Małgorzata: Dziękuję Ci Maryjo

Jakiś czas temu byłam w strasznym stanie. Problemy w pracy, domu. Prosiłam Maryję o pomoc. Szukałam w internecie różnej pomocy i natknęłam się na Nowennę Pompejańską. Byłam tak zdesperowana, że postanowiłam zacząć się nią modlić. Byłam pełna nadziei, że mi pomoże. A czytając inne świadectwa dostawałam dużo siły, że będzie dobrze. Modliłam się o dobrą pracę.

Jednak będąc już przy części dziękczynnej w moim życiu i pracy było jeszcze gorzej. Nie widziałam światełka w tunelu. Prosiłam Maryję o jakiś mały znak, że jednak wszystko się ułoży i będzie dobrze. Ale nic takiego się nie stało. Wpadłam w taką rozpacz, że w 32 dniu Nowenny ją przerwałam. Ale stał się cud bo po 30 dniach od przerwania Nowenny dostałam wiadomość , że zmieniam pracę i to na taką, o której marzyłam w skrytości. . Wiem, że to jest cud bo z logicznego punktu widzenia nie było szans na jej dostanie. Dziękuję Ci Maryjo . Chcę zacząć kolejną Nowennę i odmówić ją do końca.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

13 myśli na temat „Małgorzata: Dziękuję Ci Maryjo

 1. Mam takie pytanie, Czy wszyscy którzy zostają wysłuchani są bardzo religijni ? Chodzą co niedziele d kościoła?
  itp?
  Ja wczesniej sie nie modlilam, zaczelam dopiero od wrzesnia odmawiac nowenne, to jest moja modlitwa na co dzien …
  do spowiedzi bylam na swieta….
  dla mnie to progres, robie co moge, nie stane sie super przykladnym katolikiem z dnia na dzien .. ale sie staram … Nie zostalam wysluchana z zadnych intencji nie dostalam zadnych innych lask 🙁

  • Jak widzisz, Małgorzata nie dokończyła Nowenny, a została wysłuchana. To dowód na to, że Matka Boża nie liczy zdrowasiek. Inni odmawiają kilka razy w jednej intencji i nic. Nie zbadane są plany Boże.
   Nie ma zasady również co do tzw. religijności człowieka. Módl się, a zobaczysz co z tego wyniknie. Ja już kilka rzeczy wymodliłam, a jednej, chyba najbardziej ważnej, jak do tej pory – nie. Ale mam nadzieję , że Maryja uprosi swego Syna, aby się nade mną ulitował 🙂

 2. dziwicie mnie wszyscy !!!
  czemu PRAWIE ZAWSZE ! słyszy się że ludzie modlą się za coś ?o coś , w intencji czegoś ?
  jest mi smutno , że w wiekszości przypadków modlicie się do Pana Boga jeśli spotka was coś złego . .w większości przypadków które słyszę , czytam- to każdy coś chce . jeśli nie dostał byś swojego ????? modlił byś się do Pana Boga ??? zastanów się czy tak bardzo Boga kochasz jak wyznajesz to w modlitwie , czy też modlisz się o tzw,obrazki i koraliki ???
  mh- w moim przypadku dziękuję PANU BOGU za to co już dostałem , i co pozwolił mi przeżyć . pytanie ?
  czy modlitwa za tzw. koraliki w intencji czegoś jest szczera ?
  JEŚLI KOCHA SIĘ PANA BOGA TO GO SIĘ KOCHA i dziekuje za to że jest .

  • Stefanie. Każdy człowiek modli się różnymi modlitwami, w tym i błagalnymi i dziękczynnymi. Ten portal jest o Nowennie Pompejańskiej i tu piszemy o naszych błagalnych modlitwach, a nie o tym za co Panu Bogu gorąco dziękujemy. A gdzież mamy się udać gdy trwoga? Do Boga i do Matki Bożej. Już sam fakt, że ludzie tu trafili świadczy o tym, że spotkały ich problemy, z którymi sami sobie nie poradzą i szukają pomocy u Matki.

 3. Otrzymałaś łaskę. Byłaś u spowiedzi chcesz być lepszym człowiekiem, żyć z wiarą. Żeby tak się stało, trzeba zauważyć swoje błędy a to już jest bardzo dużo. Życzę dalszego pogłębiania wiary.

 4. Ja do spowiedzi nie przystępuje, bo nie mogę. Odmawiam nowenna pompejanska z głęboka wiara mimo to. W życiu popełniłem wiele bledow ,ale staram się z tego wybrnąć,. Pokladam głęboka nadzieję że przy pomocy Maryi uda mi się. Wiele moich intencji zostało wysłuchania. Teraz Odmawiam kolejna nowenna w intencji mojej córki. Mam wiarę że się uda wszystko ,że się pouklada. Maryjo bądź zawsze przy moim dziecku.

 5. Nie ma żadnych ograniczeń w przystępowaniu do spowiedzi, możesz nie otrzymać rozgrzeszenia ale wyspowiadać możesz się w każdej sytuacji. Jeśli się modlisz prawdziwie, powinna pojawić się u Ciebie chęć spowiedzi. Nie można lecieć do nieba z błotem na skrzydłach 🙂

  • No i tu się mylisz. Osoby żyjące w konkubinacie, osoby w związkach niesakramentalnych nie przystępują do spowiedzi, bo musiałyby obiecać poprawę. A jak to zrobić w takiej sytuacji? Źle gdy pycha nas pcha.

 6. Pamiętaj , że ekonomika Boża jest inna niż ludzka . Bóg i Matka Boża wiedzą co nam potrzeba . Nie należy się zrażać . Sukces przychodzi w najmniej spodziewanym czasie . Bardzo w to wierzę i odmawiam już drugą nowennę i wiem ,że Maryja mnie ( nas ) nie opuszcza , nawet wtedy gdy zapominamy , że jesteśmy dziećmi Boga. Wiara czyni cuda . Kocham tę nowennę i tak naprawdę dopiero teraz czuje ,że nie mogę bez RÓŻAŃCA żyć
  Kocham Cie Maryjo .

 7. stefan a jak w dzieciństwie jak się ma normalnych kochających rodziców jak rozbiło się kolano uderzyło w głowę lub popadło się w inne kłopoty to do kogo w tedy się szło do mamusi i do tatusia to że od nich się oczekiwało pomocy nie wykluczało braku miłości po za tym sam Bóg zachęca abyśmy mu przynosili nasze sprawy po za tym ludzie są tu różni nie wszyscy mają tak że jak trwoga to do Boga nie którzy modlą się do niego w złych i dobrych stanach dzielą się świadectwami aby chwała Boga była jak największa zresztą Bóg już tak ma że On zawsze daje łaski czy się modlisz czy nie czy chcesz być z Nim czy nie on wszystkich ma w swojej opiece.

 8. Kto ma jakiekolwiek wątpliwości w istnienie Boga i wysłuchania próśb to niech przeczyta książki Merlin Carothers a szczególnie Z piekła do nieba lub Moc uwielbienia. Pozdrawiam

 9. Polecam Moc Uwielbienia. Dużo zrozumiałam, wiele się nauczyłam. Wypróbowałam rady w trakcie groźnej kontroli. Cudownie się sprawdziło uwielbienie Boga w ludziach z kontroli.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!