Adrian: Moje „dziwne” świadectwo

Witam was... jakiś czas temu był mały konflikt między mną, a jakimiś dwoma dziewczynami zaczęły mnie straszyć że będę miał kłopoty, a poprostu tylko przechodziłem. Po tygodniu pod moim domem zawitał pewien człowiek który wystartował do mnie odrazu z łapami grożąc mi że mnie zabije i wogole. Po całym zdarzeniu...
Przeczytaj całość

Beata: Uzdrowienie Wiktorka

Niech będzie uwielbiany Bóg w Trójcy Jedyny który przez ręce Mateńki wysłuchał mojej prośby i uwolnił ręce i nóżki 8-letniego Wiktorka od złego.Na początku był tylko ból lekarze mówili że powodem jest to że dziecko rośnie ale z biegiem czasu widać było że to działanie złego ducha. Chłopiec na słowa: ręce i nogi krzyczał: "nie wypowiadajcie tych słów "Odczuwał ból,rzucał się i tupał.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Praca

Nowennę odmawiam już od paru lat z przerwami. Większość intencji zostało wysłuchanych. Ostatnią NP odmawiałam w okresie wakacji. Modliłam się o znalezienie wymarzonej dla mnie pracy. Pracuję w zawodzie, w którym o pracę ciężko ale nie poddawałam się i nie ustawałam w modlitwie. 28.08. otrzymałam pracę o jakiej marzyłam :) 02.09. zakończyłam część dziękczynną, a z 04.09. rozpoczęłam pracę. Jestem bardzo wdzięczna Najświętszej Maryji Pannie! Nie ustawajcie w modlitwie.
Przeczytaj całość

Anna: W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej

W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej. Ponadto w czasie odmawiania części błagalnej otrzymałam ofertę pracy, złożyłam dokumenty i zostałam przyjęta. Tydzień po zakończeniu nowenny zaczęłam pracować.
Przeczytaj całość

Paweł: Uzdrowienie syna

Wiem ze sami jeszcze nie widzimy innych wielu łask którymi obdarzyła nas Święta Maryja a które na pewno są i wiem że jeszcze wiele ich doświadczymy.
Przeczytaj całość

Edyta: Dar macierzyństwa

W lipcu 2015 r. straciliśmy z mężem naszego ukochanego Synka, był z nami przez 22 tygodnie. Bardzo to przeżyliśmy i jedyną rzeczą, jaka nam w tym okresie przynosiła ulgę i pocieszenie, była wiara i modlitwa. Zaczęłam w tym okresie odmawiać nowennę pompejańską. Po dwóch nowennach, w grudniu 2015 r., zaszłam ponownie w ciążę.

Przez okres ciąży również się modliłam i 21.08.2016 r., dokładnie w ostatnim dniu części dziękczynnej nowenny, urodziłam naszego drugiego Synka. Matce Bożej zawdzięczamy uleczenie okrutnego bólu oraz wspaniały dar w postaci naszego cudownego Maleństwa. To prawdziwy cud!

To świadectwo ukazało się w Królowej Różańca Świętego

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Edyta: Dar macierzyństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Jestes bardzo dzielna

Sylwia
Gość
Sylwia

Wspaniale swiadectwo! Cuda sie naprawde zdarzaja! trzeba tylko wytrwale modlic sie z nadzieja i wiara!
ja nieustannie prosze Matke i Jej Syna i Swietych o laske rodzicielstwa dla nas i nie ustane w modlitwie, bo wierze ze zostane wysluchana. czekam wiec na moj cud cierpliwie 🙂

kochani, zapraszam panie i panow, pary do wspolnej modlitwy o cud poczecia. Jest nas juz mala grupka chetnych, ale wciaz czekamy na kolejnych chetnych.

Jeśli ktoś chciałby wspólnie modlić się o cud poczęcia I urodzenia zdrowego dzieciątka, to proszę o kontakt. Modlitwa Różańcowa, na wzór Żywego Różańca od 1 marca.
email: modlitwa.cud.zycia@gmail.com

Kasia
Gość

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!