Marek: Zdrowie Mamy i wiele łask Matki Najświętszej

Pragnę złożyć świadectwo otrzymanej łaski wypraszanej w Nowennie Pompejańskiej. Kiedy moja Mama zaczęła odczuwać dolegliwości i było podejrzenie nowotworu (również na skutek tendencji genetycznych) oraz niepewność lekarza co do przyczyny problemu, chwyciłem za Różaniec. W trakcie trwania nowenny Mama miała trzy różne kolejne badania, każde wypadało nad wyraz pozytywnie! Ostatecznie wykluczono nowotwór a przyczyna dolegliwości jest dość błaha i można ją usunąć poprzez rehabilitację. Stan Mamy się zresztą znacznie poprawił i dolegliwości są dużo mniejsze niż wcześniej.
Przeczytaj całość

Ewa: Dziękujemy Ci Mateńko

Kochani czciciele Matki Bożej z Pompejow, nie ustawajcie w modlitwie i zawierzcie całkowicie swój los Matce Bozej a ona Was wysłucha. Jesteśmy tego najlepszym przykładem. Zaraz po zawarciu związku małżeńskiego postanowiliśmy z mężem starać się o dziecko. Mijały miesiące i wciąż nic.. Sięgnęłam po różaniec i zaczęłam odmawiać nowenne w tej właśnie intencji. Po 54 dniach czekałam na cud i znów rozczarowanie..
Przeczytaj całość

Emilia: Modlitwa o dobry poród

Chciałabym napisać o swoim doświadczeniu Nowenny Pompejańskiej. Dowiedziałam się o tej formie modlitwy od koleżanki z pracy. Wiele razy w mojej głowie coś mnie wierciło żeby zacząć odmawiać,ale zawsze schodziło to na bok, a że brak czasu, że za dużo obowiązków, że za trudno i za długo itp. Jednak nastąpił w moim życiu moment, kiedy Pan Bóg dał mi wieele czasu i mało obowiązków i wtedy już nie było wykrętów ;p A tak na poważnie, zaszłam wreszcie w upragnioną ciążę.
Przeczytaj całość

Bożena: Jak Wielka i ukochana jest Nasza Matka Boska

Zaufajcie Matce Przenajświętszej, zanoście do niej wszystkie swoje problemy radości i smutki. Ona każdego słucha UFAJCIE- TA NOWENNA JEST NAPRAWDĘ NIE DO ODPARCIA.
Przeczytaj całość

Matka: W intencjach dzieci

Pragnę podziękować Matce Bożej za Pompejów za pomoc w sprawie zdrowia mojego syna. Otóż mój syn miał raka mózgu po ciężkiej operacji usunięto go całkowicie jest zdrowy, ale lęki i obawy że choroba powróci pozostały. Prosiłam Matkę Boga w nowennie aby mu pomogła uporać się ze swoją psychiką i stało się, mój syn nie miewa już stanów depresyjnych i złych myśli.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Dziękuję Ci Maryjo

Jakiś czas temu byłam w strasznym stanie. Problemy w pracy, domu. Prosiłam Maryję o pomoc. Szukałam w internecie różnej pomocy i natknęłam się na Nowennę Pompejańską. Byłam tak zdesperowana, że postanowiłam zacząć się nią modlić. Byłam pełna nadziei, że mi pomoże. A czytając inne świadectwa dostawałam dużo siły, że będzie dobrze. Modliłam się o dobrą pracę.

Jednak będąc już przy części dziękczynnej w moim życiu i pracy było jeszcze gorzej. Nie widziałam światełka w tunelu. Prosiłam Maryję o jakiś mały znak, że jednak wszystko się ułoży i będzie dobrze. Ale nic takiego się nie stało. Wpadłam w taką rozpacz, że w 32 dniu Nowenny ją przerwałam. Ale stał się cud bo po 30 dniach od przerwania Nowenny dostałam wiadomość , że zmieniam pracę i to na taką, o której marzyłam w skrytości. . Wiem, że to jest cud bo z logicznego punktu widzenia nie było szans na jej dostanie. Dziękuję Ci Maryjo . Chcę zacząć kolejną Nowennę i odmówić ją do końca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

13 komentarzy do "Małgorzata: Dziękuję Ci Maryjo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość

Mam takie pytanie, Czy wszyscy którzy zostają wysłuchani są bardzo religijni ? Chodzą co niedziele d kościoła?
itp?
Ja wczesniej sie nie modlilam, zaczelam dopiero od wrzesnia odmawiac nowenne, to jest moja modlitwa na co dzien …
do spowiedzi bylam na swieta….
dla mnie to progres, robie co moge, nie stane sie super przykladnym katolikiem z dnia na dzien .. ale sie staram … Nie zostalam wysluchana z zadnych intencji nie dostalam zadnych innych lask 🙁

mazurek
Gość
mazurek

Aga uwierz Matence i się módl a napewno Maryja da Ci znak,przekonałam się sama….pozdrawiam:)

