Katarzyna: sprawy sądowe

Sprawy toczą się dotąd, jednak wiem, że Bóg walczy, że Maryja ma nas w swojej najczulszej i najlepszej opiece!! Dziękuję Ci Matko Najświętsza!
Read More

Agnieszka: podwójna radość

Podczas odmawiania mojej 19 Nowenny Pompejańskiej 8 maja w Święto Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach przyjęłam szkaplerz karmelitański z rąk o. karmelity. :)Przeczytaj Agnieszka: podwójna radość
Read More

Ania: Wysłuchana

Matka Boska wysłuchałam mojej modlitwy, a dodatkowo odmawianie różańca było źródłem pokoju. Dziękuję Ci Kochana Matko.
Read More

Anita: Jestem dobrej myśli i wiem że to wszystko zawdzięczam Matce Najświętszej.

Możliwe że odmówię następną intencję o wyleczenie z choroby psychicznej mojego rodzica, a potem chciałabym odmówić również nowennę o zdrowie dla mojego drugiego rodzica.
Read More

Nieznajoma: Ratunek mojego małżeństwa

Przechodziłam straszny ból, cierpienie. Nie dawałam sobie z tym rady, żaliłam się do rodziny - dlaczego mnie to spotkało, tak z dnia na dzień, jak tak można? Pewnego dnia, rozmawiając z siostrą o tym, co mąż wyprawia, powiedziała mi o nowennie pompejańskiej.
Read More

Monika: Ksiądz przygotuje mnie na spowiedź

Pragnę złożyć świadectwo po pierwszej Nowennie Pompejańskiej, pierwsze nie ukazało się pomimo wysłania. Zaczęłam modlić się po dość trudnych doświadczeniach w moim życiu..Przyznaję, że nie żyłam w domu związanym z wiarą i sama byłam daleka od Pana Boga. Modliłam się o miłość, o dobrego człowieka w moim życiu. W trakcie dni modlitwy bardzo się wyciszyłam i zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć na swoją przeszłość i zachowanie.

Zaczęłam pogłębiać moją wiarę. Przyszło to zupełnie naturalnie, wróciłam do Kościoła po latach. Zaowocowało to zmianą mojej intencji o wskazanie kapłana, który poprowadzi mnie drogą, którą chcę iść. I nieoczekiwanie po latach spotkałam znajomego księdza, którego bardzo dobrze wspominałam za czasów licealnych. Wierzę, że moja intencja się spełniła, odważyłam się skontaktować z wspominanym księdzem, do którego mam szacunek i zaufanie i podzielić się moją sytuacją duchową. Pomijając szczegóły, Ksiądz wysłuchał mojej godzinnej rozmowy i wyjaśnił mi co się wydarzyło w moim życiu upewniając mnie, że wszystko o czym mówię, moje przemyślenia, refleksie- podpowiada mu, że nie jest to fanaberia mojego umysłu tylko DOŚWIADCZENIE DUCHA ŚWIĘTEGO. Wierzę, zatem, że moja intencja się sprawdziła i Matka Przenajświętsza wysłuchała mojej modlitwy. Ww. Ksiądz przygotuje mnie na spowiedź, którą bardzo chciałabym odbyć. Wierzę, że Pan Jezus jest z nami, tylko trudno było mi odnaleźć do niego drogę. A on na nas czeka zawsze. Wierzę, że Matka Boska wie co jest dla nas dobre, chcę iść dalej tą drogą, która daje mi szczęście. Módlcie się i nie poddawajcie się gdy macie słabszy dzień. Królowo Różańca Świętego – Módl się za nami

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Monika: Ksiądz przygotuje mnie na spowiedź"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
W. M.
Gość

Życzę wytrwania w obranej drodze, a przede wszystkim szczerej, budującej Spowiedzi. Jeśli Boga postawisz na pierwszym miejscu, wszystko pozostałe znajdzie się również na właściwym miejscu, czego z serca CI życzę, Szczęść Boże

Monika
Gość
Monika

Dziękuję za wspaniałe życzenia. Proszę wybaczyć błędy w tekście, pisałam świadectwo późną porą. Życzę wszystkiego dobrego również.

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.