Ania: Zdrowie dla córki

Niedawno ukończyłam nowennę o łaskę zdrowia dla córki. Bardzo często chorowała, ma problemy z tarczycą, astmę wczesnodziecięcą, alergię, urodziła się ze słabym napięciem mięśniowym, itd. Wizytom lekarskim nie było końca.
Read More

EM: Modliłam się głównie o pracę i dobrego męża.

więc jak widać na moim przykładzie czasami trzeba trochę poczekać na łaskę.
Read More

Paula: Apel do wszystkich tych, którzy kontrolują w jakikolwiek sposób wolność drugiej osoby

Zrozumiałam swoje błędy, lecz powinnam dostrzec je 3 lata wstecz. Najgorsze jest to,że spotykam innych chłopaków ale cały czas mam w pamięci .. i przy żadnym nie czuje tego ,,ciepła ".
Read More

M: To taki mój mały cud ;)

Odmówiłem nowennę w intencji pracy - po awansie na kierownicze stanowisko kilka miesięcy temu firma ogłosiła restrukturyzację i moje stanowisko jako najmniej doświadczonego było zagrożone.
Read More

Elżbieta: Łaski wysłuchane

Maryjo dziękuję Ci, za wszystkie łaski. Jesteś lekiem na całe zło i nadzieją na przyszły rok.
Read More

Malgorzata: O zdrowie dla Mojego Męża

To była moja Pierwsza Nowenna Pompejańska , a dowiedziałam się o niej przypadkiem od znajomej koleżki weszła na świadectwo , które złożył mąż mojej koleżanki za uzdrowienie ich syna i tak to się zaczęło i zaczęłam odmawiać 13.01.2017 r. a skończyłam 9 .03.2017 r.

Modliłam się razem z mężem on w swojej intencji , i raz tak się zdarzyła ,że nasz Kotek ,,Mruczuś ” wyszedł na dwór z nami ,miał wypadek ja po tym jak został potrącony , spojrzałam na niego , gdzie wszyscy mówili w domu ,że już po kotku , więc ja poprosiłam Maryję o to aby , go uratowała , i patrząc na niego zobaczyłam jak w pewnym momencie , on się otrząsnął i wszedł na schody chcąc wejść do domu ja na to do domowników ,że mówiłam ,że będzie żył i oni byli bardzo zdziwili jak to zobaczyli , następnie Maryja mnie wysłuchała i stał się kolejny cud , mąż jak na razie nie musi mieć zabiegu ablacji ,wiem ,że to zasługa Maryi i jej Syna Jezusa Chrystusa , Dziękuje Ci Maryjo i Proszę Wstawiaj się za nami , a my zawsze będziemy wraz z mężem odmawiać tą cudowną Modlitwę jaką jest Nowenna Pompejańska . I teraz obecnie odmawiamy drugą już Nowennę zaczęliśmy wraz z mężem 9. 03. 2017 r. I obiecaliśmy ,że zawsze będziemy ją odmawiać do Końca naszego życia , bo wiemy ,że Maryja nam pomaga i zanosi nasze modlitwy do Swojego Syna Jezusa Chrystusa .Chwała Panu i jego Matce Maryi . Módlcie się tą piękną Nowenną , a przekonacie się sami ,że Maryja nikogo nie zostawia bez swojej pomocy . Myślę ,że w jakiś sposób Was zachęciłam do tak pięknej Modlitwy jaką jest Różaniec .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Malgorzata: O zdrowie dla Mojego Męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria II
Gość
Maria II

Są sprawy ,których nigdy nie zrozumiem-modlitwa o przeżycie dla kota…..

Barbara
Gość
Barbara

Widocznie nigdy nie kochalas zwierząt. A święty Franciszek je kochał i nie musisz tego rozumieć.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!