i tak to się zaczęło i zaczęłam odmawiać 13.01.2017 r. a skończyłam 9 .03.2017 r.

Modliłam się razem z mężem on w swojej intencji , i raz tak się zdarzyła ,że nasz Kotek ,,Mruczuś ” wyszedł na dwór z nami ,miał wypadek ja po tym jak został potrącony , spojrzałam na niego , gdzie wszyscy mówili w domu ,że już po kotku , więc ja poprosiłam Maryję o to aby , go uratowała , i patrząc na niego zobaczyłam jak w pewnym momencie , on się otrząsnął i wszedł na schody chcąc wejść do domu ja na to do domowników ,że mówiłam ,że będzie żył i oni byli bardzo zdziwili jak to zobaczyli , następnie Maryja mnie wysłuchała i stał się kolejny cud , mąż jak na razie nie musi mieć zabiegu ablacji ,wiem ,że to zasługa Maryi i jej Syna Jezusa Chrystusa , Dziękuje Ci Maryjo i Proszę Wstawiaj się za nami , a my zawsze będziemy wraz z mężem odmawiać tą cudowną Modlitwę jaką jest Nowenna Pompejańska . I teraz obecnie odmawiamy drugą już Nowennę zaczęliśmy wraz z mężem 9. 03. 2017 r. I obiecaliśmy ,że zawsze będziemy ją odmawiać do Końca naszego życia , bo wiemy ,że Maryja nam pomaga i zanosi nasze modlitwy do Swojego Syna Jezusa Chrystusa .Chwała Panu i jego Matce Maryi . Módlcie się tą piękną Nowenną , a przekonacie się sami ,że Maryja nikogo nie zostawia bez swojej pomocy . Myślę ,że w jakiś sposób Was zachęciłam do tak pięknej Modlitwy jaką jest Różaniec .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Malgorzata: O zdrowie dla Mojego Męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria II
Gość
Maria II

Są sprawy ,których nigdy nie zrozumiem-modlitwa o przeżycie dla kota…..

Barbara
Gość
Barbara

Widocznie nigdy nie kochalas zwierząt. A święty Franciszek je kochał i nie musisz tego rozumieć.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!