Barbara: pokorne podziękowanie

Pragnę złożyć moje trzecie świadectwo (tak jak obiecałam Królowej Różańca świętego). W wigilię Bożena Narodzenia ukończyłam moją 12 Nowennę Pompejańską, którą odmawiam od 2015 roku. Przez 9 Nowenn modliłam się w jednej intencji - o dobrego męża dla córki (prośba ta nie została jeszcze wysłuchana), dziesiątą odmówiłam za moją siostrzenicę u której zdiagnozowany został czerniak skóry, jedenastą NP odmówiłam za dusze cierpiące w czyśćcu a 12 jako pokutę - wynagrodzenie za grzechy popełnione w mojej rodzinie.
Read More

Marianna: nie zmienię wiary za żadne skarby świata

Dzięki Tej Cudownej Nowenny Pompejańskiej wewnętrznie jestem już spokojna .Nawał problemów ,które kiedyś mnie przerastał pomału rozwiązują się.Nowenna dodaje mi sił i wytrwałości w trudnych chwilach.O Nowennie dowiedziałam się od mojej koleżanki,którą zapoznałam w autobusie dojeżdzając do ptacy jest bardzo religijna.Przeczytaj Marianna: nie zmienię wiary za żadne skarby świata
Read More

Kamila: o nawrócenie ukochanego memu sercu kolegi

W ramach działania miłosierdzia i Błogosławieństwa Bożego powiem,że również w pracy dostałam wspaniałe propozycje i mam nowe zlecenia,których bez modlitwy nie miałabym.Modlę się też do Ducha Św aby kierował moimi dzialaniami i wiem,że wszystko co teraz mam zawdzięczam samemu Bogu jego działaniu przez Ducha Sw.
Read More

Vita: Różaniec – najpiękniejsza droga do Boga

Dzień dobry wszystkim miłośnikom Różańca i nie tylko! Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w Wielki Poniedziałek i zbliżam się do mety. Już teraz wiem, że Nowenna Pompejańska będzie mi towarzyszyła zawsze. Bo jest o co prosić Matkę Przenajświętszą! O Nowennie usłyszałam od ks. Piotra Glasa.
Read More

Hanna: Niech wola Twoja się wypełnia

W lipcu ubieglego roku u mojego niespelna 2 letniego wnuczka stwierdzono nowotwor zlosliwy oczka prawego.Odmowilam Nowenne Pompejanska z prosba o uzdrowienie dodajac nie moja wola a Twoja Panie niech sie stanie.Niech w zyciu chlopca Twoja wola sie wypelnia Panie.
Read More

Alicja: Jednak Matka Boska wysłuchała mnie

Chciałabym złożyć swoje świadectwo o NP, by zachęcić innych do tej modlitwy, gdyż ma ona niezwykłą siłę i potrafi dosłownie zdziałać cuda. Już po dwóch tygodniach odmawiania Nowenny doświadczyłam niespodziewanie spełnienia swojej prośby. Przez cały czas (aż do dzisiaj kiedy już kończę swoją pierwszą NP) miałam wątpliwości, czy moja intencja nie dotyczy zbyt doczesnych spraw i czy powinnam prosić o to Maryję.

Jednak Matka Boska wysłuchała mnie i rozwiązanie sprawy przyszło z najmniej oczekiwanej strony, gdyż problem „rozwiązała” osoba, która sama była jego sprawcą- czego nigdy bym się nie spodziewała. Mimo, że pomoc od Maryi przyszła szybko ja nie zakończyłam Nowenny bo chciałam jej podziękować za okazaną pomoc. Dzięki temu czułam jej obecność każdego dnia i zawsze w NP znajdowałam otuchę i wsparcie w codziennych problemach. ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO TEJ MODLITWY BO JEST W STANIE ZMIĘKCZYĆ SERCE KAŻDEGO ZATWARDZIAŁEGO GRZSZNIKA.
DZIĘKUJĘ CI MARYJO!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Alicja: Jednak Matka Boska wysłuchała mnie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Siostra
Gość
Siostra

<3 Chwała Najwyższym ! <3

Jola
Gość

Ja również tak myślę, jest cos ponadto. Modlitwa pomaga, naprawdę dziala cuda.

Karolina
Gość
Karolina
Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego mi podczas odmawiania Nowenny w zasadzie na jej początku zdarzyły sie dwie rzeczy które na poczatku dały mi radość a potem smutek. Jedna to była praca, tę nowenne odmawiałam w intencji pracy i nagle dostałam prace, ale nie czułam sie w niej az tak komfortowo, zreszta nie przedłużyli mi umowy próbnej. Poznałam kogos komu zostalam przedstawiona poszlismy na dwie randki potem nagle przestal sie odzywac i obwiescil wszystkim ze ma nowa piekna dziewczyne i taka rzeczywiscie była wiem wiem pewnie napiszecie ze to zly ale jak moze byc zły wtedy kiedy odmawiam nowenne i… Czytaj więcej »
Anna bot
Gość
Anna bot

Tak dzięki tej nowennie moja rodzina jest spowrotem razem i ja jestem inna .Dziękuję Ci Maryjo

Małgorzata Świątek
Gość
Małgorzata Świątek

Ja odmawiam Nowennę Pompejańską ,którąś z kolei.I powiem tak,wierzę Matka Boża nikogo proszącego nie zostawi bez pomocy ,doświadczyłam sama na sobie.A my musimy sami dostrzegać to dobro które nam posyła.Dziękuję Matuchnie za wszelkie łaski i dobro.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!