Alicja: Okazało się, że operacja nie jest konieczna!

To już kolejna moja nowenna kolejne świadectwo. W listopadzie zaczęłam odmawiać w intencji kuzynki, która jest po operacji piersi. Właśnie szykowała sie do kolejnej operacji, bo wyniki nie są dobre. Wczoraj zadzwoniła do mnie z radosną nowiną. Była u swojego lekarza i okazało się, że operacja nie jest konieczna, a wyniki są dobre.

Dzięki, Ci Maryjo! „Pragnę złożyć swoje pierwsze świadectwo nowenny pompejańskiej. (…) bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś.”…

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dorota Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota
Gość

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Ją również chce złożyć świadectwo i potwierdzić, że Królowa różańca świętego naprawdę pomaga. Ja modlę się różańcem pompejanskim już dwa lata i zawsze wierzyłam że Bóg i Matka Boska mi zawsze pomagają. W ciężkich chwilach zawsze modliłam się do nich o pomoc i teraz też mi Matka pomogła modliłam się do niej aby sprawiła by mój syn ochrzcił swoją córeczkę, czyli moją wnusia która w marcu kończy roczek. I właśnie zostaliśmy zaproszeni na chrzest i roczek naszej wnuczki. Wierzę że to sprawka Matki Bożej różańca pompejanskiego. Nigdy nie przestanę się do niej modlić i polecam… Czytaj więcej »