Iwona: Znalezienie mieszkania oraz pomyślne zakończenie studiów

Odmówiłam już trzy Nowenny Pompejańskie, jestem w trakcie odmawiana czwartej. Dwie z moich próśb zostały wysłuchane. Pierwszą intencją było znalezienie w miarę taniego mieszkania. Udało się znaleźć mieszkanie w super lokalizacji, w cenie bardzo atrakcyjnej i do tego schludne i ładnie urządzone.Przeczytaj Iwona: Znalezienie mieszkania oraz pomyślne zakończenie studiów
Read More

Barbara: Nasza ukochana Mama w Niebie może wszystko

Kochani moi nie uwierzycie ile ja łask otrzymałam od Matki Bożej Pompejańskiej . Kocham Ją ponad życie . Tyle dla mnie uczyniła. Uzdrowiła moją mamę z choroby trwającej ponad 20 lat . Była to choroba na tle natury psychicznej. Mi Matka Boża dała pracę , pomogła załatwić ważną sprawę urzędową .
Read More

Joanna: Pan Bóg chce mojego szczęścia

NP zaczęłam odmawiać od marca tego roku, z prośbą o pogodzenie się z były chłopakiem. Związek skończył się, on przestał się odzywać. Załamałam się wtedy i długo borykałam się szczególnie z myślami natrętnym ,co mogłam zrobić, co poprawić... Prosiłam też Matkę w kolejnej nowennie o nawrócenie go. Teraz z perspektywy czasu wiem, że Pan Bóg miał rację i nie byłabym szczęśliwa z tym mężczyzną. Otrzymałam za to może łask i zrozumiałam wiele spraw, a przede wszystkim uwierzyłam w miłość Pana Boga, otworzyłam serce. Zaczęłam walczyć o siebie i swoje życie.
Read More

Renata: Modlitwa za zatwardziałych grzeszników

Wierzę głęboko w moc Boga i Matki Bożej, wierzę w to, że wiele dusz zostanie ocalonych przed ogniem piekielnym.
Read More

Tomasz: Modlitwa o rodzinę

Zachęcam wszystkich do modlitwy i wytrwałości. Na ten moment wiem, że w życiu mojej żony pojawiła się osoba trzecia (chociaż wypiera się tego) nie mniej jednak ciągle wierzę, że znów będziemy razem.
Read More

Justyna: Dziękuje Ci Mamo…

Nie potrafię zliczyć ile nowenn podjęłam w swoim życiu. Każda z nich była wołaniem o poczęcie i urodzenie dziecka. Bardzo pragnęłam być mamą i gdy wokół rodziny się powiększały z zazdrością patrzyłam na koleżanki, które zostają mamami.. Modlitwa wymagała ode mnie całkowitego zawierzenia się Matce i wiary w cud. Wierzyłam, choć bywały momenty zwątpienia. I stał się cud. A właściwie dwa.

Moją córeczkę Marysię urodziłam przeszło 4 lata temu. Poród nie należał do najłatwiejszych, zakończony kleszczami.. z Bożą pomocą Marysia rozwija się prawidłowo, jest wrażliwym i pięknym wewnętrznie dzieckiem. Mogło przecież być inaczej. Po porodzie Marysi zachorowałam na niedoczynność tarczycy, co skutecznie utrudniało mi zajście w kolejną ciążę.
W październiku tego roku przyszedł na świat Wojtek mimo diagnozy jednego z najlepszych specjalistów w dziedzinie niepłodności, który stwierdził, że z takimi wynikami jakie mamy nie ma szans zajść w ciąże. Moje dzieci przyszły na świat, choć starania o nie były przesiąknięte bólem, rozczarowaniem, niedowierzaniem, wydawaniem pieniędzy na specjalistów, którzy rozkładali ręce. Przyszły na świat bo tak chciał Bóg, bo pomogła mi najpiękniejsza, najwspanialsza z Mam… dziękuje Ci Mamo…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Justyna: Dziękuje Ci Mamo…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maria
Gość

Wzruszające świadectwo. Szczególnie dla starających się i tracących nadzieję 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Świadectwo dające nadzieję. Dużo zdrówka dla rodziny.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Popłakałam się Bogu niech będą dzięki

Maria
Gość

Piękne świadectwo i takie budujące, dające nadzieję wszystkich zanoszącym prośby do Maryi. Dziękuję.

Sylwia
Gość
Sylwia

Zapraszam do Róży Różańcowej w intencji poczęcia I urodzenia zdrowego dzieciątka. Zaczynamy wspólną modlitwę od 1-go marca.

Czekamy z z mężem na nasz cud od 10 lat, ale nie poddamy się I nie ustajemy w modlitwie. Dlatego zrodziła się ta inicjatywa wspólnej modlitwy w tej intencji.
Kontakt: modlitwa.cud.zycia@gmail.com

Kasia
Gość

Piękne świadectwo, dla wszystkich…

Matka małżonków
Gość
Matka małżonków

Bardzo wzruszające świadectwo wytrwałości,wierności Matce Bożej,dające cud potomstwa.Ja też mam taką nadzieję,iż Pani Pompejańska wysłucha mojego wołania

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!