Alicja: Okazało się, że operacja nie jest konieczna!

To już kolejna moja nowenna kolejne świadectwo. W listopadzie zaczęłam odmawiać w intencji kuzynki, która jest po operacji piersi. Właśnie szykowała sie do kolejnej operacji, bo wyniki nie są dobre. Wczoraj zadzwoniła do mnie z radosną nowiną. Była u swojego lekarza i okazało się, że operacja nie jest konieczna, a wyniki są dobre.

Dzięki, Ci Maryjo! „Pragnę złożyć swoje pierwsze świadectwo nowenny pompejańskiej. (…) bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś.”…

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

1 myśl na temat “Alicja: Okazało się, że operacja nie jest konieczna!

 1. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Ją również chce złożyć świadectwo i potwierdzić, że Królowa różańca świętego naprawdę pomaga. Ja modlę się różańcem pompejanskim już dwa lata i zawsze wierzyłam że Bóg i Matka Boska mi zawsze pomagają. W ciężkich chwilach zawsze modliłam się do nich o pomoc i teraz też mi Matka pomogła modliłam się do niej aby sprawiła by mój syn ochrzcił swoją córeczkę, czyli moją wnusia która w marcu kończy roczek. I właśnie zostaliśmy zaproszeni na chrzest i roczek naszej wnuczki.
  Wierzę że to sprawka Matki Bożej różańca pompejanskiego.
  Nigdy nie przestanę się do niej modlić i polecam tę cudowną modlitwę ale trzeba naprawdę wierzyć.
  Bądź pochwalony Królowo Różańca świętego. Amen
  Dorota

A Ty co o tym myślisz? Napisz!