Anna: Uzdrowienie duszy i ciała przez Maryję

Jestem bardzo szczęśliwa ze wytrwałam.Dziękuje Matko Boża,Królowo Różańca Świętego z Pompejów .
Read More

Klaudia: Kolejna ciąża

Cała ciąża przebiega książkowo
Read More

Kasia: Wielbi Dusza moja Pana i Królową Niebios!

Witam, Pragnę wszystkim opowiedzieć jak Dobry jest dla mnie Pan i Maryja. Dnia 21 czerwca 2014 roku zakończyłam moją pierwszą Nowennę Pompejańską w intencji MIŁOŚCI, Nowennę ukończyłam jednakże jeszcze nie nadszedł czas na spełnienie tej prośby :) chcę dodać, że to nic - poczekam, bo chcę wszystko robić zgodnie z...
Read More

Izabela: Matko, Ty się tym zajmij!

ręcz był ze mnie wrak człowieka
Read More

Justyna: Wysluchana modlitwa o prace i obrone doktoratu

W lutym, kiedy rozpoczelam odmawiac Nowenne Pompejanska, zlozylam Najswietszej Matce Rozancowej obietnice o swiadectwie. Na poczatku roku bylam w trudnej sytuacji.
Read More

Radio Różaniec – chwilowe zmiany

Moi drodzy,

Radio Różaniec wymaga coraz więcej i przenosi się na nowy serwer. W tych dniach mogą wystąpić problemy z łączeniem się z radiem i dostępem do strony. Dlatego, tymczasowo, korzystajmy z tych łączy i portów (klikamy na łącze przy wybranym odtwarzaczu, jeśli nie uruchomi się samo, to pobierze się plik, który uruchamiamy). Oto lista:

Audycja Różaniec na żywo o 20.30 jest też zawieszony do czasu zakończenia zmian, czyli usłyszymy się najprawdopodobniej dopiero w poniedziałek.
Co w zamian? – Będziemy podnosić jakość dźwięku! 🙂 Poprawimy audycje i nie będzie już ograniczony dostęp, jak do tej pory, kiedy przy niektórych audycjach brakowało zasobów serwera dla wszystkich użytkowników.
Marek

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Radio Różaniec – chwilowe zmiany"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria Magdalena
Gość
Maria Magdalena

Cieszę się że jest takie Radio Różaniec, spokojnie poczekam .

jan
Gość

warto odmawiać różaniec Pompejański duże laski można otrzymać jeżeli wiara jest duża ja otrzymałem tyle ze większa cześć Polski mogla by pozazdrościć tej laski

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!