Marta: Świadectwo

Odmówiłam już cztery nowenny pompejańskie. Zaczęłam we wrześniu 2012r. W pierwszej modliłam się o powrót ukochanego, niestety nie zostałam wysłuchana w tej sprawie. W drugiej i trzeciej o zdrowie w rodzinie i ułożenie się spraw, które nie wyglądały za dobrze. W ostatniej modliłam się o to aby Mateńka pomogła mi...
Read More

Basia: Ciągle zaskakują nas dziwne łaski, to niesamowite !!

Ja już wiedziałam że to pomoc którą otrzymałam za pośrednictwem Matki Boskiej. Chcąc potwierdzić swój stan zdrowia wykonałam wszystkie badania - bilans zdrowia, wszystkie są prawidłowe !!!
Read More

Hanna: Niech wola Twoja się wypełnia

W lipcu ubieglego roku u mojego niespelna 2 letniego wnuczka stwierdzono nowotwor zlosliwy oczka prawego.Odmowilam Nowenne Pompejanska z prosba o uzdrowienie dodajac nie moja wola a Twoja Panie niech sie stanie.Niech w zyciu chlopca Twoja wola sie wypelnia Panie.
Read More

Małgorzata: Dar modlitwy nowenną

Pierwszą nowennę rozpoczęłam dopiero po 3 miesiącach od usłyszenia o niej.Dałam radę,intencja wysłuchana. A potem kolejne, za męża, dzieci, kapłanów,i tak do tego czasu znajdują się jakieś intencje do omodlenia.
Read More

Joanna: Łaska pracy

Chciałabym podziękować Matce Bożej za łaskę pracy, którą otrzymałam po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Początki odmawiania modlitwy nie były łatwe, ale z czasem wszystko się ułożyło. Chciałabym zachęcić wszystkich, którzy mają jakiekolwiek problemy aby podjęli ten trud, naprawdę WARTO!
Read More

Radio Różaniec – chwilowe zmiany

Moi drodzy,

Radio Różaniec wymaga coraz więcej i przenosi się na nowy serwer. W tych dniach mogą wystąpić problemy z łączeniem się z radiem i dostępem do strony. Dlatego, tymczasowo, korzystajmy z tych łączy i portów (klikamy na łącze przy wybranym odtwarzaczu, jeśli nie uruchomi się samo, to pobierze się plik, który uruchamiamy). Oto lista:

Audycja Różaniec na żywo o 20.30 jest też zawieszony do czasu zakończenia zmian, czyli usłyszymy się najprawdopodobniej dopiero w poniedziałek.
Co w zamian? – Będziemy podnosić jakość dźwięku! 🙂 Poprawimy audycje i nie będzie już ograniczony dostęp, jak do tej pory, kiedy przy niektórych audycjach brakowało zasobów serwera dla wszystkich użytkowników.
Marek

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Radio Różaniec – chwilowe zmiany"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria Magdalena
Gość
Maria Magdalena

Cieszę się że jest takie Radio Różaniec, spokojnie poczekam .

jan
Gość

warto odmawiać różaniec Pompejański duże laski można otrzymać jeżeli wiara jest duża ja otrzymałem tyle ze większa cześć Polski mogla by pozazdrościć tej laski

Obrazki z nowenną pompejańską?