Maria
Gość

Jak widzisz, Małgorzata nie dokończyła Nowenny, a została wysłuchana. To dowód na to, że Matka Boża nie liczy zdrowasiek. Inni odmawiają kilka razy w jednej intencji i nic. Nie zbadane są plany Boże.
Nie ma zasady również co do tzw. religijności człowieka. Módl się, a zobaczysz co z tego wyniknie. Ja już kilka rzeczy wymodliłam, a jednej, chyba najbardziej ważnej, jak do tej pory – nie. Ale mam nadzieję , że Maryja uprosi swego Syna, aby się nade mną ulitował 🙂

stefan
Gość
stefan
dziwicie mnie wszyscy !!! czemu PRAWIE ZAWSZE ! słyszy się że ludzie modlą się za coś ?o coś , w intencji czegoś ? jest mi smutno , że w wiekszości przypadków modlicie się do Pana Boga jeśli spotka was coś złego . .w większości przypadków które słyszę , czytam- to każdy coś chce . jeśli nie dostał byś swojego ????? modlił byś się do Pana Boga ??? zastanów się czy tak bardzo Boga kochasz jak wyznajesz to w modlitwie , czy też modlisz się o tzw,obrazki i koraliki ??? mh- w moim przypadku dziękuję PANU BOGU za to co już… Czytaj więcej »
Maria
Gość

Stefanie. Każdy człowiek modli się różnymi modlitwami, w tym i błagalnymi i dziękczynnymi. Ten portal jest o Nowennie Pompejańskiej i tu piszemy o naszych błagalnych modlitwach, a nie o tym za co Panu Bogu gorąco dziękujemy. A gdzież mamy się udać gdy trwoga? Do Boga i do Matki Bożej. Już sam fakt, że ludzie tu trafili świadczy o tym, że spotkały ich problemy, z którymi sami sobie nie poradzą i szukają pomocy u Matki.

Mirka
Gość

Otrzymałaś łaskę. Byłaś u spowiedzi chcesz być lepszym człowiekiem, żyć z wiarą. Żeby tak się stało, trzeba zauważyć swoje błędy a to już jest bardzo dużo. Życzę dalszego pogłębiania wiary.

Halina
Gość
Halina

Ja do spowiedzi nie przystępuje, bo nie mogę. Odmawiam nowenna pompejanska z głęboka wiara mimo to. W życiu popełniłem wiele bledow ,ale staram się z tego wybrnąć,. Pokladam głęboka nadzieję że przy pomocy Maryi uda mi się. Wiele moich intencji zostało wysłuchania. Teraz Odmawiam kolejna nowenna w intencji mojej córki. Mam wiarę że się uda wszystko ,że się pouklada. Maryjo bądź zawsze przy moim dziecku.

Mirka
Gość

Nie ma żadnych ograniczeń w przystępowaniu do spowiedzi, możesz nie otrzymać rozgrzeszenia ale wyspowiadać możesz się w każdej sytuacji. Jeśli się modlisz prawdziwie, powinna pojawić się u Ciebie chęć spowiedzi. Nie można lecieć do nieba z błotem na skrzydłach 🙂

Aleks
Gość

No i tu się mylisz. Osoby żyjące w konkubinacie, osoby w związkach niesakramentalnych nie przystępują do spowiedzi, bo musiałyby obiecać poprawę. A jak to zrobić w takiej sytuacji? Źle gdy pycha nas pcha.

Aleksander
Gość
Aleksander

Pamiętaj , że ekonomika Boża jest inna niż ludzka . Bóg i Matka Boża wiedzą co nam potrzeba . Nie należy się zrażać . Sukces przychodzi w najmniej spodziewanym czasie . Bardzo w to wierzę i odmawiam już drugą nowennę i wiem ,że Maryja mnie ( nas ) nie opuszcza , nawet wtedy gdy zapominamy , że jesteśmy dziećmi Boga. Wiara czyni cuda . Kocham tę nowennę i tak naprawdę dopiero teraz czuje ,że nie mogę bez RÓŻAŃCA żyć
Kocham Cie Maryjo .

Emek
Gość
stefan a jak w dzieciństwie jak się ma normalnych kochających rodziców jak rozbiło się kolano uderzyło w głowę lub popadło się w inne kłopoty to do kogo w tedy się szło do mamusi i do tatusia to że od nich się oczekiwało pomocy nie wykluczało braku miłości po za tym sam Bóg zachęca abyśmy mu przynosili nasze sprawy po za tym ludzie są tu różni nie wszyscy mają tak że jak trwoga to do Boga nie którzy modlą się do niego w złych i dobrych stanach dzielą się świadectwami aby chwała Boga była jak największa zresztą Bóg już tak ma… Czytaj więcej »
Deta
Gość

Kto ma jakiekolwiek wątpliwości w istnienie Boga i wysłuchania próśb to niech przeczyta książki Merlin Carothers a szczególnie Z piekła do nieba lub Moc uwielbienia. Pozdrawiam

Aleks
Gość

Polecam Moc Uwielbienia. Dużo zrozumiałam, wiele się nauczyłam. Wypróbowałam rady w trakcie groźnej kontroli. Cudownie się sprawdziło uwielbienie Boga w ludziach z kontroli.

Obrazki z nowenną pompejańską?