Edyta: Dar macierzyństwa

W lipcu 2015 r. straciliśmy z mężem naszego ukochanego Synka, był z nami przez 22 tygodnie. Bardzo to przeżyliśmy i jedyną rzeczą, jaka nam w tym okresie przynosiła ulgę i pocieszenie, była wiara i modlitwa. Zaczęłam w tym okresie odmawiać nowennę pompejańską. Po dwóch nowennach, w grudniu 2015 r., zaszłam ponownie w ciążę.

Przez okres ciąży również się modliłam i 21.08.2016 r., dokładnie w ostatnim dniu części dziękczynnej nowenny, urodziłam naszego drugiego Synka. Matce Bożej zawdzięczamy uleczenie okrutnego bólu oraz wspaniały dar w postaci naszego cudownego Maleństwa. To prawdziwy cud!

To świadectwo ukazało się w Królowej Różańca Świętego

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
SylwiaKasia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Kasia
Gość
Kasia

Jestes bardzo dzielna

Sylwia
Gość
Sylwia

Wspaniale swiadectwo! Cuda sie naprawde zdarzaja! trzeba tylko wytrwale modlic sie z nadzieja i wiara!
ja nieustannie prosze Matke i Jej Syna i Swietych o laske rodzicielstwa dla nas i nie ustane w modlitwie, bo wierze ze zostane wysluchana. czekam wiec na moj cud cierpliwie 🙂

kochani, zapraszam panie i panow, pary do wspolnej modlitwy o cud poczecia. Jest nas juz mala grupka chetnych, ale wciaz czekamy na kolejnych chetnych.

Jeśli ktoś chciałby wspólnie modlić się o cud poczęcia I urodzenia zdrowego dzieciątka, to proszę o kontakt. Modlitwa Różańcowa, na wzór Żywego Różańca od 1 marca.
email: modlitwa.cud.zycia@gmail.com

Kasia
Gość
Kasia

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką